Rekrutacja>SKUR***YNY>Retribution

Świetna ekipa, granie na luzie, polecam :D

Polecam tą Gildie z całego serduszka. Dołaczyłem dziś i powiem ze pierwsze wrażenie MEGA i oczywiście zapraszam do wspólnej zabawy

Chciałbym przypomnieć ze gildia jest casual, staram się żeby każdy mógł się poczuć dobrze w naszym gronie, aczkolwiek mam rozbudowane życie prywatne i nie jestem w stanie być na ts cały czas. To też gildia jest defakto casualowa, znaczy to tyle że grany dla zabawy i kiedy nam pasuje, jeżeli zebrało by się więcej ludzi moglibyśmy robić więcej gildyjnych wypadów. Wszystkich którzy szukają dobrej zabawy serdecznie zapraszam , aczkolwiek nie oczekujcie ode mnie jak i każdego innego członka gildii ze będzie 24/7 siedział na ArcheAge i szukał na siłę rozrywki. Chodzi przede wszystkim o ekipę główną gra jest aa, ale gramy również w inne tak aby czas razem spędzany sprawiał nam frajdę. Ts jest główną platformą multimedialną zaraz po samym ArcheAge, która nas jednoczy. Jeżeli ktoś pracuje, ma rodzinę i wiążące się z tym wszystkim obowiazki, to głupota by było stawiać grę ponad dobro rodziny. Ja to rozumiem i proszę również was o wyrozumiałość w szczególności tych, którzy dopiero co dołączyli lub chcą dołączyć. Wracając z pracy czasami po 14h wbijaj na ts na 2-3h ale potem muszę odpoczac. Mam nadzieję że mnie rozumiecie. Jeżeli szukacie miło spędzonego czasu w doborowym gronie to zapraszam do nas. Nie zrazajcie się jak nie możecie mnie złapać na ts piszcie na fb, zaręczam ze nikt nie zostanie pominięty. Miłego tygodnia :)

Temat podbijam, gildię polecam mocno. Pierwsze wrażenia pozytywne, sympatyczna ekipa. Chętnie pomagają nawet świeżakom, takim jak ja. Zapraszam, im więcej osób tym weselej.

Polecam gildie bardzo pomocna, klimatyczna, chetna do wspolnej gry. zapraszam serdecznie

czy na tym serwerze jest jakaś wolna ziemia do zajęcia ? ;)

Witam wszystkich. Na wstępie chcę podziękować Heniowi za to, że pamiętał o mnie po mojej dłuższej przerwie grania w AA. Wróciłam do Was kochani i mega się cieszę, bo tęskniłam za naszymi "głupowatymi" rozmowami, za tą wesoła atmosferą na ts, a w szczególności za wspólnymi wypadami na rybki :) Ludziska jeśli szukacie dobrej gierki i przy okazji wspaniałego towarzystwa ( bo kto lubi grać sam?), które zawsze służy pomocą to dobrze trafiliście. Ekipa w "Hanza" jest zajefajna, a na ts-ie można się pośmiać czy pogadać jak minął dzień. Zaczynałam od zera, nie znając nawet podstaw. Zadawałam pytanie za pytaniem i nikt nigdy nie odmówił mi pomocy. Dla nich liczą się ludzie, dobra zabawa, nie pozycja i ja to cenię i dziękuję za wszelką pomoc i za to, że po takim czasie pamiętaliście o mnie, to takie miłe :) . Polecam każdemu ArcheAge, serwer "Sirothe" i gildie "Hanza". Zakładajcie konto i wbijajcie na ts, im Nas więcej tym weselej :)

Pozdrawiam całą ekipę

Krewka

San, Kestian, Criger i oczywiście Krewka! Mogę ja? Mogę?! Ale będzie gra. Poprzednio było było fajnie usiąść z wami na TSie po dniu ciężkiej roboty i jestem mega zadowolony, że znów będzie można się z Wami pośmiać. Wbijam do gry czym prędzej i wszystkich zachęcam do tego samego. Nadal niewiele wiem o grze a to co widziałem zapomniałem, ale ekipa jest wyrozumiała i zawsze pomoże, odpowie na nawet najgłupsze pytania.

