R.O.H.A.N.: Blood Feud

Witam chciałem pograć w ten produkt, ale nie wiem czy warto grać na globalnym serwerze czy prywatnym?

Czy są tam jeszcze ludzie ? Ktoś z Polski tam gra ? Jakieś Gildie Polskie są ?

Jeśli ktoś zna jakiś dobry serwer prywatny to niech poda na priv.

Globalny server strasznie się zepsuł i jest on pratycznie niegrywalny bez zasobnego portfela, zostają jedynie prywatne servery których stabilności nikt nie zagwarantuje ale są i tak lepsze niż global

Obecnie na globalu jest serwer, który odcina się od P2W. Aczkolwiek, moim zdaniem już nie warto grać. Sam zbierałem się do powrotów, zaczynałem nieraz, wbijałem 80-90lvl i sobie darowałem. Ta gra już nigdy nie będzie taka jak kiedyś. Straciła swój urok, a teraz nawet bicie lvl'a nawet jak na grindówkę jest mega nudne.

Ale zawsze są te cudowne chwile, jak masz party ze scrollem, przyjdzie Ci inny team na spota, ktoś wbije main charem i jedna osoba wybija całego team'a, żeby tamci poexpili. Bezcenne uczucie :D

Ale populacja ucierpiała, nic nowego. Niby ktoś tam gra, czasami widać sporo ludzi, ale jeszcze z miesiąc temu, ciężko było gdziekolwiek znaleźć party.

Polskie gildie są, tylko jak to polaczki, większość gildii ma po paręnaście osób, bo są tak skłóceni z innymi polskimi gildiami, że prowadzą polsko-polskie wojny (ach, Ci nasi rodacy)

@Up

Dobry tekst, Pt ze scrollem przyjdzie ktoś cię zabije :D "

@topic

grałem od ob, powie ci tak, Nie warto zaczynać gry, Po wyjściu epików/upragde weaponów gra zeszła na psy. prywatne serwery też odpadają bo max 2 miesiące każdy wytrzymuję i closed. Najlepiej daj sobie spokój z tym tytułem Tyle ode mnie.