Rekrutacja>SKUR***YNY>Retribution

Hej, witam Cie serdecznie!

***POST ZYSKAŁ EDIT, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ DODATKOWE INFORMACJE ODNOŚNIE AKTUALNEJ SYTUACJI GILDII. JEŻELI CZYTAŁEŚ PONIŻSZĄ TREŚĆ MOŻESZ ODRAZU ZESCROLOWAĆ NA SAM DÓŁ POSTA :) ***

Jeśli już jesteś w sekcji ArcheAge'a na forum to są 2 opcje: albo szukasz taniej pożywki do hejtu jaka to ta gra nie jest do d###, albo szukasz ekipy z którą chciałbyś/chciałabyś wspólnie odkrywać ten świat.

No dobra, przejdę do rzeczy, żebyśmy sobie nawzajem nie marnowali czasu. Ja gram w AA z przerwami od początku tej gry. Piszę ten post bo szukam ludzi do ekipy, która będzie chciała czerpać z tej gry czysty fun, bez stresu, bez nacisku na zarabianie chu# wie ile golda i szukania na siłę drogi do wirtualnej potęgi. Chce usiąść z ludźmi pogadać, pośmiać się, a przy okazji rozwijać swoją postać w bogatym świecie ArcheAge'a. Podstawy mniej więcej ogarniam więc nie ma dla mnie różnicy czy jesteś weteranem czy nowym graczem, bo albo ty mnie jakoś uświadomisz albo ja Ciebie, tak czy siak korzyść płynie z samego zacnego towarzystwa. Tak więc jeśli myślałeś/łaś, że będę tutaj spinał d*p# jak niektóre z gildii, żeby pozbierać jak najwięcej nadętych lecz wygearowanych gamoni to się pomyliłeś. Liczy się dla mnie Twoja osobowość, to jak traktujesz innych i ambicja połączona z wytrwałością. Słyszałem taki mądry cytat: "...wielu jest ludzi utalentowanych lecz niespełnionych, wielu jest na świecie wyedukowanych głupców, krążących bez celu, ale pokaż mi człowieka wytrwałego, który nie dopnie swego. To właśnie ta stara wytrwałość jest najprostszą i najskuteczniejszą drogą do sukcesu..." Wierze, że i Ty taki/taka jesteś.

Podsumowując:

  • Nie zależy mi na poziomie twojego uzbrojenia lecz na Twojej dojrzałości emocjonalnej
  • Szanuje ludzi, którzy szanują mnie, pokaż mi że chcesz coś osiągnąć a będę się starał pomóc Ci najlepiej jak potrafie
  • Mam swojego TS'a, na którym będziesz mógł siedzieć kiedy dusza zapragnie wraz z innymi gildiowiczami
  • Jest możliwość reklamowania naszej gildii na stronie internetowej oraz na fb
  • Społeczność opierająca się na gildii AA nie jest zadeklarowana do jednej gry, być może znajdziesz kompana do partyjki w hotsa, czy odstrzelenia paru łbów w CS
  • Nie ma limitu wiekowego, liczy się osobowość, wiek w dzisiejszych czasach przestał byc wyznacznikiem dojrzałości
  • Nie, nie będę biegał jak debil za goldem bo muszę mieć ayanada w 2 miechy, chociaż byłbym w stanie to zrobić, ale mam już to za sobą i wiem, jak źle taki nacisk oddziałuje na nowych graczy
  • Jeżeli pomyślałeś, że jestem jakimiś surowym dziadem, który będzie się spinał o każde słowo to wiedz, że nie, po prostu jest dla mnie różnica między notorycznym przejawem głupoty a człowiekiem zabawnym :)

Oczywiście gildia będzie się rozwijać a ludzi notorycznie naprzykrzających się innym gildiowiczom będę się pozbywał, ale nie będzie to szalona pogoń, jak będę miał chęć, albo może Ty będziesz chciał/chciała to możemy nawet z sentymentu napier## słoneczniki na hasli, #zbieramforti :) Jeżeli masz pytania odnośnie samej mechaniki gry, gospodarki, tego jak z populacją, jestem do dyspozycji. Dzięki Ci wielkie, że dotrwałeś/łaś do końca, poniżej znajdziesz dane kontaktowe dzięki którym będziesz mógł/mogła zdobyć więcej informacji. Mam nadzieję, że Cię niebawem usłyszę! :)

