Ragnarok Online w starym wydaniu

Witam
Szukam graczy zainteresowanych odświeżeniem doświadczeń płynących z gry w Ragnaroka Online. Wraz ze znajomymi postanowiliśmy po wieloletniej przerwie przypomnieć sobie dobre czasy tej gry. Natrafiliśmy na obiecujący serwer z populacją dochodzącą do 1000 graczy online. Poniżej umieszczam link do strony serwera, na której są wszelkie informacje dotyczące jego ustawień.
https://uaro.net/cp/
Zebraliśmy grupę ponad 20 znajomych i założyliśmy Polską gildię. Żeby móc powalczyć na WoE potrzeba nas więcej. Dlatego zakładam post z nadzieją na dotarcie do osób, które jak my z chęcią powrócą do starego Ragnaroka Online. Zapraszam również chętnych poznać tą grę od 0. Udzielimy pomocy i porad w grze. Liczę na udaną zabawę.
W sprawie zaproszenia do gildii pisać do Albinos, Wsparcie lub Rixi.
Pozdrawiam serdecznie

Podbijam, sporo ludzi na serwerze po 1k codziennie. Więc WoE zapowiada się ciekawie.

Nasza Polska gildia rozrosła się do ponad 30 osób. Pierwsze osoby zbliżają się do osiągnięcia max poziomu. Organizujemy wyprawy w gildyjnych party.

Jak to wygląda jak uboga Tibia bez urazy xD

Tak, to ponad 20-letnia gra, w której nawet się nie skacze :grinning:
Gra się w nią nie dla grafiki, tylko dla unikalnego systemu umiejętności i synergii postaci. Każda klasa postaci potrzebuje synergii z inną, żeby uwolnić swój potencjał. Kolejne wersje Ragnaroka wyglądają lepiej. Za to nowsze wersje upodabniając mechaniki do młodszych gier traciły na swoim uroku. Ostatecznie najnowsze odsłony ragnaroka swoimi mechanikami ni jak nie przypominają tej klasycznej.
Serwer UARO rozrósł się do ponad 1200 graczy online (gdzie 500 to sklepiki).
Polska gildia ma około 40 graczy.

Cytując klasyka: “jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś debil”

Nic mnie nie łączy z tym serwerem.
Z tego co wiem serwer jest postawiony przez jakiegoś Ukraińca i jest postawiony we Frankfurcie. Ja mieszkam w Polsce i nie mam nic wspólnego z administracją. Z resztą możesz to sprawdzić na discordzie serwera jeżeli masz ochotę.
Co do globala. Niw wiedziałem, że są globale z podobnymi ustawieniami jak ten
image
Jeżeli znasz taki proszę o link. Może się skuszę z uwagi na większą populację. Od razy uprzedzam, że raty x1 i trzecie klasy kompletnie mnie nie interesują.
Co do populacji.
Sprawdź ją sobie w okolicy 21, zwłaszcza w weekend, a przekonasz się, że nie ściemniam. Obecnie tj. poniedziałek 15:54 (kiedy większość ludzi jest w pracy) wygląda to tak:
image
Jak zauważyłeś (albo i nie) gracze online (546) i sklepiki (520) to dwie oddzielne liczy składające się na całość populacji czyli (1066). Odpowiadając na Twoje pytanie, tak, o 15:54 grało na tym serwerze 546 graczy.
W swojej wcześniejszej wypowiedzi napisałem, że sklepików jest 500. Faktycznie, jest ich 520. Wybacz mi moją nieścisłość.
Pozdrawiam i liczę na namiary na globala z interesującymi mnie ustawieniami.

1lajk

Większość ludzi wciąż grałoby na Oficjalnym Serwerze gdyby Gravity nie przestało wspierać wydania gry w Europie.

Tak mi się wydawało, że nie ma “szybkiego” globala. Na jakich zasadach, również prawnych działa UARO nie wiem, więc się nie wypowiem. Historii oficjalnego serwera i wydawców o czym pisze Beliard też za bardzo nie znam, bo się nie interesowałem. W sumie moglibyście napisać kilka zdań o tym jak wygląda gra na oficjalnym serwie. Czy na wszystkich serwerach są już 120 lvl dostępny, czy są jeszcze takie z max 99 lvlem. Tak jak ten, na którym ja gram. Nigdy nie przypadły mi do gustu te nowe klasy, dlatego jest dla mnie ważne, żeby ich nie było.
Co do ilości graczy zauważyłem to 529/529 i przeszło mi przez myśl, że wprowadziło Cię to w błąd. Dlatego zrobiłem nowy ss z populacją i go opisałem.
Co do promowania. Promuje gildie, nie serwer. Założyłem ze znajomymi i kilkoma osobami z discorda serwerowego Polską gildie, bo chcę grać z rodakami. Żeby gildia miała racje bytu potrzebuje graczy. Mamy ich ponad 30, postaci 44, ale jest kilka altów. Zakładając post oznaczyłem go jako “szukam graczy” i tu mogę sprecyzować. Szukam graczy do gildii Polanie. Aby ktoś jednak zechciał zagrać, musi sprawdzić czy ustawienia mu odpowiadają, tak jak mi. Dlatego udostępniam dane serwera.