Rappelz Official - Warto zagrać Undine PVP

Siema ostatnio znalazłem kilka osób na priva jednak sporo osób nie umiało się odnaleźć w nowym rappelzie szczególnie jeżeli był to czyjś pierwszy raz .

Wiec spróbowaliśmy na undine oficial nowym serwerze po zmianie firmy i byłem zaskoczony

Aktualnie na oficialu można bawić się tak samo a nawet lepiej niż na privach . Głównie za sprawa praktycznie permamentnych eventow
Cały czas mamy 1-3 eventow aktywnych także doczekał się auto bufow które ułatwiają solo lvlowanie do 153 a to na tym lvls zaczyna się robić ciekawie (całość zajmuje nie tydzień ale teraz jeżeli ktoś ma pojęcie to od zera 2-3 dni )a z pomocą 1

. Podbijanie , oswajanie , exp zwiększony , mozolne questy nie są potrzebne do lvlu ale za ich wykonanie jest duża nagroda

15 klas to sporo do wyboru jednak staramy się aby każdy grał inna aby wymiar się eq i kartami

Jeżeli ktoś posiada nostalgie do gry lub szuka czegoś w starym stylu kiedy mmo nie miały wodotrysków i dyskoteki na skilach to warto .

https://en-rappelz.play2bit.com/

rrrrrr

Nas gra aktualnie 11 osób , zapelnijmy serwer.
Jeżeli ktoś jest chętny moje dc skygrey#2639

po wpisaniu frazy rappelz w google wyskoczylo milion rappelz-ow
uj wie ktory to oficjal ktory nie.

moze bys pomyslal i wkleil linka do ofki?
jak chcesz zachecic ludzi skoro nawet nie podales linka do gry xD.

https://en-rappelz.play2bit.com/
pierwszy link

Nie mogę Cię na DC znaleźć. Jak coś odezwij się. Mój DC: UltraMarins#5538

napisałem

Dodaj na DC nick : MrEasy#2084 to chętnie zagram z wami

Zebrała się dość pokaźna grupka osób niedługo bedzie prawie 20 osób
Zapraszamy! Serwer Undine
https://discord.gg/xGqRbFJCX7 discord na którym znajdziecie info gdzie expić i jakie questy robić na 105

Mam pytanie czy gra dalej jest w języku polskim czy została tylko anglojęzyczna wersja? bo ostatni raz w Rapppelz grałem ponad 8 lat temu jak nie dawniej. I mam jeszcze jedno pytanie czy po zmianie właściciela konta w grze zostały wyzerowane ???

Aż muszę się wypowiedzieć, bo mnie krew zalewa. Rappelz nie ma prawa istnieć, bo poprzedni wydawca zniszczył ten tytuł. Ekonomia jest zniszczona - większość graczy biega z setami podbitymi na maksa, a ich pety nie są gorsze. Na serwerach z otwartym pvp nie macie szans expić, bo co chwile jakiś turek biega i pkuje. Mało graczy z Polski. Bariera językowa ogromna, bo reszta community miernie pisze po angielsku. Dobijesz 155 poziom i trafiasz na ścianę, gdzie bez wsparcia graczy (poprzez płacenie im za expienie) nie jesteś w stanie dobić do 170. Itemshop przesadzony, próbują ratować to eventami, które i tak są bardzo słabe. Podczas eventu, w którym możesz wydropić np. prezenty cupidyna, nałożony jest limit globalny na ich drop. Osoby z wykoxanym ekwipunkiem w godzinę wyczerpią limit i zostaną reszcie same ochłapy. Wojny gildii o lochy umarły… Perfekcyjnego peta bez itemshopu sam nie zrobisz. Ogólnie tragedia. Grałem w Rappelz od czasów gpotato i trochę zebów zjadłem na tym tytule…

Tylko angielski są wyzerowane

proponuje wejść na serwer zanim się wypowiesz to ze było tak x lat temu nie znaczy ze teraz jest tak

Otwarte pk jest ale poza roa nie ma innego otwarte dunga a pisze o NOWY undine na którym ekonomia dopiero raczkuje bo nikt nic nie ma to jest świeży serwer

odzew był ogromny 30 graczy do mnie napisało ile będzie grać zobaczymy

Ale najważniejsze , gra zrobiona jest tak żeby każda postać mogła solo wbic 160 i uwierz mi to jest proste wystarczy robić questy . Z hv są bufy które ułatwiają gre . Z eventow lecą Itemy z item shopa.

Po 160 jest nas tyle ze party skleimy tymbardziej ze już nie trzeba templariusza i kleryka i dużo więcej postaci może być za tanka i healera

Jeszcze jedno po to jest gildia żeby nikomu nie płacić za expienie . A co do petów to ostatni epic wprowadził pety które są na starej zasadzie czyli nie losowe skile :wink:

Hej, poczytałem i pomyślałem “A co mi tam… Sprawdzę”. Pobrałem i tu mam problem… Powie mi ktoś jak się tam zarejestrować"? Próbuję i próbuję. Wpisuję mail i czekam na mail weryfikujący… I tak czekam 2 dni na jeden, jeden dzień na drugi… I nic, klikanie “resend” nic nie daje. Po prostu nie dostaje maila z kodem. Dla jasności… próbowałem z mailem na Htomail, WP i Gmail… Na żaden nic nie dostałem (tak, przeszukałem spam :wink: )

Hmm nigdy nie miałem z tym problemu jeżeli chcesz mogę ci założyć konto i sobie zmienisz hasło na mailu i grze :stuck_out_tongue:

Połącz się z naszym dicorded napewno ktoś Pomoże https://discord.gg/pgP4yAyb

Dobra… chyba musieli mieć jakiś problem z serwerami albo coś, bo dzisiaj dostałem w jednej minucie jakieś 10 maili od nich :wink:
Mam jeszcze jedno głupie pytanie. Mianowicie jak wchodzę w ustawienia to nie mogę prawie nic zmienić (opcje są niedostępne). Jak je odblokować, bo w rozdzielczości 1024x768 nie dam rady grać :wink:

Sory ze późno ale wystarczy w configu dać custom i wtedy można zmieniać lub gre w oknie i wtedy zmniac polecam Discord każdy pomoże szybciej

Jeżeli tak aktywnie gracie, to pobiorę dzisiaj Rappelz i oddam Wam moje itemki na rzecz gildii i tak nie planuję już wracać do gierki :slight_smile:

Szkoda przydała by się każda para rak na serwerze ale jeżeli chcesz mój nick Reida / skygrey na dc to się odezwij na dc jestem cały czas a na grze po 16

Ale mam nadzieje ze undine