TS: skillfactory.info>nick: San FB: Heniutek Sandhacker

* serwer>RETRIBUTION, a frakcja do której dołączyliśmy to NUIa. Na ten moment jesteśmy gildią na 1 poziomie, o nazwie SKUR***YNY. Dołącz do nas i przekonaj się jak piękny świat oferuje Archeage. Stwórz wraz z nami coś, co różni się od stereotypów i czerp pełną przyjemność z gry :) Rekrutacja trwa, jeżeli chcesz spróbować z nami, skontaktuj się ze mną przy pomocy powyższych danych, lub bezpośrednio na forum. Do usłyszenia! :)

***EDIT***

Powstała zupełnie nowa gildia, w której znajdzie się miejsce dla każdego Polaka czy obcokrajowca który spełnia powyższe wymagania, jak narazie TS jest ten sam, ale jest to bardziej niż pewne, ze raczej będziemy korzystać z Discorda, ale nie martwcie się kiedy już ostatecznie zadecyduje o zmianie platformy, również tutaj dam znać. Jak wiemy dużymi krokami zbliża się path 4.0, a wraz z nim nowy serwer. Zdaje sobie sprawę, że w AA oczekiwanie na nowy serwer to już taka co roczna tradycja wśród niektórych graczy, ale też i potencjalnych nowych przybyszy. Dlatego też apeluje zwłaszcza do nowych adeptów tego jakże rozbudowanego MMORPG, którzy chcą wejść w świat gry na nowym serwerze, a żeby zaczęli się zapoznawać z grą wcześniej, co da im lepszy start . Rok temu prowadziłem już taką gildie gdzie ludzie szykowali się na 3.0 i nowy serwer, parę osób naprawdę dobrze wykorzystało zdobyte doświadczenie. Jeśli chodzi o samą gildie, dlaczego nie HANZA itd. nie czuje się zobligowany do tłumaczeń forumowym anonimom, ale jeżeli ktoś ze starej ekipy będzie chciał o tym pogadać to wiecie gdzie mnie szukać. Na ten moment jak wyżej wspomniałem gildia ma poziom I i jest to typowo casualowa gildia, bynajmniej z takiego wychodzę założenia, jest wysoce prawdopodobne, że gildia inaczej niż HANZA będzie międzynarodówką, życzę miłego tygodnia.

Sanuś na mnie zawsze możesz liczyć :D

Chętnie spróbuję ponownie gry w AA. Kiedy zaczynamy ?

Srednio wiem co to za gra, ale moge sciagnac hehe :D pozytywnie

cholera kusisz kusisz! no ale boję się że znowu za mało czasu będę miał na tą grę i d*pa z tego wyjdzie ;/

Będzie ostro :D ekipa z Rangory powraca :D widzimy się dzisiaj na TS :3

Będzie ostro  ekipa z Rangory powraca  widzimy się dzisiaj na TS  

Kto z Rangory wraca? :) Strasznie kusisz, ta gra jest tak dobra, ale trzeba grać cały czas :(

W jakiej frakcji gracie ?

Nuia

Jestem na TS jeżeli ktoś chciałby się czegoś dowiedzieć etc. nick San [patrz w góre od kanału welcome w strefie VIP] kanał 10 ARCHEAGE.

zapraszamy zapraszamy. opcja dla ludzi którzy nie mają ciśnienia żeby być w TOP na serwerze.
chętnie pomożemy w z dobyciu pierwszego patrona za gold i jesteśmy przekonani że 6k GS przyjdzie z czasem :D

Dlaczego sirothe a nie najnowszy serwer? Powinien być bardziej zaludniony. Wrzucajcie jakieś screeny, chce widzieć wasz progress :D Sanroned trzeba było grać z nami wtedy a nie teraz po całym hypie gildie zakladać xD

