Rekomendacje w innych miejscach nie pomogły, więc równie dobrze mogę spytać o MMO tutaj

Szukam jakiegoś MMO z ciekawym systemem walki (czyli zasadniczo jak najmniej tab-targetingu) i metodami na społeczną zabawę poza walką (np. muzyka, ciuchowy endgame, mocna i przyjemna społeczność, etc.); preferowany F2P, ale B2P też ujdzie. Poniżej lista tego w co już grałem, bo trochę się tego nazbierało.

Co mi podeszło, ale albo się wypaliłem, albo serwery zostały zamknięte: Darkeden, Warframe, Dungeon Fighter Online, Rusty Hearts, Phantasy Star Online 2 (piekielnie polecam, ale 60 GB boli), Atlantica Online, Mabinogi, Dragon Nest, Vindictus, Path of Exile, Zone4, Need for Speed: World, Battleforge, Closers Online, GunZ 2, Paladins, Hyper Universe, Soulworker Online JP, Hellgate: London/London 2038, MMODG (tzn. MMO rytmiczne, ale z pomysłu, nie z jakichkolwiek gier; z tym to w ogóle niezła historia, jak ktoś lubi gry w których lwia część społeczności to jebane ameby, polecam), Black Survival (jedyna porządna gra mobilna jaką znam + ma Polaka), Maplestory 2, Breach
Co mi nie podeszło: Final Fantasy XIV, Metin 2 (muzyczka spoko, tbh), S4 League, Tibia, Crossfire, CSN:Z, Combat Arms (w zasadzie większość azjatyckich MMOFPS z miernym anticheatem i dołująco śmiesznym poziomem P2W), TERA, Elsword, Runescape, Tree of Savior, Wakfu, World of Warcraft, Tales Runner, Neverwinter Online, Guild Wars 2, WildStar, MicroVolts, GunZ (głównie przez to jak absolutną metą w tej grze jest bug [K-Style]), EVE Online, Defiance, Black Desert Online, Revelation Online, WSZYSTKIE gry przeglądarkowe typu League of Angels (tak, w tym Naruto Online), Elder Scrolls Online, Soulworker Online Gameforge’a (w sumie to wszystko od Gameforge’a), Skyforge, Wildstar, Blade & Soul, Maplestory, Secret World Legends, Champions of Titan, Grand Chase, Survived By, Bless Online

Z góry dzięki za odpowiedź.