Rainbow six siege, team

Witam, od jakiegoś czasu gram w wyzej wymieniona gre. Od grania z randomami idzie dostac raka, czy to na PC czy ps4. Dlatego tez szukam jakis znajomych co chcieli by pograc razem. Najchętniej gram rookiem, tatcherem, thermite.

Jeszcze jakies wymagania.

Mikrofon to podstawa. Bez dobrej komunikacji ciezko sie gra.

Wiek nie gra roli, wazne, zeby sie bylo dojrzałym bez nie potrzebnego rageu.

To chyba tyle. Zainteresowani zgłaszają sie tutaj.

Pozdrawiam

W sumie jakby się znalazła drużynka, to mógłbym wrócić. Gra naprawdę mi się podobała, ale ughh.... Ten brak zgrania i głupie akcje ludzi ala rambo były potworne

standardowo Nvminer, z tym że na uplay zaglądam tylko jak chce zagrać

Dokladnie, randomy to jest masakra. Z ps4 przerzuciłem sie na PC, bo tam cały czas hiszpańskie/włoskie dzieciaki darły sie, wiekszosc graczy taka była. Zero komunikacji. Myslalem, ze na PC bedzie lepiej, a tu moze i nie śpiewają, ale tez zero komunikacji i czasami sie zastanawiam czy ludzie grają z wyłączonym dźwiękiem. Wczoraj mialem taka sytuacje, broniliśmy sie na tej mapie z choperami w barze. Atakują od lewej strony, pinguje i mowie skad nadchodzą, zabiłem dwoch, a inny odszedł mnie od drugiej strony. Patrzyłem przez kamerę nad barem i mowie, ze trzech weszło, a moj kolega z drużyny, nie wiem czy głuchy czy bez dźwięku gral(jesli nawet mnie nie słyszał to musiał słyszeć kroki jesli gral z dźwiękiem) leżał pod barem i robił jakies breakdancey. Tamci na spokojnie sobie weszli, skoczyli na bar i go zabili od gory, nawet nie wiedział co sie stało. Takich akcji mam juz dosyc, zero zgrania. Dlatego tez byloby milo miec chociaz dwoch swoich w drużynie :)

W takim razie musimy sie zagadać, jak wroce do domu wysle Ci discorda.

Wysłałem Ci link do discorda.

Witam, gram w R6 sam lub ze znajomymi w liczbie dwóch więc możecie mnie dodać jak coś, mój nick Uplay QMPL.etare, a na steam ETARE. Co do komunikatora to preferowałbym TS ( tak, mam serwery na których możemy siedzieć [niepubliczne]). Discord: ETARE

Zagrałbym, tylko... warto kupować? Starter packa czy standard? Bo dłuższe wbijanie postaci mam gdzieś. A i skype w razie czego mam :D

Tam nie wbija się postaci, tylko lvl konta i zbiera się "walutę" za którą kupujesz postacie i inne dodatki do broni, albo wygląd broni itp.

Póki co serwery leżą, dodam was jak będzie można wbić na Uplay.

O to mi chodziło xD Na uplay elroonder.

Ogólnie nie polecam starter packa. Uzbieranie na podstawowe postacie zajmuje bardzo dużo czasu, a potem dochodzą jeszcze te z dodatków. Kup standardową edycję, a wszystkie podstawowe postacie odblokujesz sobie w tydzień.

Ale dla mnie nawet lepiej jak długo zbieram na postacie, więc nie wiem :/

Wam też dalej nie chcę się włączyć uplay?

Tak, nawet strona uplaya nie działa :)

@EDIT: Już działa.

Powysyłałem zaproszenia na uplay. Etare, jaki tag na discordzie? Etare#(jakie cyfry).

ETARE#9866 sorry, nie korzystałem z tego nigdy wcześniej :)

W takim razie, jeśli będziecie chętni to jutro mam wolne i bardzo chętnie zagram w grupie. Dzisiaj już nie mam siły, chcę iść wcześnie spać i w końcu się wyspać. ;)

Witam, od jakiegoś czasu gram w wyzej wymieniona gre. Od grania z randomami idzie dostac raka, czy to na PC czy ps4. Dlatego tez szukam jakis znajomych co chcieli by pograc razem. Najchętniej gram rookiem, tatcherem, thermite.

Jeszcze jakies wymagania.

Mikrofon to podstawa. Bez dobrej komunikacji ciezko sie gra.

Wiek nie gra roli, wazne, zeby sie bylo dojrzałym bez nie potrzebnego rageu.

To chyba tyle. Zainteresowani zgłaszają sie tutaj.

Pozdrawiam

Grywamy w weekendy z kumplami. Przeważnie jest nas dwóch, ale łącznie mamy czwórkę ludzi z grą.
Jeśli ktoś chce mnie dodać to śmiało i śmiało pisać, gdy będę online: grzesznik17

Mamy kanał na tsie, nie ma rageowania. :slight_smile: