Ressurection Of MastahMU

Witam wszystkich z tej strony maxior.

W latach 2004-2007 prowadziłem serwer MastahMu. Od pół roku prowadzę pracę sam nad nową edycją. Ostatnia edycja Mastaha miała przydomek Global Edition, (dzięki Siemo2004 za tamtą edycję) , swego czasu był to topowy Polski serwer a przypomnę iż dziesięć lat temu konkurencja byle o wiele większa. Wracając do tematu chciałbym ruszyć z serwerem, sam nie daje rady w związku z przerwą w grze ominęło mnie kilka sezonów i pewnych rzeczy nie jestem w stanie stestować i skonfigurować. Szukam osób chętnych do ciężkiej pracy przy serwerze na niskim expie trochę hardcorowym w stylu ChaosMu FreedomMu czy właśnie MastahMu. Mam wizję jak ten serwer ma wyglądać bo doskonale znam klimat gry sprzed dziesięciu czy juz nawet można powiedzieć kilkunastu lat. Jednak potrzebuje też opinii innych, co o tym sądzą, trochę krytyki także ponieważ może ona natchnąć do nowych pomysłów. Moim celem jest prowadzenie serwera z klimatem , bez resetów, bez max lvla, z odpowiednim dropem - eq z bossów, wymagającego. Jeśli ktoś ma ochotę na takie klimaty zapraszam do kontaktu.

Dodam jeszcze iż serwer stoi na plikach IGCN na własnym łączu i własnej dedykowanej maszynie. Jest to o tyle ważne iż nie trzeba go utrzymywać, aktualnie maszyna chodzi od pół roku nie ustannie, piszę to ponieważ wiem ile serwerów i to dobrych padło właśnie z powodów finansowych bądź technicznych.

Zainteresowany/a?

Skrobnij do mnie mastahnet@gmail.com lub zajrzyj na forum http://forum-mastahmu.xn.pl

...

Powiem tak , twoje serwery są na bardzo niskim poziomie i zastanów się najpierw jaką grę chcesz prowadzić bo nie dasz rady prowadzić WOWA , Plemion Mu online i Minecraft razem :D

Z tych gier co masz Polecam ci prowadzić jedynie WoWa a dlaczego ? Właśnie dlatego że to jedyna gra w którą jeszcze ludzie grają , w Mu online już raczej mało kto gra a jak gra to bez inwestowania w to kasy więc opłacalność zerowa :P

Jest masa rzeczy jakie musiałbym ci tu napisać co powinieneś robić i nie będę się rozpisywał tylko po prostu jeśli chcesz się poradzić i chcesz żebym ci pomógł wyjść na ludzi z serwerem jakimś to napisz mi tu czy na PW jakiś kontakt Skype , TS3 , Discord gdzieś gdzie pogadamy głosowo a uwierz mi mam wiele pomysłów i moje rady mogą ci pomóc i to bardzo i oczywiście od razu uprzedzam nie pcham się na żadne stanowisko admina czy coś ja chce tylko ci doradzić co masz robić i ewentualnie potem jak już mnie posłuchasz i odpalisz nowy serwer to chętnie u ciebie będę grać . Pozdrawiam

Zapomniałem dodać że ja ci nie gwarantuje 100% powodzenia ale jeśli posłuchasz tego co mam do powiedzenia a trochę mam odnośnie większości WoWa bo uważam że na tej grze możesz sporo kasy zarobić

to nie minie rok jak będziesz prowadził jeden z największych ale też najbardziej szanowanych serwerów WOW w Polsce . :)

Wow mnie nie interesuje wywodzę się z Mu i tak już zostanie i w tej kwestii znam się na rzeczy. Nie robię tego dla pieniędzy. Nie mam zamiaru też prowadzić Wowa i Minecrafta bo nie znam tych gier. Szukam osób które grają w MuOnline.

Wow mnie nie interesuje wywodzę się z Mu i tak już zostanie i w tej kwestii znam się na rzeczy. Nie robię tego dla pieniędzy. Nie mam zamiaru też prowadzić Wowa i Minecrafta bo nie znam tych gier. Szukam osób które grają w MuOnline.

Co do Mu Online mogę ci coś doradzić ale nie licz że będę pomagał coś robić na serwerze w kwestii tej gry :(

Trochę ci się dziwie bo MuOnline to już nie jest tak dobra gra jak była , to tak jakby teraz HBPoland odświeżyć a wiadomo że to też była by kompletna klapa :)

Skoro masz do tej gry sentyment okey rób jak uważasz ale szczerze mówiąc ostatnio ile osób grało na privach w te gre 5 ? 10 ? a na oficjalnym był hejty ostatnio nie ja nie chce mieć z tą grą nic wspólnego Pozdro

Odpowiem może tak nie ważne jakie MuOnline jest teraz, ważne jakie było u swoich początków w Polsce i na Świecie ponad dziesięć lat temu, ważne jest jakie mamy wspomnienia z gry w tamtym czasie i dla tych właśnie wspomnień i osób które mają podobnie ( i chciały by pomóc :) robię to co robię , takie jest dla mnie Mu

A przy okazji serwery WoWa, Plemion, Minecrafta nie są moje.

...

Witam wszystkich z tej strony maxior.

W latach 2004-2007 prowadziłem serwer MastahMu. Od pół roku prowadzę pracę sam nad nową edycją. Ostatnia edycja Mastaha miała przydomek Global Edition, (dzięki Siemo2004 za tamtą edycję) , swego czasu był to topowy Polski serwer a przypomnę iż dziesięć lat temu konkurencja byle o wiele większa. Wracając do tematu chciałbym ruszyć z serwerem, sam nie daje rady w związku z przerwą w grze ominęło mnie kilka sezonów i pewnych rzeczy nie jestem w stanie stestować i skonfigurować. Szukam osób chętnych do ciężkiej pracy przy serwerze na niskim expie trochę hardcorowym w stylu ChaosMu FreedomMu czy właśnie MastahMu. Mam wizję jak ten serwer ma wyglądać bo doskonale znam klimat gry sprzed dziesięciu czy juz nawet można powiedzieć kilkunastu lat. Jednak potrzebuje też opinii innych, co o tym sądzą, trochę krytyki także ponieważ może ona natchnąć do nowych pomysłów. Moim celem jest prowadzenie serwera z klimatem , bez resetów, bez max lvla, z odpowiednim dropem - eq z bossów, wymagającego. Jeśli ktoś ma ochotę na takie klimaty zapraszam do kontaktu.

Dodam jeszcze iż serwer stoi na plikach IGCN na własnym łączu i własnej dedykowanej maszynie. Jest to o tyle ważne iż nie trzeba go utrzymywać, aktualnie maszyna chodzi od pół roku nie ustannie, piszę to ponieważ wiem ile serwerów i to dobrych padło właśnie z powodów finansowych bądź technicznych.

Zainteresowany/a?

Skrobnij do mnie mastahnet@gmail.com lub zajrzyj na forum http://forum-mastahmu.xn.pl

...