Ravendawn Online - szukam najbardziej zainteresowanych!

Fotoram.io
Chciałbym zaprosić wszystkich najbardziej zainteresowanych projektem do zbudowania ze mną społeczności, a później gildii, która już od pierwszych etapów alphy będzie chciała zagłębić się w świat Ravendawn. Jeżeli jesteś posiadaczem diamentowego pakietu i szukasz kompanów do wspólnego poznawania mechanik gry, oraz jej testowania, to będzie dla mnie zaszczytem tworzenie z Tobą tej organizacji.

:gem:Mile widziani są wszyscy chętni. Nie musisz być mistrzem w pvp. Nie musisz poświęcać na grę długich godzin. Chcę stworzyć przyjazną grupę, która skupi się na wzajemnej pomocy oraz poznawaniu mechanik gry.

:gem:Chciałbym by nasza gildia współpracowała z innymi Polskimi gildiami. Jesteśmy mniejszością w Ravendawn w stosunku do przyjaciół z Brazylii, więc musimy być solidarni.

:gem:Nie posiadasz pakietu diamentowego? To nie oznacza, że nie ma w przyszłości dla ciebie miejsca. Jeśli gra wejdzie w fazę testów, do której uprawnia Cię twój pakiet, to jak najbardziej zachęcam Cię do dołączenia. To samo tyczy się oficjalnej premiery. Zależy mi aby zaangażowane były osoby, które posiadają dostęp do gry, niezależnie od fazy w jakiej się znajduje.

:gem:To kim chcesz być w grze, jaką ścieżkę wybierzesz, czy na czym bedziesz chciał się skupić ma na razie drugorzędne znaczenie. Fazy testowe rządzą się swoimi prawami, więc nikt z nas swojego potencjału w pełni nie wykorzysta. Zwłaszcza, że upodobania mogą sie zmienić gdy już będziemy mogli przetestować nasze postacie.

:gem:Jeśli jesteś samotnym wilkiem, to też nie jest to przeszkodą, aby przynajmniej na czas testów do mnie dołączyć. Nie musisz być aktywny na czacie głosowym, nie będzie na tobie żadnej presji. Jeśli uda nam się stworzyć przyjazne środowisko… cóż, może zmienisz zdanie? Jeśli nie, odejdziesz bogatszy o bagaż doświadczeń i znajomości, by w razie kłopotów nie zostać całkiem sam, kiedy ktoś napadnie Cię na szlaku.

:punch:Jak dołączyć? Jeśli posiadasz diament (lub jeśli czytasz to po premierze gry, albo posiadasz pakiet umożliwiający dołączenie do niej jak najszybciej) podaj nick jaki posiadasz na Discordzie. Wyślę Ci zaproszenie na serwer i zastanowimy się co dalej, oczekując na wieści i dostęp do gry!

https://ravendawn.online/pl/
https://www.youtube.com/watch?v=qnC9ABsGHi0