Ciekawosta: Hanza to w skrócie koalicja handlowo-militarna Polski, Niemiec, Szwecji i Holandii. Tak wyczytałem.

Bonus: Niedługo zobaczycie nowe logo gildii i może zrobię ArcheWiki? Wcześniej już miałem prawie gotowe wszystko, ale nie do końca pykło. Teraz może się przyda.

POZDRO YO!!!

Hej tez chętnie powroce do tej gierki wiec jak macie miejsce to dzisiaj sie pojawie jakos moze niedlugo. Grałem kiedyś jakos na samym poczatku z 2 miechy, teraz chętnie spróbuje znowu tak na spokojnie.

Do usłyszenia :)

Jestem na ts jak coś więc zapraszam wszystkich chętnych [w góre od kanału welcome>poke Sanrod] lubana grze /whisper Sanroned, miłego wieczoru! :)

Chętnie bym dołączył. Jestem stałym graczem Archage, ale zacząłem grę zupełnie na innym serwerze :( A wbiłem już dosyć wysoki lvl bo 50 i wbijanie ponownie nie w chodzi w gre :)

50 lvl nie jest wysokim, jęzeli to dla Ciebie było wyzwanie to poszukaj innego tytułu bo ArcheAge mocno Cie zaskoczy, tutaj wbicie max lvla to igraszka, jak chcesz coś osiągnąć musisz być nastawiony na długofalowy grind wraz z ekipą, a jeżeli chcesz grać total casual to servera nie opłaca się zmieniać bo niewiele to zmieni czy będziesz na dotychczasowym czy na naszym, tutaj może Ci być nawet ciężej bo 3/4 gildii są wygearowane i bawią się tylko w pvp, nasza gildia jest początkująca i czerpie fun z tej gry ale to nie zmienia faktów, że jest to hardcorowy tytuł. Jak nie wierzysz poprzeglądaj forum jak ktoś odpowie inaczej, to co najwyżej napisze Ci, że to P2W, ale raczej tego nie rozwinie, tak niestety mają ludzie z niedorozwojem. Miłego weekendu :)

Chętnie bym dołączył. Jestem stałym graczem Archage, ale zacząłem  grę zupełnie na innym serwerze  A wbiłem już dosyć wysoki lvl bo 50 i wbijanie ponownie nie w chodzi w gre 

Jeśli jesteś "stałym graczem" AA to powinieneś wiedzieć, że wbicie 50'tki to jest nic. :P Ile osób miało alty na 55 wyexpione na samych craftingach... ^^

Witam Gildia Dalej Istnieje?

Dobre pytanie,sprawdzałem przed chwilą i widzę tylko 29 członków i 4 lvl....raczej nie ma sensu przenosić się z Rangory do takiej gildii :<

Istnieje, aczkolwiek, nie wiem jak sytuacja będzie miała się po merge, etc. jeżeli ktoś jest nowym graczem to raczej nie zalecam legacy serwerów w tym momencie, no moze za wyjątkiem eanny.

Witam, piszę tutaj z zapytaniem, gdyż widzę, że użytkownik Sanroned dość aktywnie odpisuje, na grę wpadłem z nowości jakie mają powstać przy tej całej aktualizacji i gra dość mocno mnie zaciekawiła. Pytania są dość proste, jak wygląda aktywność w grze, tudzież gildii która prowadzi rekrutację, czy gra jak i członkowie gildii są wstanie zapewnić dla początkującego gracza, chęć do dalszego grania jak i miłej konwersacji, czy cechuje się tutaj tak jak w większości marnych gildii pod względem "wbij lvl, wtedy rozmawiaj z nami tylko o grze" etc. Pozdrawiam :P

Server sirothe został usunięty czy jak? Jeśli jeszcze gracie to powiedzcie na którym serwerze :)

Nie został usunięty tylko była ewolucja serverów

Europe

Kyprosa, Dahuta, and Rangora will be evolved into TEMPEST.

Leviathan, Anthalon, and Sirothe will be evolved into RETRIBUTION.

***EDIT***