Recenzja Leauge of Legends

Demacia,Noxus,Shurima,Shadow Island a to dopiero 4 z kilkunastu tzw ,,frakcji" leauge of legends. Witam z tej strony Kuba20285 i dziś zrecenzujemy grę Leauge of Legends
Wstęp
Leauge of Legends jest to gra gatunku Moba wydana przez studio Riot Games 27 października 2009 roku. Gra z początku przyjęła się dobrze i podobne chodź mniej eutuzjastyczne nastawienie mamy do tej gry dziś. LoL bo tak w skrócie wiele graczy nazywa tą grę jest grą jak wczesniej wspomniałem gatunku MOBA, w grze jak w wielu innych grach tego gatunku chodzi mniej więcej oto żeby zniszczyć Nexus czyli bazę drużyny przeciwnej.Po drodze mamy do czynienia z drugą drużyną która ma takie samo zadanie.
Mechanika i cel gry
Wcześniej wspomniałem o zniszczeniu Nexusa drużyny przeciwnej , tak jest to cel twojej składającej się z ciebie oraz twoich 4 kolegów drużyny. W drużynach znajduje się standardowo po 5 osób nie licząc trybu gry Twisted Trinline gdzie masz do dyspozycji 2 kolegów.Na mapie znajdują się trzy linie od górnej: Topline,Midline,Botline.One pozwalą Ci do dotarcia do Nexusa drużyny przeciwnej. Jest także ,,jungla" jest to pole pomiędzy liniami w której osoba zwana junglerem przemieszcza się zabija znajdujące się w niej stwory zapewniając sobie pieniądze i pomagając kolegom na innych liniach. Na kazdej lini znajdują sie cztery wieże oraz jeden inhibitor, wieże zapewniają ochronę tobie jak i przeciwnikowi można je zniszczyć a nawet trzeba bo w inny sposób do Nexusa się niw dostaniesz. Inhibitor po jego zniszczeniu twoja baza zaczyna produkować ,,super stwory" są to miniony z większą ilością zdrowia oraz większymi obrażeniami. Poznaliście mniej więcej mechanikę gry dalej się nie zagłębiajmy ponieważ jest to recenzja, a nie poradnik.
Grafika, Grywalność, Fabuła
Są to podstawowe rzeczy na które jako pierwsze zwracamy uwagę. Zaczniemy od grafiki, w grze niedawno została zmieniona podstawowa mapa gry nadająca lepszej grafiki i przyjemności z gry. Jeżeli posiadasz słaby komputer nie martw się Leauge of Legends pójdzie na większości komputerach nawet tych słabych. Grafika w grze jest przyjemna i nie można pomijać szczegółów typu ruszające się krzaki, ślady na wodzie, ruchy potworów oraz wiele smaczków które odkryjecie grając w nią. Teraz porozmawiajmy o fabule, fabuły w grze jest mało poza historiami bohaterów oraz niektórymi rzeczami którymi podzielił się z nami Riot Games. W grze toczy się wojna pomiędzy miedzy innymi Demacią oraz Noxusem którzy mają swoich przedstawicieli w Lidze. Można zagrać Katariną która jest skrytobójczynią na usługach Noxusu lub Garenem walecznym mężem z Demacii. Są tez miasta i rasy niezależne typu Pitover ( miasto) i Yordl( rasa). Grywalność gry jest bardzo dobra lecz znajdą się lekkie niedociągnięcia typu twoja umiejętność nie trafiła wroga , a powinna. Lecz mi osobiście w czasie moich 4 lat gry nie trafiło mi się to tak dużo raz. Dźwięki w grze są obłędne co jakiś czas twój bohater może wypowiedzieć jakies zdanie lub ty mu możesz rozkazać je powiedzieć. Tłumaczenie na język polski jest bardzo dobre i przyjemne dla ucha.
Wady oraz Zalety
Zaletami Leuge of Legends są
: Grafika która nie jest najlepszą z możliwych ale nie można zarzucić najgorszej
: Powiązania bohaterów oraz ich historie, wiele smaczków dla osób interesujących się historiami bohaterów
: Dźwięki bardzo dobrze zrobione oraz tłumaczenie na język polski także niczego sobie
: Nie nudząca się rozgrywka
Wady:
:Mikropłatności
: Słabe comumnity oraz toksyczni gracze co jest nieraz stresujące oraz wręcz irytujące
To już tyle z mojej szybkiej recenzji osobiście polecam Leuge of Legends i warto zagrać, dziękuję dowidzenia.5!

BEWrCYF.jpg

Jak chcesz pisać recenzje musisz bardziej uważać na lekcjach polskiego, bo ten post to jedna wielka kolekcja błędów ortograficznych i stylistycznych. Nawet nie będę wyliczał, bo w zasadzie w każdym zdaniu jest jakiś błąd. Pod względem zawartości jest minimalnie lepiej, ale wyliczanie mikropłatności jako minusa w LoLu, kiedy obecnie nawet skórki można zdobyć za granie nie ma zbyt wiele sensu. Generalnie recenzja góra 2/10, przyszłości w tym zawodzie nie widzę dla Ciebie.

