Ratujcie dobrzy ludzie!


#1

Hejhej, zapraszam wszystkich graczy do wypełnienia badania, które prowadzę w ramach pracy magisterskiej. Trwa jakieś 15 minut i jest anonimowe. Zachęcam do przebrnięcia do samego końca - tylko pełne kwestionariusze będę mogła wykorzystać. Z góry ślicznie dziękuję!!
https://badania.aps.edu.pl/index.php/239196?lang=pl


#2

Wypełniłem.
Ankieta o niebo lepsza niż ta poprzednią którą też jakaś dziewczyna dała. Przynajmniej nie było głupich pytań o to czy uważam, że kobiety są słabe XD


#3

Kilka powtórzeń ale ogólnie dobra ankieta, wypełnione.


#4

Wypełnione, powodzenia. Pochwal się potem wynikami ^^


#5

@em_gms jak będziesz miała wyniki to daj znać, bo jestem ciekaw jakie wnioski z tego wyciągnęłaś :slight_smile:


#6

Witam wypełniłem niektóre pytania ciekawe lecz "Dup* nie urywają "
Jednam mam zastrzeżenie co do “… ponieważ mogę robić rzeczy, których nie jestem w stanie lub nie wolno mi w realu.” Byłem w tesco i bierdonce i tam też mi nie pozwolili lol, wiec nie tylko real ma wygórowane zasady.


#7

wypełnione. enjoy,.


#8

Najlepsiejsza ze wszystkich, które tu wypełniałem.


#9

Ok też wypełniłem i jestem ciekaw wyników jakie uzyskasz, miło jakbyś się nimi podzielił.


#10

Też czekam na wyniki


#11

Dla tych co się dziwią, że są powtórzenia; to taki zamierzony efekt (chyba), aby sprawdzić wiarygodność ankietowanego. Po za tym, zgaduje, że to praca o uzależnieniach, ale o czymś trzeba prace napisać :stuck_out_tongue:


#12

Zrobione :wink:
Sądząc po pytaniach to mam wrażenie, że studentka chce zbadać wpływ gier komputerowych na zachowanie człowieka :stuck_out_tongue: Nie tylko uzależnienie, bo pytania są zbalansowane i wyłapują ile osób jest bardziej nerwowych, a ile osób np. uspokaja się przez granie :wink:


#13

Dziękuję bardzo każdemu za wypełnienie ankiety, jestem mega za to wdzięczna!
Tak w skrócie co do tematu - w badaniu skupiam się na cechach przeciętnego gracza i nad tym, w jakim celu sięga po grę. Ogółem zakładam w nim, że gry nie są złem wcielonym, a jednak mogą być pożyteczne :wink:
Oczywiście podzielę się wynikami, jednak zbiórka chętnych osób i analiza wyników trochę mi zajmie, więc możecie się ich spodziewać za jakiś miesiąc!


#14

Powodzenia :wink:
Sam w tamtym roku pisałem mgr i pamiętam jak upierdliwe jest opisywanie danych do pracy^^