904e8aab743342dcb688993f6b76122f.png

Nowy ma wciąż nie unormowana gospdarke, na nowym zaczynalibysmy totalnie od zera, a tutaj mam opcje pomóc w sprawniejszym zdobyciu konta Premium. Ponadto mam gildie na 4 poziomie , która pozwala już na zakup peleryn, niektórych gemow etc. Mogę porobić trade runy, polowic spokojnie ryby, a nie gonić za gearscorem by w ogóle moc wyjechać gdzieś z paczkami. Mam dość gildii, które kosztem dobrej zabawy stawiają wszystko na jedną kartę-progress. Chcę przede wszystkim miło spędzić czas w doborowym gronie. Ponadto mogę dzięki kontaktom na serwerze postarać się o pomoc w abbysalu, czy wziąść udział w siegach po osiągnięciu odpowiedniego pułapu GS. Nie przemawia do mnie ogrom ludzi masowo grindujacy bibliotekę. Wolę bawić się w zwartej grupie gdzie każda poświęcona chwila na rzecz rozwoju innych gildiowiczow jest przyjemnością. Mam zamysł by grać w różne gry, przy czym trzonem byłby Archeage. Po 3 latach w tej grze zrozumiałem że nie dają mi satysfakcji wirtualne sojusze, a długoterminowe przyjaźnie. Poznałem masę świetnych ludzi, między innymi Ciebie Malgothku i korzystając z potencjału tej gry chce się nadal świetnie bawić w doborowym gronie. Dobra idę robić kurczaka, do usłyszenia! :)

Podbijam temat zapraszamy chętnych dziś jestem do 24 poźniej pojawi się też Sanroned

Zapraszamy nowych jak i starych graczy i naszą ekipę z Rangory również

mamy również radio na ts i planujemy stworzenie również własnego forum :)

Kto z Rangory wraca?  Strasznie kusisz, ta gra jest tak dobra, ale trzeba grać cały czas 

Rok temu na Rangorze mieliśmy jakby to nazwać "zgraną paczkę" przy, której czasem wchodziłeś do gry nie po to aby farmić itp ale po to żeby porozmawiać jakże z tymi wspaniałymi ludzmi Gildia Eagles :D AA i zapraszam jest zawsze kupa smiechu

Jeśli ktoś ma chęć pograć w Archeaga w spoko atmosferze i zapoznać się z grą to Hanza jest dobrym miejscem dla początkujących jak i starych graczy żeby wrócić i sprawdzić co nowego a dodatkowo server jest legacy i można ewentualnie przenieść postać. Osobiście dołączyłem i zamierzam pograć z tą ekipą

No to ruszamy.Po dość długiej przerwie milo jest poczuć wiatr w żaglach lub na spokojnych wodach oceanu zapolować na merlina.:)

Jeżeli ktoś nadal nie czuje się przekonany to zachęcam do przeczytania tego wpisu na stronie poświęconej naszej społeczności :) : http://skillfactory.info/wyczuwam-sztorm/

Napomknę jeszcze że aktualnie są dostępne bonusy w postaci expa x2 przez najbliższe 2 tygodnie oraz expa x3 w 3 tygodniu, dodatkowo podwójny honor etc. fajny moment by chociażby spróbować i korzystając z okazji ogarnąć nowy kontent wchodzący do gry wraz z patchem 3.5 - 7 czerwca, o zmianach w patchu możecie poczytać tutaj: https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/archeage-w-czerwcu-otrzyma-spora-aktualizacje

Jeśli ktoś chce pograć w Archeaga bez parcia na ciągły progres za wszelką cenę to Hanza jest dobrym miejscem dla cb. Świetna atmosfera dołącz do nas i przekonaj się :)

Przed chwilą ściągnąłem , stworzyłem nową postać przeleciałem kilka q , dobiegłem do jeziora a tam stado multi kont łowiących ryby , podziękowałem .