Świetna recenzja, czekam na następną. Podoba mi się wysunięcie tej śmiałej tezy jakoby minusem w lidze legend były mikropłatności.

Brawo, niecodzienny, nowy styl, dobrze wszystko opisane. Ta recenzja (mimo że lola nie dotykałem) zachęciła mnie do rozpoczęcia swojej przygody! Dziękuje

Nadal lepsza recka niż te w CDAction, bez :kappa:

Kto mi powie co to jest "Leauge"? Ja rozumiem że raz można zrobić literówkę,ale cały czas pisać "leauge"? Strasznie to razi w oczy. Mnie się wydaje że nie przeczytałeś nawet tego co napisałeś. Błędów jest sporo jak już ktoś to raczył zauważyć, jednak i tak nie jest najgorzej, gdyż widziałem wielu ludzi którzy pracowali na profesjonalnych portalach jako redaktorzy a znaków interpunkcji używali wtedy kiedy im pasowało.

Sam nie jestem mistrzem interpunkcji i ogólnie języka Polskiego jednak staram się zachowywać jakiś sens zdania, by nie wyglądało to jak totalna kupa nie do przeczytania.

Pracuj, pracuj i jeszcze raz pracuj a na pewno kiedyś napiszesz świetną recenzję.

Sam nie jestem mistrzem interpunkcji i ogólnie języka Polskiego jednak staram się zachowywać jakiś sens zdania, by nie wyglądało to jak totalna kupa nie do przeczytania.

W takim razie pomogę, żeby wyglądało jeszcze lepiej. Języka polskiego, a nie "języka Polskiego". Zero złośliwości, ale skoro obracamy się w takim temacie, to tak mnie naszło. :)

Co do naszego recenzenta... Recenzja LoLa. LoLa. Gry, która wyszła kilka lat temu i dziś jest na samym szczycie gier sieciowych, jeśli mówimy o popularności. To jest podstawowy błąd. I nie uważam, że złe jest odświeżanie starych już tytułów, ale wtedy z reguły nie mają już wielu aktywnych graczy lub takich, które diametralnie się zmieniły albo dostały nową zawartość. Poza tym nie idzie tego czytać. Generalnie kupa.

Dziękuję za krytykę wiem co musze poprawić i nad czym pracować. Bardzo dziękuję

Dodam że Leauge to poprawna forma


@up

Jak ty chory chyba jestes czlowieku mowiac ze "Leauge" to poprawna forma HAHAHA wez ty sie lepiej za jezyk angielskiego w szkole jak nawet nie rozumiesz co znaczy League (dla twojego zrozumienia jest to liga w języku polskim). Zamiast napisac ze nie masz mozgu na tyle aby w swojej recenzji nie podac poprawnej nazwy gry to jeszcze wmawiasz reszcie ze "Leauge" to poprawna nazwa. Co to ma znaczyc? XD

Az edytuje posta aby dodac ze patrzac pod twoim avatarem na forum zobaczylem jeszcze to:

  • Twoje MMO: leauge of legends

HAHAHAHHHAHAHAHAHHHAHAHAHAHHHAHAHAHAHHHAHAHAHAHHHAHAHAHAHHHAHAHAHAHHHAHAHAHAHHHAHAHAHAHHHAHAHAHAHHHA

Dziękuję za krytykę wiem co musze poprawić i nad czym pracować. Bardzo dziękuję

Dodam że Leauge to poprawna forma

I w tym momencie zastanawiam się, czy to aby nie jest jednak troll.

I w tym momencie zastanawiam się, czy to aby nie jest jednak troll.

chciałem napisać jakieś słowa pokrzepienia i motywacji, że każdego pierwsza recenzja, o ile raczył w ogóle jakąkolwiek napisać, wyglądała podobnie, jednak również zastanawiam się czy to jednak nie troll.

tak czy inaczej, poprawione:

twyX59m.png

781964fac6208732cd5babafab208f7b.jpg

E, chłopaki, każdy od czegoś zaczynał.

No chyba, że to troll :sen:

pikacze_zpskpya0er8.png

Ja wiem, że najprawdopodobniej to twoja pierwsza recenzja, ale... Nie...

"leauge"

"league"

"LEAUGE"

"LEAUGE"

"LEAUGE"

"LEAUGE"

comment_0hRgFGcr66L5fvdaOHiTk4KyspG1khDk

MlHm0Zg.gif?noredirect *troll

8/10 troll

Całkiem dobre, jakbym miał jakiś portal zajmujący się gamingiem to bym Cię zatrudnił.

7/10, jest jeszcze trochę miejsca na poprawki. Pracuj dalej.

Wady:
:Mikropłatności

Ty tak na serio?

Dodam że Leauge to poprawna forma

No dobrze uznajmy że to nie troll. Więc teraz powiedz nam, co oznacza słowo "leauge"? Bo na pewno nie liga...

A i jeszcze, dlaczego twoim zdaniem "leauge" to poprawna forma?