Rekrutacja Former Celestial Lust

No i czy będzie fresh start bez mozliwości przesyłania czegokolwiek z konta znajdującego się na innym serwerze? 

Dokładnie tak będzie.

Zazwyczaj ci p2w nie umieją grać i co z tego że mają np 6k eq a ty mając 4k możesz go pojechać w 1v1. Arecheage to nie gra 1v1 tylko mass pvp i taki p2w może utrzymać sie 2-3sec więcej jak wpadnie w niego kilka osób. Ja osobiście nie inwestuje swojej realnej kasy a gram juz 2 lata i nie odczuwam p2w u innych

A jak z P2W, będzie czy nie ? No i czy będzie fresh start bez mozliwości przesyłania czegokolwiek z konta znajdującego się na innym serwerze? 

w kazdym f2p jest p2w (mmorpg).

To czy ty go doswiadczysz zalezy od Twojego czasu na gre. Przy 4h doswiadczysz, prz 8 bedzie w miare spoko przy 12h day brak.

no I przydaloby ci sie min konto I dwa boczne oplacac patronem zeby miec labour, bo Na nowym serwerze bedziesz wiekszosc rzeczy Sam zdobyc bo nikt nie bedzie Na ah wystawial rzeczy bo all Beda Sami potrzebowac.

p.s jak chcesz cos kupic samemu to gear of chinczykow gotowy, bron boze gold bo raz ban a dwa gear sie bardziej oplaca.

Jak masz czas na gre szczegolnie pierwszy msc to graj jak nie to sobie odpusc aa to gra gdzie liczy sie start szczegolnie po 1msc ludzie, w zasadzie sporo ludzi bo w gre graja glownie stali/powraxajacy gracze ktotrzy sie znaja.

wiec Beda mieli co? 5.2-5.6k gsa po msc I wtedy to juz nie masz co grac.

aa bez duzej kieszeni to 2-3konta z patron I czas czas czas

p.s przez 6-9 msc bdzie spoko. Obstawiam do lipca, potem polacza ah I umozliwia transfery. Akurat zeby kolejny rok minal w oczekiwaniu Na next geny. No bo podejrzewam ze do wrzesnia pograsz, w lato mniej wiec ci te transfery I wspolny ah tak nie Beda przeszkadzac. Potem szybko do pazdz I premiery...

Na bank do tego czasu

bless z nowym combat systemem I tym end game patcho dodatkiem co ma wyjsc e korei.

crowfall I albion

Rademenes pamiętaj że gear to jedno a zgrana ekipa to drugie.

Moje cp miało pvp z top donatorami w eu i bez najmniejszego problemu wygraliśmy a my mieliśmy 4-5 k gs a oni 7-8k ( biliśmy się w tych samych ilościach ludzi)

Wiec takie gadanie że po miesiącu można quitować to głupie gadanie

Quaku kiedy grałeś w archeage ostatni raz 2 lata temu . opierasz swoją wiedzę na tych 2 miesiącach co grałeś na eannie i quitnołeś?

Jak widzicie posty Quaka to po prostu trzeba je przeczytać uśmiechnąć się i zapomnieć. Bo nie posiada wiedzy na dany temat ale się wypowiada.

Zapraszam do gildii i jak najbardziej na Fresh start

Ale ja nie napisałem, że jestem swiezak, grałem w AA od początku przez kolejne kilka miesięcy, także wiem z czym to się je. Po prostu byłem ciekaw jak sytuacja będzie wyglądać na nowym serwerze. Co do gildii to byłem w fajnej ekipie "Headhunters" . Z pewnością wrócę do gry po stronie nuia zapewne.

O znowu będą zergi do bicia Kappa

Czesc z checia zagram na nowym serwerze 2lata w kotach czas na nuie

16 dni:) Bump

Nasza trójka też pewnie dołączy do Metaplay. Podobno o 22:00 10-tego startują serwery. HYPE!

+ Nuia ;)

Nuia będzie dostawać bardzo ostro na pvp

Ja tam jestem za wschodem :) 2 razy zaczynałem już ludźmi i jak przyjdzie mi kolejny raz przechodzić ten sam content to będzie słabo ;d Z resztą, Warborn prezentuje się zacnie.

29 startuje PTS :)

+Na kontynent kotów

Koty++;

My się oczywiście dostosujemy, ale kurde koty? Poważnie? :)

Na Rangorze Nuia przez pierwszy miesiąc absolutnie dominowała Koty.

Większość zgranych gildi z innych serwerów zapowiedziała że idzie na stronę kotów. Wiec nuianie bedą miec przeje*** przez kilka pierwszych miesięcy

Większość zgranych gildi z innych serwerów zapowiedziała że idzie na stronę kotów. Wiec nuianie bedą miec przeje*** przez kilka pierwszych miesięcy

Więc koty bo będzie łatwiej ? heh, jakaś satysfakcja z PvP musi być ;>

Więc koty bo będzie łatwiej ? heh, jakaś satysfakcja z PvP musi być ;>

PK?

Dla mnie i tak wszystko jest fioletowe.

Dla mnie i tak wszystko jest fioletowe.

Dobre :D

No to zbieramy się Panowie pod jedną banderą i jedziemy z tym koksem.

skoro wszyscy idą na koty to trzeba iść na drugą stronę proste jak pierdzielenie, chyba że w peace chcecie być