Reset skilli/rubies

Kilka dni temu zacząłem grać Allodsa. Z tego co zauwazyłem, to nawet na max lvlu nie będę wystarczająco punktów, by je we wszystko rozdać. Tak więc pytanie - jak to jest z ewentualnym resetem? Pierwszy darmowy? Płatny, ale walutą w grze? Płatny, ale walutą premium? A moze nie ma resetów?

Water of Death - można zakupić w item shopie. Są dwie wersje jedna jest na 7 dni i pozwala przez ten czas resetować talenty oraz rubiny dowolną ilość razy oraz druga wersja jednorazowego użycia. Dodatkowo wszyscy Ci którzy wrócili po długiej nie obecności mają z automatu zresetowane talenty.

Do 15lvl jest za free.Pozniej IS, ale tez na max lvl (lub po przekroczeniu chyba 60, nie pamiętam dokładnie) można raz odebrać darmowy kupon na Water of Death i Water of Life (to do resetu pkt. statystyk).

Kilka dni temu zacząłem grać Allodsa. Z tego co zauwazyłem, to nawet na max lvlu nie będę wystarczająco punktów, by je we wszystko rozdać. Tak więc pytanie - jak to jest z ewentualnym resetem? Pierwszy darmowy? Płatny, ale walutą w grze? Płatny, ale walutą premium? A moze nie ma resetów?