Resztki PSC - prośby

Hej, jeśli ktoś miał by nie potrzebne 1,65 zł to z wielką chęcią bym je przygarnął. Minimalnie brakuje żeby kupić the division :)

Potrzebuje 0,23 euro był bym bardzo wdzięczny

Potrzebne 0.01$ na PSC, będę wdzięczny!

No.. potrzebuję dokładnie 2-2,5 PLN na karcie. W zamian mogę dać jakies konto steam z cs 1.6 czy coś. ;v

Potrzebowałbym 60-70 groszy na psc. Będę bardzo wdzięczny.

0361079422388534 1,49 zł

Kto pierwszy ten lepszy, enjoy

Dziękować.

Brakowało mi do gierki na Steamie.

Potrzebuję 90groszy na doładowanie konta steam w zamian mogę zaoferować gifta do gry frozen synapse prime lub jakieś karty czy coś.

@edit Nieaktualne

Witam, chciał bym zapytać czy nie posiada ktoś karty psc z resztkami. Potrzeba mi 14 Groszy
Jeśli ktoś podeśle kod, to z góry dziękuje za pomoc.
Brakuje mi dosłownie 14 groszy do zakupu gry na G2A, źle przeliczyłem wartość euro

Hej! Podzieliłby się ktoś 3.26 zł psc? Chciałem kupić dodatek do GW2, ale nie uwzględniłem prowizji i tyle mi brakuje. Mogę dać set do Dazzle http://dota2.gamepedia.com/Ritual_Garb_of_the_Father_Spirits_Set Tylko rozpakowany(sama laska z tego setu jest warta, jak ostatnio patrzyłem około 30 eurocentów) + immortale do Bane i Timbersawa z tego roku.

Już mam

Ma ktoś może 50 groszy na psc? Zaokrągliłem euro i brakło tych 50 groszy do zakupu.

Witajcie podzieliłby się ktoś może 1,37 zł na paysafecard ? :)

Ma ktoś psc z 59 groszy? Brakuje mi do battleborna

Edit: Już mam. Jak kiedyś wam braknie groszy na g2a to polecam użyć kodu na 2-5% zniżki

Witam.

Brakuje mi 0,02 USD ;-; Chyba to jest coś około 5-10 groszy. Proszę o PW

mógłby ktoś podesłać 23 gr bo mi brakło..

31 groszy na Wolfensteina. Z góry dzięki.

Już nie trzeba :)

Poprosiłbym o psc 6 zł jeśli można ;D pls ^_^

Prosiłbym o 57 groszy, :)

Głupia sprawa ale potrzebuję 20 groszy, ktoś poratuje? :P

Wiatam potrzebuje 0,52 centy na stema brakuje do cs; go