Ragnarok Online

Siema szukam graczy do gry od nowa w Ragnarok'a Online, głównie do MvP, ale też PvP. Więcej info na priv.

@Edit Adres Team Speak: ns2.net-speak.pl:6310

pw

@Refresh? xD

A gdzie ? Jaki serwer ? itp itd.

Znajdzie się jeszcze ktoś chętny?

W zależności od serwera, ja byłbym chętny

@bump

wieeeki temu grałam skończyłam w 2008 także jestem sporo w plecy, ale jakby był wporzo serv to mogła bym wrócić :)

Na jakim serwerze masz zamiar grać ?

Niestety tutaj nie możemy podawać nazw prywatnych serwerów tzn reklamować ich, także wysłałem wam pw. ^__^

@bump

Prosze o pw z nazwą serwera :)

Wyślij mi też, a ja odpowiem ci moją propozycją. Dawno już rozmyślałem nad powrotem do RO, ale mam dość low rate. Pobawiłbym się WoE Like na jakimś midzie tak z 20/50.

PM

Wysłałem wam pw. Zawsze możemy przedyskutować sprawę gdzie będziemy grać, chodzi o to żeby zebrać kilka osób, grupę 5 osobową do MvP. Mi jest obojętnie gdzie będziemy grać, czy na tym co podałem, mało zaludniony, ale rozwijający się czy np jest jeden gdzie gra 3k osób.

Założyłem dla nas przed chwilą ts3 jeżeli się zbierze trochę osób, jak coś to wbijajcie ns2.net-speak.pl:6310

Cześć, Dawno nie grałem w RO(ponad 6-7 lat) chętnie bym wrócił.
Jeżeli przyjmiecie pod swoje skrzydła "nooba" który dużo rzeczy zapomniał, to chętnie mogę z wami pograć.

Preferuję grę bardem. Ale jeżeli macie jakieś swoje wymagania to mogę się dostosować. :)

Pozdrawiam,
The Allien

Ok decyzja dot serv zapadła po więcej info zapraszam na ts'a ns2.net-speak.pl:6310

Prosiłbym o PW z nazwą serwerka, bo ja też jestem starym wyjadaczem :)

Proszę o pw z nazwą serwera.

Serwer rusza dziś o 17. 16:30 zebranie na teamspeak'u ns2.net-speak.pl:6310 xD