Raidowanie w Rift

Jestem zupełnie nowy w Rift i nastawiony na PvE. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z raidami . Czy wygląda to tak, że wpada team i poprostu zmiata co stanie na drodze, czy też wielogodzinne wipe zanim ubije się jednego bossa. Wiem, że to dużo zależy od gildii oraz organizacji graczy, jednak chciałbym poznać typową sytuacje.

PS. Czy chloromancer nadaje się jako damge dealer na raidy?

Najlepiej jakbyś sobie ogarnął jakaś gildie w Rifcie która pomoże i wytłumaczy co i jak. Z forum mało osób gra w Rifta, chociaż Rift to bardzo ciekawa gra.

Co do postaci to nie wiem co się nadaje a co nie. I tak możesz mieć w jednej postaci kilka, czyt kilka buildów, ale tym się bawi dopiero na endgame.

Zależy czasami zajmuje to dużo czasu.W rifcie możesz zmieniać buildy

w trakcie rozrywki :) Polecam ci gildie steal and Magic ,wszystko ci wytłumaczą.

Jestem zupełnie nowy w Rift i nastawiony na PvE. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z raidami . Czy wygląda to tak, że wpada team i poprostu zmiata co stanie na drodze, czy też wielogodzinne wipe zanim ubije się jednego bossa. Wiem, że to dużo zależy od gildii oraz organizacji graczy, jednak chciałbym poznać typową sytuacje.

PS. Czy chloromancer nadaje się jako damge dealer na raidy?