Ragnarok Online>AppleSeed (serwer europejski rate 1/1/1)

:) Drugi dzien i jest calkiem, calkiem.

40Lv, Quest na Knighta/Set na 40lvl z Edenu juz jutro z rana :D



Polecam wbijac do gry i gildii, apropo.....

premium na miesiac na globalu, to jakies 2x zl i wystarczy smsa wyslac ... jakby ktos chcial miec 150% drop/expa... i -1% zamiast -5% przy smierci. (a i btw. pierwsze 7 dni na kazdym nowym koncie to 7 dni premium za free...)

Bede z rana, jak ktos chce dolaczyc i korzysta z mumbla "Treys xD

no to chyba też dołącze :) itak nie ma już zandego mmorpg które mnei zassa i nie zniecheci przez boty lub olewke adminów

zapraszamy, btw tez bdb gralem w l2 to moze sie dogadamy jak mumbla sciagniesz

Wszystko super pięknie, ale...ekonomia serwera jest już na tyle rozwinięta (nie wiem ile nie było wipe'u, ale na pewno baaardzo dłuuugo) wszystkie te tzw "uber itemki" można kupić, ludzie mają już na pewno miliardy zeni. Także komuś kto dopiero teraz zaczyna ciężko będzie dogonić topowych graczy, którzy mają tam już pewnie wszystko podbite na +20 i latają w itemkach z item shopu które jednak są bardzo mocne w porównaniu ze zwykłym eq z mvp itd. Druga sprawa to gdzie te wasze 40 osób jak pisał kolega w pierwszym poście, byłem wczoraj na mumble i było może 7 osób. Także ja na ro bym się ogólnie pisał, ale nie na serwer gdzie już wszystko wszyscy mają no i jednak z większą liczbą polskich graczy.

W diable na sezonie 666~ paragonów wbite może grać w RO :D
Czekam aż skończy się przerwa techniczna i lecimy, dajcie mi jakieś namiary na pw do siebie :D
Dawno grałem i prawie nic z RO już nie pamiętam ale zrobię Acolyte z tego co mi się wspomina to fajnie biegało się w party i tłukło jakieś nieumarlaki w jaskini :P
(Jak mniemam tego IDco przydziela z automatu nieda się zmienić ?_

Pograł bym lecz mam gtx 750 - a wiadomo , że gra ma ten błąd z grafiką na tej karcie. A nvidia tego nie naprawiła

Belias itemki z ishopu wcale nie są mocniejsze od tych wydropionych z potworów. Są porównywalnie dobre a wiele jest lepszych z tych które sam możesz zdobyć. Fakt ekonomia jest tu już bardzo rozwinięta ale to tylko pomaga nowym bo np: znajdujesz karte Archer Skeleton i sprzedajesz ją jakiemuś graczowi za 120milionów zeny to już masz na 2-3 naprawde bardzo dobre itemki :) Także jeśli się chce i jest się wytrwałym można naprawdę szybko i dobrze się wybić :) Więc zachęcam :)

Własnie instaluje gierke ale jestem zielony co do Niej, wiec jesli byłby ktoś tak miły i pomógł by mi byłbym bardzo rad :)

Zainstalowałem gierkę, będzie to moja pierwsza styczność.

Czy zawsze przerwa techniczna trwa pół dnia?

Teraz już śmiga ja od 9 czekałem około :P

Mam problem z grą, wyświetliło się okienko z ustawieniami gry, po tym jak chciałem ją rozpocząć wyskakuje ciągle błąd, że program przestał działać.

Ustaw zgodność na XP i uruchamianie jako administrator, miałem to samo :D

Działa! Dzięki, robiłem tak lecz nie działało, przeinstalowałem i jest ok.

Ps.

Gra jest tak mało czytelna, że już nie wiem co mam robić. Plus laguje okropnie gra.

Jak mała rozdzielczość to przy isntalacji tworzyło ci ikonke Setup na pulpicie (taki duszek) tam możesz zmienić rozdzielczość przed odpaleniem gry, ja gram w okienku i wszystko jest cacy.

Rozdzielczość ok, chodzi o dostępność informacji, dla nowego gracza. Jednak gra mnie tylko zniechęciła do siebie, zrobiłem dwie postacie jednak na żadnej mimo czytanie co do mnie piszą NPC nie potrafię się odnaleźć.

Przewodnik każdego nowego gracza: www.ratemyserver.net ;)

Koledze bardziej chyba chodziło o mechanikę gry... jak dla mnie NPC jasno piszą co trzeba robić, w stylu idź w następne drzwi, idź na wschód, zapoznaj się z klasami gadając z każdym npc i dostając ksiażke z początkowymi skillami do wypróbowania itd. Kwestia raczej gustu a nie czytelności gry.
(Osoby które grają proszę o kontakt/namiary) Nick w grze: Cycuszek (będzie buff/heal :P)

Prawda, gra na poczatku jest trudna, jest wiele nie zrozumialych rzeczy... ale od tego ma sie gildie i mumbla :)

Jakieś ip do mumbla albo ts? (wole ts).

Jak by ktoś chciał wersje STEAM to to jest ta sama ;)

przetestowałem, wchodzi z normalnego loginu jak i z tego który się robi przy odpaleniu gry na steam(nowe konto się zakłada przy 1 uruchomieniu)
steam'owcy mają lepiej bo mogą podać własne ID/login przy rejestracji ;) (w normalnym kliencie gdzie konto zakłada się na stronie, przypisują z miejsca)
Też bym chciał jakieś namiary TS :P