[Quilia] - Szukam paru osob do gry

Jak w temacie. Pomyslalem dzisiaj, ze fajnie by bylo troszke pogrindowac w Tibii, a jako ze Pacc jest niedrogi tak stwierdzilem, iz najlepiej bedzie zaczac przygode na serwerze Quilia.


Posiadam 19 level knighta.


Nie chodzi mi o nolifienie czy jakies wieksze PKowanie, chociaz nie wykluczam, ze gdy bede mial wolne to troche posiedze :D.


W tygodniu bede dostepny po godzinie 15, w weekendy w zaleznosci o ktorej otworzy mi sie oko.


Nie wymagam jakiegos ogrania w Tibie, wymagam aby wieku 18+++, sam mam 23 lata.



TS'a jeszcze nie ma, aczkolwiek gdy znajdzie sie grupka ludzi, mozna kupic.



Osoby, ktorym szkoda troche na Pacca, chcace zaczac przygode na jakims innym serwerze sa proszone o nie udzielanie sie w tym temacie.



Kontakt przez PW. Pozdrawiam.


Nie możesz dostawać PW.

#Topic

Gram już tam, jeśli chcesz odezwij się Nick: Lady Calisto.

Dziwne.

Jak bedziesz online to napisze, dodalem do Vip.

Skoro nie moge dostawac PW, moj nick to: Inkie

Bump, aktualnie 25 lvl.

Też gram na Quili mam 44 knighta nick Duarien Hordan jak cos to napisz. :)

Dodałem do VIP.

Bump, aktualnie 31 level.

dodałem wszystkich do Vip
Moj nick: Yogusam 41 ek

edit:
Macie juz tego tsa? ja moze bym i mial na pare osob.

Mało nas jest narazie, aktywnie to jest nas trzech. Nie opłaca się kupować ts'a dla 3 osób.

Mało nas jest narazie, aktywnie to jest nas trzech. Nie opłaca się kupować ts'a dla 3 osób.

Ja mam swój ts. napisz do mnie ingame to Ci podam :)

Dalej szukamy ludzi !
come on! :D im wiecej tym lepiej! :D

TS3 juz jest :)

Bump. Jest nas coraz wiecej :). Atmosfera na tsie bardzo mila. Serdecznie zapraszam!

Bump.

No czesc 22lvl knight Rodowity Cebulak ;)

Ostrożnie z odświeżaniem tematu, za to są jednodniowe bany :/

Ktoś tam jeszcze gra? Jakby coś mój nick : Gaming Strategist

Aktualne to jeszcze?

Aktualne, tyle ze wiekszosc na refugii teraz gra ;p jak cos to pisz Duarien Hordan (Quilia)

Jak w temacie. Pomyslalem dzisiaj, ze fajnie by bylo troszke pogrindowac w Tibii, a jako ze Pacc jest niedrogi tak stwierdzilem, iz najlepiej bedzie zaczac przygode na serwerze Quilia.


Posiadam 19 level knighta.


Nie chodzi mi o nolifienie czy jakies wieksze PKowanie, chociaz nie wykluczam, ze gdy bede mial wolne to troche posiedze :D.


W tygodniu bede dostepny po godzinie 15, w weekendy w zaleznosci o ktorej otworzy mi sie oko.


Nie wymagam jakiegos ogrania w Tibie, wymagam aby wieku 18+++, sam mam 23 lata.



TS'a jeszcze nie ma, aczkolwiek gdy znajdzie sie grupka ludzi, mozna kupic.



Osoby, ktorym szkoda troche na Pacca, chcace zaczac przygode na jakims innym serwerze sa proszone o nie udzielanie sie w tym temacie.



Kontakt przez PW. Pozdrawiam.