Rekrutacja - twórca treści video

Hej wszystkim!
Otwieramy rekrutację na twórcę treści wideo. Jeśli zatem spełnisz zamieszczone niżej warunki pisz śmiało! Oferujemy wynagrodzenie zależne od zaangażowania i wyników, zdobywanie doświadczenia, przyuczenie w korzystaniu z pakietu Adobe, obs’a, dostęp do przedwczesnych testów gier oraz wyjazdy na eventy takie jak IEM, WgW czy PGA pod naszą banderą.

Czego oczekujemy?

  • przede wszystkim fajnych warunków głosowych
  • samodyscypliny, punktualności, sumiennego wykonywania obowiązków
  • chęci do działania
  • komputera zdolnego nagrywać MMO w FULL HD przy ustawieniach maksymalnych
  • łącza internetowego pozwalającego na streamy
  • mikrofonu pojemnościowego
  • mile widziany humor, umiejętność pracy pod presją i jakaś lustrzanka (aparat to nie jest obowiązek)

Na starcie prosilibyśmy o wykonanie:

  • materiału “szybkie spojrzenie na mmo”
  • materiału “daily news z mmo”
    (obie formy można podejrzeć na naszym kanale)
    Całość umieszczacie albo tutaj albo ślecie na fanpage mmorpg.org.pl na facebooku. Systematycznie będziemy całość przeglądać i kto wie, może niebawem zaczniemy współpracę :slight_smile:

Powodzonka!

2lajki

Witam,
trochę już nagrywam na yt, a więc nie wiem czy potrzebny będzie specjalny filmik do rekrutacji :slight_smile:
Po prostu podam link do kanału:
https://www.youtube.com/user/FightersofPoland
Dla przykładu można wziąć playlistę z Trova, jest to typowe mmo :slight_smile:
Pozdrawiam

3lajki

Witam serdecznie
Również chciałbym zgłosić swoją kandydaturę.
Prześlę materiał w następnym poście.
Doświadczenie na temat streamów posiadam gdyż prowadziłem swój kanał na twitchu niestety nagrywałem tylko Fortnite przez okres kilku miesięcy.
Byłem częścią społeczności Fortnitepolska i byłem tam opiekunem streamerów i zajmowałem się ich rekrutacją - widziałem że Guru czasem do nas zaglądał.
Z osiągnieć w grze przekaże że wygrałem jeden z turniejów CEE transmitowanego w specjalnym studio przez Izaka i Leeha - https://clips.twitch.tv/ColdSarcasticFiddleheadsHeyGirl
Mimo znudzenia grą w FRTN i miesięcznej nieobecnośći zajmuje 6 miejsce w rankingu względem winów pośród Polskich graczy.
Aktualnie pogrywam w BDO. Oprócz walorów niezbędnych do bycia dobrym wideo makerem posiadam również talent do bycia powyżej średniej we wszystkich grach które mnie interesują więc czego bym nie dotknął z nowych tytułów wiem że będę dobrym graczem :stuck_out_tongue: czy to strzelanki czy mmorpg.
Pozdrawiam :slight_smile:

1lajk

“Oferujemy wynagrodzenie zależne od zaangażowania i wyników” jak widzę takie coś to trąci wyjebką. Poza tym za szukacie ludzi do tych samych stanowisk widocznie szybko odchodzą. No thx.

2lajki

Nic nie poradzę, że widzisz wszystko w czarnych barwach. Nie mamy zamiaru nikogo wyjebać i z każdym warunki finansowe są dyskutowane, więc nikt do niczego nie jest zmuszany.

Rekrutacja została odpalona bo Zetrig odszedł z redakcji (po 15msc pracy)

1lajk

to przepraszam :slight_smile:

Pracy herhehehehe

1lajk