Recesja umiejętności w piłce ręcznej

Witam.Mam problem,otóż gram/grałem jako bramkarz w szkolnej drużynie piłki ręcznej.Na początku roku szkolnego broniłem całkiem dobrze,pochwały,uszanowanko i w ogóle.3 miesiące temu zaczął mi spadać skill i to do tego poziomu,że nie potrafię obronić najprostrzych piłek,zamykam oczy jak piłka do mnie leci,nie mam odruchu by obronić piłkę,a prędzej się odsunę.Da się to jakoś naprawić czy moja ,,kariera'' się już skończyła?

Też grałem w ręczną niedawno lecz to zostawiłem bo nie miałem siły na treningach po 9 lekcjach.

Taki głupi sposób :

Przed wejściem na boisko sczel sobie plaskacza w policzek. Mózg się obudzi i git :D Mi to pomagało.

Trenuj, trenuj i jescze raz trenuj :)

Durnowate pytanie, szczegolnie jak na to forum, bo ciezko otrzymac sensowna odpowiedz na takiego typu pytanie, jestesmy tutaj w innym srodowisku, innych klimatach. Zreszta, ja uwazma, ze pytanie jest glupie nie tylko dlatego, ze trafilo tutaj, ale w ogole dlatego, ze zadales je w Internecie.

No dobra, ale jak juz jest, to ja udziele swojej rady. Skoro grasz w druzynie to znaczy, ze masz trenera. Skoro go masz, to z nim porozmawiaj, wyraz swoje obawy i wspolnie zastanowcie sie, dlaczego miewasz teraz takie problemy. Potem, jak juz dojdziecie do porozumienia, to prawdopodobnie bedzie ono zwiazane z dodatkowym, indywidualnym treningiem. Jesli ci zalezy, to dawaj na nim z siebie wszystko, az pot bedzie ci leciec rekawami. Jesli trener buc i nic sobie z tego nie zrobi, to popros kogos z zespolu, aby z toba cwiczyl. Kazdy ma spadki formy, ale tylko ci najlepsi z nich wychodza, a do tego sie rozwijaja. Te probemy potraktuj jako wlasnie mozliwosc rozwoju.

Zawsze tak jest. Ja mam tak, że przykładowo nie gram w piłkę przez miesiąc. Potem jak zacznę grać, to moc, siła, skill, op gracz i w ogóle, a po tygodniu patrzeniu jak inni Ci zazdroszczą nagle *puff* i flaczeje jak członek 70cio letniego faceta : /

zjedz snickera ;p

daj sobie luzu na jakies 2 tygodnie i wroc z podwojna forma :S

Witam.Mam problem,otóż gram/grałem jako bramkarz w szkolnej drużynie piłki ręcznej.Na początku roku szkolnego broniłem całkiem dobrze,pochwały,uszanowanko i w ogóle.3 miesiące temu zaczął mi spadać skill i to do tego poziomu,że nie potrafię obronić najprostrzych piłek,zamykam oczy jak piłka do mnie leci,nie mam odruchu by obronić piłkę,a prędzej się odsunę.Da się to jakoś naprawić czy moja ,,kariera'' się już skończyła?