R.i.p cs:go

Co sądzicie o nowej aktualizacji? Według mnie CS skończył się właśnie z tą aktualizacją. O ile te beznadziejne nowe dźwięki można było znieść to ingerencji w tor lotu kul już nie. Trzeba się teraz od zera uczyć strzelać. Przy średniej ~29 fragów na mecz (ostatnie 8 meczy) teraz ledwo mogę zrobić 13-14 ale co mają powiedzieć profesjonalni zawodnicy którzy poświecili masę czasu na doskonalenie strzelania czy to z AK czy z M4? Jakie są wasze opinie na ten temat? Zapraszam do dyskusji.

CSGO skończył sie na update z r8 i jelitami przy defowaniu c4.

a teraz... aż tak źle?

Szczerze, to nawet jakoś uwagi nie zwróciłem na ten update. Po kilku miesięcznej przerwie od CS postanowiłem zagrać jakiegoś rankingowego i na początku byłem trochę zszokowany tymi dźwiękami, ale nic z tym torem lotu kul nie odczułem.

Aktualizacja na plus.

Full-Auto jest takie samo tylko gdzieś po połowie jest trochę (nieodczuwalnie) mniej celne.

Trochę te tapowanie mi się nie podoba, ale wcale to takie złe nie jest..

Nowe dźwięki są świetne, zwłaszcza tec-a. Bo przecież jak przeciwnik koło ciebie

strzelił full auto z P250 to aż uszy bolały, chociaż można było się do tego przyzwyczaić.

A co do tego rewolwera to i tak 99% graczy go po nerfie nie używa.

Każdy gracz CS-a i tak po max. miesiącu się przyzwyczai i nikt

już nie będzie pamiętał o tym updacie, więc update tylko na plus.

Scream wygra nastepnego majora. Thank me later :kappa:

Ten update wnosi lepszą celność dla graczy którzy nie preferują stylu spray n pray.

Scream wygra nastepnego majora. Thank me later 

 

Ten update wnosi lepszą celność dla graczy którzy nie preferują stylu spray n pray.

Scream już rączki zaciera..

Jednakże jak potrafi się bardzo dobrze spray'ować to ten update

jest naprawdę nieodczuwalny w mojej opinii.

Zastanawia mnie tylko czy prosi przejdą na któryś z innych stylów.

Bo jak na razie to wszyscy byli typowymi spray'erami w znacznej większości

sytuacji.

Nie ma czegos takiego. Styl zalezy od danej sytuacji. Jedynie scream jest wyjatkiem gdzie jak musial spraya zrobic to dalej pestkowal. Bo chyba wiadomo ze nie zrobisz spreja z dolku na dlugiej az do bs A.

Nie ma czegos takiego. Styl zalezy od danej sytuacji. Jedynie scream jest wyjatkiem gdzie jak musial spraya zrobic to dalej pestkowal. Bo chyba wiadomo ze nie zrobisz spreja z dolku na dlugiej az do bs A.

A ja właśnie gdzieś widziałem takiego spreja na jakimś turnieju :P oczom nie wierzyłem

Jakie od zera uczyć strzelać? trochę inny delay w strzelaniu i płacz od razu, ten updejt jest kompletnie nieodczuwalny, Mało tego, nawet spray jest dokładniejszy.

Co aktualizacje jakiś gracz prosto z golda 3 pisze "RIP RIP CS GO GUWNO GABEN!!!!". Aktualizacja na +.

A co do Scream'a to mit o jego HS% urósł do jakiegoś mitycznego poziomu. Może i czasem tapuje i mu coś siądzie ale w moim odczuciu Shox ma lepsze te tapy.

Po 1. gdybym miał golda 3 to raczej bym się cieszył że łatwiej jest strzelać z kałacha "znafco"

Po 2. wyraziłem swoje zdanie, po prostu w moim odczuciu takie update'y są niepotrzebne, niech ingerują w kosmetykę a nie sam gameplay

Po 3. zamiast robić takie update'y zabraliby się za cheaterów i 128 tick :)

Ten update na 100% wpłynie na profesjonalne rozgrywki bo po tak długim treningu wątpię żeby od razu profesjonalni gracze przestawili się na "nowe" strzelanie.

Po 1. gdybym miał golda 3 to raczej bym się cieszył że łatwiej jest strzelać z kałacha "znafco"

Po 2. wyraziłem swoje zdanie, po prostu w moim odczuciu takie update'y są niepotrzebne, niech ingerują w kosmetykę a nie sam gameplay

Po 3. zamiast robić takie update'y zabraliby się za cheaterów i 128 tick 

 

Ten update na 100% wpłynie na profesjonalne rozgrywki bo po tak długim treningu wątpię żeby od razu profesjonalni gracze przestawili się na "nowe" strzelanie.

csgo na rankedach nigdy nie bedzie mial 128tick

Co aktualizacje jakiś gracz prosto z golda 3 pisze "RIP RIP CS GO GUWNO GABEN!!!!". Aktualizacja na +. 

A co do Scream'a to mit o jego HS% urósł do jakiegoś mitycznego poziomu. Może i czasem tapuje i mu coś siądzie ale w moim odczuciu Shox ma lepsze te tapy. 

shox to inny typ gracza. A scream? za każdym razem ma minimum 65% hs rate

Zagrałem kolejny mecz, i nie wiem jak to się dzieje, że przez ten update autor tematu robi 13 fragów a nie 29. Nadal nic nie odczuwam, tylko trochę lepsze pestkowanie z ak, ale tak to różnicy praktycznie nie ma.

Po 2. wyraziłem swoje zdanie, po prostu w moim odczuciu takie update'y są niepotrzebne, niech ingerują w kosmetykę a nie sam gameplay

Potem ludzie by płakali, że tylko skrzynki i skiny dodają.

Już wtedy to widzę "Rip CS:GO" w tytule, a w opisie "Valve dodaje tylko skrzynki i skiny zamiast skupiać się

na rozgrywcę" :)

Co sądzicie o nowej aktualizacji? Według mnie CS skończył się właśnie z tą aktualizacją. O ile te beznadziejne nowe dźwięki można było znieść to ingerencji w tor lotu kul już nie. Trzeba się teraz od zera uczyć strzelać. Przy średniej ~29 fragów na mecz (ostatnie 8 meczy) teraz ledwo mogę zrobić 13-14 ale co mają powiedzieć profesjonalni zawodnicy którzy poświecili masę czasu na doskonalenie strzelania czy to z AK czy z M4? Jakie są wasze opinie na ten temat? Zapraszam do dyskusji.