QueMee na metinie 2 samos to złodziej

Mialem od niego kupic konto sure 70lvl umowa kasa konto kasa dalem kase a on sie wylogowal swiadkiem jest moj wujek ktory gra ze mna i ma nick bozzzzzzzz QueMee to zlodziej i szczegulnie falszywy kolega przekazujcie dalej na inne fora pozdrawiam

takie coś robi się przez allegro.... sam jesteś sobie winien

jaka umowa? Na slowo?

Jak ktos sie wymienia na slowo to wcale mi go nie zal.

Serio??? I wujek Ci nie powiedział, że takie wymiany to powinno się robić przez Allegro?

SIĘ ma 12 lat to tak jest.

Wcale mi Ciebie nie zal. Kto normalny w taki sposob trejduje oO

PS. Wujek Ci nie powiedzial, ze pisze sie "szczególnie"?

Umowa słowna też umowa. Niestety rozmowa na czacie w grze nie wystarczy ^^ Gdybyś miał nagraną rozmowę taką twarzą w twarz czy też telefoniczną jest to do odzyskania a teraz to sory. Jesteś sobie sam winien :)

Allegro dopuszcza handel od iluś lat, no i dobrze bo dzieci by płakały.

Nie wiem czy głupszy jesteś ty, czy twój wujek który nie zauważył niebezpieczeństwa w ofercie.

Swoją drogą kupowanie i wymiana postaci jest zabroniona.

Dzieci są naiwni jak dorośli, a dorośli są naiwni jak dzieci.

warn_ico.png
Obrażanie innych ~ NS

Ohohoho, polecieliście.
takie wymiany się odbywały a i allegro tu niewiele pomoże, sprzedaż kont jest zakazana tak czy siak. W każdym razie, lecicie po naiwności i pokazujecie paluchem a chłopaczyna miał po prostu pecha i rozżalony próbuje "zepsuć opinie" tego nieuczciwego handlarza pikselem. A i jego wujka nie znacie, nie wiecie jak sprawa wyglądała to sobie dajcie na wstrzymanie. Wojownicy moralności i zdrowego rozsądku :)

To, że nie myślisz to raz
To, że sprzedaż kont jest nielegalna to dwa

To, że masz ból d*py przez swoją naiwność to trzy

Nauczkę masz na przyszłość i tyle

Allegro dopuszcza handel od iluś lat, no i dobrze bo dzieci by płakały.Nie wiem czy głupszy jesteś ty, czy twój wujek który nie zauważył niebezpieczeństwa w ofercie.Swoją drogą kupowanie i wymiana postaci jest zabroniona.Dzieci są naiwni jak dorośli, a dorośli są naiwni jak dzieci.

Tys nie lepszy, UJ Cie obchodzi jego wujek. Moze za to wyplacilby Ci strzala w morde? A moze jest chory i chlopakowi zrobilo sie przykro?

W tym wypadku nic nie usprawiedliwia Twojego chamstwa

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ NS

Mialem od niego kupic konto sure 70lvl umowa kasa konto kasa dalem kase a on sie wylogowal swiadkiem jest moj wujek ktory gra ze mna i ma nick bozzzzzzzz QueMee to zlodziej i szczegulnie falszywy kolega przekazujcie dalej na inne fora pozdrawiam