<RaF> Defias Brotherhood

Poszukuje chetnej osoby ktora chciala by pograc na realmie Defiast Brotherhood po stron Alliance :)

Jezeli znajdzie sie jakis chetny to nie zastanawiac sie tylko pisac w temacie albo na PW


Szczegoly do dogadania na priv

Szukasz kogoś do pogrania tylko na rafie? Ja gram na tym serwerze ale po stronie hordy.

Horda niestety nie wchodzi w gre gdyz paru moich znajomych gra po stronie przymierza : )

W takim razie życzę miłej gry.

to toje pytanie już jest rozwiązane masz paru znajomych więc poproś ich jaki problem ?? Jeżeli szukasz Raf kolega chce ci pomóc to się dostosuj a nie jeszcze robisz problemy.

Znaczy, źle zrozumiałeś Fujivarr, ja nie chcę z nim rafa, gram już długo w wowa. Proponowałem tylko wspólne granie, ale jak ma z kim grać to ok.

Prosze tylko bez problemow : ) chodzi o te ze od paru dni uzytkownicy ktorzy posiadaja D3 dostali battlechest+30 dni gry, a od dzisiaj cala reszta dostala battlechest+30 dni za free, dlatego szukam kogos chetnego do rafu

;)

Jak to wszyscy dostali za darmo battlchesta? To nie tyczy się tylko ludzi z D3?

Ludzie z D3 dostali go troche wczesniej niz reszta :P

A propos tematu o serwerze, zapraszam do niedawno powstałej, 100% polskiej gildii - Awak Tanka po stronie Hordy. Mój nick w grze - Kshkshu.

Poszukuje chetnej osoby ktora chciala by pograc na realmie Defiast Brotherhood po stron Alliance :)

Jezeli znajdzie sie jakis chetny to nie zastanawiac sie tylko pisac w temacie albo na PW


Szczegoly do dogadania na priv