Rękawice oraz worek do KICK/THAI BOXING, BOKS

Poszukuje rękawic bokserskich na razie będą używane tylko do worka.

Najlepiej gdyby były z wolnymi palcami tak jak do MMA.

W cenie mniej więcej 70zł

Poszukuje również worka 140-150cm 30-35cm średnicy i waga tak 30-40

w cenie tak około 170zł

Prosiłbym również żeby na stronie była możliwość zapłaty przy odbiorze kurierskim bez żadnych "przedpłat"

Ogółem to chce włączyć się w akcje "Wyloguj się" .

Chociaż 3 godziny dziennie w league of legend to nie jakieś no life.

Lecz pragnąłbym zainwestować czas na czymś innym.

W końcu to moje noworoczne postanowienie.

A że przed święta nabrałem trochę "masy" trzeba to dobrze wykorzystać więc wybrałem boks.

Mile widziane również jakieś podwodzi o treningi itp.

Co do zainstalowania sprzęty to mam pełen garaż różnych śrub,wkrętów i tego typu bajerów.

Jest również możliwość zawieszeniu worka na haku we wiacie ,ale to mi się nie zbyt podoba bo "piźciiii"

Zachęcam was również do zmienienia trochę trybu życia wraz z akcją "WYLOGUJ SIĘ".

Nie chce robić śmietnika, ale to nie jest forum to takich tematów. Na forach specjalistycznych na pewno są już takie tematy, to tam dostaniesz odpowiedzi od ludzi do których masz pewność, że wiedzą co piszą. Masz dużą szanse na trafienie na ludzi, którzy zajmują się takimi sprawami zawodowo np. są trenerami czy cuś. Skoro myślisz o tym poważnie, to szukaj odpowiedzi na poważnych forach. Tutaj mija się to z celem...

Zrobiłem to ,ale często sprawdza się powiedzienie "najciemniej w piwnicy"

No to te rękawice w końcu do MMA czy do boksu?

Co do worka to ten powinien się dobrze sprawować :)http://allegro.pl/mocny-pelny-55-kg-150x45-worek-treningowy-bushido-i4878548516.html

Poszukuje rękawic bokserskich na razie będą używane tylko do worka.

Najlepiej gdyby były z wolnymi palcami tak jak do MMA.

W cenie mniej więcej 70zł

Poszukuje również worka 140-150cm 30-35cm średnicy i waga tak 30-40

w cenie tak około 170zł

Prosiłbym również żeby na stronie była możliwość zapłaty przy odbiorze kurierskim bez żadnych "przedpłat"

Ogółem to chce włączyć się w akcje "Wyloguj się" .

Chociaż 3 godziny dziennie w league of legend to nie jakieś no life.

Lecz pragnąłbym zainwestować czas na czymś innym.

W końcu to moje noworoczne postanowienie.

A że przed święta nabrałem trochę "masy" trzeba to dobrze wykorzystać więc wybrałem boks.

Mile widziane również jakieś podwodzi o treningi itp.

Co do zainstalowania sprzęty to mam pełen garaż różnych śrub,wkrętów i tego typu bajerów.

Jest również możliwość zawieszeniu worka na haku we wiacie ,ale to mi się nie zbyt podoba bo "piźciiii"

Zachęcam was również do zmienienia trochę trybu życia wraz z akcją "WYLOGUJ SIĘ".