Ragnarok Online

Założyłem dla nas przed chwilą ts3 jeżeli się zbierze trochę osób, jak coś to wbijajcie ns2.net-speak.pl:6310

Cześć, Dawno nie grałem w RO(ponad 6-7 lat) chętnie bym wrócił.
Jeżeli przyjmiecie pod swoje skrzydła "nooba" który dużo rzeczy zapomniał, to chętnie mogę z wami pograć.

Preferuję grę bardem. Ale jeżeli macie jakieś swoje wymagania to mogę się dostosować. :)

Pozdrawiam,
The Allien

Ok decyzja dot serv zapadła po więcej info zapraszam na ts'a ns2.net-speak.pl:6310

Prosiłbym o PW z nazwą serwerka, bo ja też jestem starym wyjadaczem :)

Proszę o pw z nazwą serwera.

Serwer rusza dziś o 17. 16:30 zebranie na teamspeak'u ns2.net-speak.pl:6310 xD

Proszę o nazwę serwa na pw.

Jakies info o tym gdzie gracie ? Warto by było wiedzieć chwile wcześniej by to pobrać :)

@EDIT. GRACIE NA LOW CZY MID ???

Gramy na MID serwerze.

ja też bym poprosił nazwę servera :)

Trochę o tym zapomniałem ale już pobieram. Ps. nie grałem w ragnaroka nigdy więc fajnie by było jakby ktoś mógł trochę pomóc :).

Wyexpić postać to max 2dni... potem razem z nami będziesz latał na MVP dropić itemy, a na TS wszystkiego się dowiesz na temat gry.
Estland to serwer na którym gramy(wystarczy wygooglować bądź wbić na TS'a w godzinach 12-2)

Aktualnie jest nas 8-9 albo i więcej.

11 Pewnych osób na woe(tyle osób dziennie siedzi na TS) jeżeli ktoś chce z nami grać zapraszamy ! :)

Nowy Team Speak: ns2.net-speak.pl:6310

@bump

Proszę nazwę serwera na priv

Szukamy ludzi na WoE i nie tylko :) Team Speak: ns2.net-speak.pl:6310

Siema szukam graczy do gry od nowa w Ragnarok'a Online, głównie do MvP, ale też PvP. Więcej info na priv.

@Edit Adres Team Speak: ns2.net-speak.pl:6310

Kurcze nie lepiej grać na oficjalnym serwerze ? Gdzie na privie macie obraz gdzie pewnie 90% to sklepy.
Chętnie bym zagrał, ale granie na privie z 60 innymi osobami to raczej nikła przyjemność jeśli chodzi o gatunek MMORPG.