Quest Packi i Dodatki

Spróbowałem wczoraj zagrać w LOTRO i powiem szczerze, że jestem zachwycony! Mam tylko jedno pytanie. Ile wyniesie mnie zakup wszystkich dodatków + quest packów do gry?

kilkaset złotych

radze grac na razie na podstawce, ewentualnie zakupic kilka "niezbednych" quest-packów

z resztą wstrzymałbym się do wyprzedazy na STEAM, wtedy zazwyczaj mamy 50-90% przecenę na wszystkie, no prawie wszystkie DLC

Ok wielkie dzięki. A jak np mam ściągniętego clienta z oficjalnej strony to będzie szło jakoś dokupić dlc potem ze steama?

Warto mieć alta na innym koncie- stwórz sobie jakąkolwiek postać dystansową do poziomu 30-35. Lotro dopuszcza multiboxing, więc możesz użyć takiej postaci jako pomoc farmienia TP na głównym koncie.

Przy okazji przekonasz się czy gra Ci pasuje przed poważną inwestycją.

Wszystkie dodatki - 75 euro (2-3 razy w roku cena jest obniżana do około 20 euro za komplet)

Wszystkie quest packi - 8255 Turbine Points (w tym momencie z promocją Double Bonus Points i zniżką na quest packi to około 5200 tp, około 40 dolców )

Wszystkie dodatki - 75 euro (2-3 razy w roku cena jest obniżana do około 20 euro za komplet)

Wszystkie quest packi - 8255 Turbine Points (w tym momencie z promocją Double Bonus Points i zniżką na quest packi to około 5200 tp, około 40 dolców )

I takiej odpowiedzi potrzebowałem. Dzięki!

Wszystkie dodatki - 75 euro (2-3 razy w roku cena jest obniżana do około 20 euro za komplet)

Wszystkie quest packi - 8255 Turbine Points (w tym momencie z promocją Double Bonus Points i zniżką na quest packi to około 5200 tp, około 40 dolców )

I takiej odpowiedzi potrzebowałem. Dzięki!

PS: Myślę też, o zakupieniu VIPa. Myślicie, że warto?

Póki nie będziesz miał wszystkich quest packów to warto (vip daje dostępu do quest packów, ale nie do dodatków).

Poza tym warto kupić chociażby raz.

Jeśli kupisz vipa to zastanów się czy będziesz robił jakieś alty, jeśli tak, zrób je w czasie trwania vipa i przynajmniej raz zaloguj, vip odblokuje im na stałe kilka rzeczy, których później nie będziesz musiał kupować za TP, a które zostaną odblokowane nawet jak vip już się skończy.

W momencie kiedy będziesz miał wszystkie dodatki i quest packi i nie będziesz planował bawić się na pvp po stronie freepsów to vip staje się praktycznie zbędny.

Planowałem kupić te 3 dodatki co są w pakiecie za (chyba) 39$ a ten najdroższy własnie za TP z VIPa - dostaje się 500 za każdy miesiąc aktywnego konta VIP. Myślę, że w sam raz się uzbiera zanim dotrę do tego contentu. Jestem tym typem gracza, który grając w MMORPG albo zwykłe RPG wszystko czyta i ogląda cut-scenki. ;)

Spróbowałem wczoraj zagrać w LOTRO i powiem szczerze, że jestem zachwycony! Mam tylko jedno pytanie. Ile wyniesie mnie zakup wszystkich dodatków + quest packów do gry?