Rekrutacja do gildii - Szukam osób do wspólnej, casualowej gry :)

Hej! :wink:
Szukam osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z gatunkiem MMORPG!
Zawsze uważałem ten gatunek za wyjątkowy, choćby ze względu na możliwość poznania ciekawych ludzi.
Od razu na myśl przychodzą mi wspomnienia rozmów do późnej nocy i wspólnych wojażach na Dungeony…
Jeżeli masz odrobinę wolnego czasu oraz lubisz go spędzać na wspólnej grze i rozmowach - Zapraszamy Cię do przygody!

Naszym aktualnie ogrywanym tytułem jest: ArcheAge w wersji Darmowej
Gra, która swoją premierę w Europie miała w roku 2014 i choć ma już swoje lata, to do dzisiaj można się przy niej świetnie bawić.
Zwłaszcza gra zespołowa oferuje masę zabawy, choćby gdy eskortujemy statek z towarem, aby nie wpadł w ręce piratów.
Oczywiście zawsze znajdzie się osoba, która stwierdzi, że nie ma sensu grać w dany tytuł i przytoczy do tego dziesięć argumentów.
Szanuje. Każdy ma swój gust.
… Dlatego zaznaczam, aby traktować ten post jako rekrutacja do gildii, a nie temat do dyskusji :wink:

Jeżeli chodzi o samą grę, to zapraszam na mojego Discorda, gdzie udostępnię Ci autorskie poradniki i odpowiem na wszelkie pytania :smiley:
Natomiast bez względu na to, czym lubisz się zajmować w grze - Zapraszamy Cię do wspólnej przygody.

  • Wyprawy z ładunkiem po lądzie i morzu…
  • Budowa własnego domu i przyozdabianie go w unikalny sposób…
  • Eksploracja ogromnego świata gry oraz zdobywanie osiągnięć…
  • Potyczki z innymi graczami, a także oblężenia zamku…
  • Uprawa działki. Sadzenie drzew, roślin, hodowla zwierząt…
  • Połów ryb na otwartym morzu…
  • Kolekcjonowanie Wierzchowców, Kostiumów, Pojazdów…

Każdy znajdzie coś dla siebie.

Oczekujemy:
:heavy_check_mark: Aktywność na Discordzie. Przynajmniej 2-3 dni w tygodniu :smiley:
:heavy_check_mark: Kultura osobista.
:heavy_check_mark: Bezkonfliktowość.
:heavy_check_mark: Wiek: Minimum 17 lat.
Aktualnie średnia wieku w naszej gildii wynosi +/- 25 lat
Jednakże bez względu na to, czy masz lat 17 ~ 40. Zapraszamy Cię do wspólnej gry.

Kontakt:

  • Prywatna wiadomość na forum bądź zawitaj na nasz serwer Discorda i skontaktuj się z jednym z członków Administracji:
    Link -----> https://discord.gg/gwawZkNeVN

(Jeżeli z jakiegoś powodu link wygaśnie - Odezwij się w wiadomości prywatnej na forum a udostępnię Ci nowy)
Myślę, że to tyle :wink: Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry!

[Odświeżam]

[Odświeżam] Zapraszamy serdecznie do wspólnej gry :slight_smile:

[Odświeżam]

[Odświeżam]

[odświeżam]

[Odświeżam] Dzisiaj nowy Patch :slight_smile: