Ratujcie moją mamę

Hej wszystkim.
Tak się składa, że w dniu dzisiejszym kończę 29 lat i jest mi wstyd. Jest mi po prostu wstyd przez to, że mając tyle lat nie mogę zapewnić pomocy najważniejszej kobiecie w moim życiu. Wychowywała mnie przez cały ten okres, a kiedy potrzebuje ode mnie pomocy to nie jestem w stanie tego zrobić.

Moja mama jest jedyną osobą która w ciągu całego mojego życia jakkolwiek mnie wspierała, dlatego proszę was z całego mojego gamingowego serca o pomoc, by ta kobieta mogła dalej w moim życiu być.
Żyjemy w kraju gdzie za zdrowie się płaci, a system jest bezlitosny. W tym przypadku niestety dotknęło nas to osobiście.
Mama rok temu straciła rentę, ZUS uznał że jest w pełni zdrowa mimo, że w miejscu dwóch kręgów ma implanty, nie może się swobodnie poruszać. Od tego momentu wszystko zaczęło się sypiać. Ma ona zdiagnozowana epilepsję, depresję, dwubiegunowość, nerwicę, zwapnienie stawów i zwyrodnienie stawów.
Proszę was wszystkich o chociaż udostępnienie zbiórki, na której jest dokumentacja medyczna potwierdzającą prawdziwość zbiórki.

1lajk

Cel jak najbardziej słuszny, ale są odpowiednie organy by takie decyzje podważyć. Chętnie udostępniłem, żeby nie było.

Dziękuję!
Jeśli mowa o decyzje odnośnie renty mamy, była ona podważana już kilkukrotnie. Aktualnie czekamy na wyznaczenie terminu na komisję sądową.

Wpłacone. Życzę powodzenia. Wszystko będzie dobrze <3

Tak to się kończy jak człowieki zamiast zrobić coś mądrego, to idą do systemowego “lekarza”.

3 choróbska psychiczne i czwarte w drodze, tak ludziom pomagają “doktorzy”, najgorsi są właśnie psychiatrzy i psychologowie, sami mówią bzdury że nie da się całkowicie wyleczyć rzeczy bla bla bla, a wy prości ludzie i tak będziecie ufać im.

Za zdrowie się nie płaci forsą, tylko EDUKACJĄ albo twoim własnym życiem jak wierzysz ““lekarzom””, …no i nie myl edukacji z systemem edukacji czyli prania mózgów.

Wam nie trzeba pieniędzy, tylko zmiany sposobu myślenia.
Forsa głupim nie pomoże przecież, bo dalej będziecie robić to samo.

Twoja matka zwyczajnie żyje w ciągłym strachu i tłumi wszystko, sama sobie jest winna chorego kręgosłupa. Chora psychika, blokady psychiczne dokładnie tak się odbijają na zdrowiu fizycznym, na kręgosłupie dolnym… Twoja matka boi się być sobą, taka jest diagnoza na podstawie okazanych dokumentów… A to tylko fragment diagnozy i tak, chcesz to sobie poszukasz… albo zapytasz…

A tobie pewnie nawet nie chciało się szukać… od razu poleciał do ““lekarzy””, którzy nic nie potrafią zrobić, tylko ciąć i wciskać leki…

Ale po co czytać, po co szukać rozwiązania, jak prosty człowiek a głupi woli ““systemową opieke zdrowotną””…
Postradaliście rozum, autentycznie… Ide o zakład że nie ufasz rządowi, ale jakimś cudem ufasz ““edukacji”” i całej ““nauce”” które są przyklepane przez rządy właśnie ?
Bez sensu…
Za bardzo się starasz ale w złym kierunku…

Jak nie zrobisz z tym nic, to tylko zmarnujesz CAŁE te pieniądze moredeczko, ogarnij się.

CAŁY system “medycyny” to są KORPORACJE, oni NIGDY nie pomogą szaremu człowiekowi, sami siebie zfrajerowaliście, i jeszcze zapłacicie pięniędzmi innych ludzi, za coś co nawet nie rozwoązuje problemu… MASAKRAAAA

ale odklejus xD Tobie to już nic nie pomoże poza eutanazją XD

ty jak chcesz to ci podam swój adres nawet jak chcesz o tym porozmawiać … dobrze wiem co mówie.
W życiu nie spotkasz normalniejszego, chyba że… a no tak, gówno wiesz i się wypowiesz.
Przepraszam że używam skróty myślowe w ogóle, i liczyłem na to że ktoś tu używa mózgu,
poza tym, to nei do ciebie, po chuj się odzywasz “odeklejusie”, jak nic nie wiesz na temat??
A ja doskonale wiem co mówie, ręcze za to, chuj ci do tego ?
Po polsku nie umiesz nawet tylko nowomowa do mnie?
Ale fakt faktem myślałem że już dawno skasoali mi ten komentarz i reportowali…

Kolego wyżej zanim kogoś zjedziesz za “nowomowe” to naucz się poprawnie pisać po polsku, skoro taki z Ciebie strażnik języka :slight_smile: Bo z tego bełkotu można tylko zrozumieć że jesteś głupszy niż Ci się wydaje że jestes “woke” :slight_smile:

Jeżeli czepiasz się innych o błędy językowe, warto byłoby samemu ich nie popełniać. Zabawnie to wygląda, prawdopodobnie ma to korelacje z niskim poziomem inteligencji.