Quitharowy Photoshop

Witam! Wiem, mam już temat z bazgrołami ale.... tamto to bazgroły. Tutaj będą sygnatury, avatary i inne tego typu rzeczy, które nie wymagały ode mnie użycia tabletu graficznego. Takie Photoshopowe wyklejanki. Foty oczywiście są wzięte z neta więc i nie mam prawa do tego by zabronić wam z nich korzystać.

Sygnatury:

uEpZzFC.jpg

N7jdz3h.jpg

4iNIgi8.jpg

pQ69CqC.jpg

Avatary:

93RYPKt.jpgnbrp9dc.jpgeZOgB4v.jpgOMDT9Qj.jpgOTUxT78.jpgAY5TDGB.jpgNcW42nd.jpguBHrRpF.jpgr0SxRZp.png

Sygnatury 100x lepiej ci wychodzą. Propsik :D

O z avatarów podoba mi się to 3 od lewej. Między zakrwawioną twarzą, a tą z piercingiem. :D

Ale pewnie jest to tylko wycięte, no nie? :D

Tak czy siak, bardzo fajne prace. ;)

Sygnatury 100x lepiej ci wychodzą. Propsik

Dzięki, niestety nie każde forum pozwala mi na 100px wysokości

O z avatarów podoba mi się to 3 od lewej. Między zakrwawioną twarzą, a tą z piercingiem. Ale pewnie jest to tylko wycięte, no nie? Tak czy siak, bardzo fajne prace.

Tak, większość jest wyciętych - ale! Nadrabiam to drobną poprawą ostrości i ładniejszym kontrastem, no i dodatkowo ta "ramka".

jest dobrze, staraj się więcej od siebie do pracek wkładać, bo tego typu rzeczy to Twoja wizytówka. Dużo tu nie namodziłeś ale jesteś na dobrej drodze :)

@Update

Dodana nowa sygnaturka - Wolność, jedna z frakcji występujących w serii gier S.T.A.L.K.E.R

Doszły jeszcze dwa avatary

Witam! Wiem, mam już temat z bazgrołami ale.... tamto to bazgroły. Tutaj będą sygnatury, avatary i inne tego typu rzeczy, które nie wymagały ode mnie użycia tabletu graficznego. Takie Photoshopowe wyklejanki. Foty oczywiście są wzięte z neta więc i nie mam prawa do tego by zabronić wam z nich korzystać.

Sygnatury:

uEpZzFC.jpg

N7jdz3h.jpg

4iNIgi8.jpg

pQ69CqC.jpg

Avatary:

93RYPKt.jpgnbrp9dc.jpgeZOgB4v.jpgOMDT9Qj.jpgOTUxT78.jpgAY5TDGB.jpgNcW42nd.jpguBHrRpF.jpgr0SxRZp.png