Revelation okradanie postaci

Być może trzeba będzie nagłośnić sprawę kradzieży w grze Revelation. Gdyż ostatnio o dziwo wielu ludziom ginie płatna waluta z kont a suport karze wypełnić durnowaty formularz a potem milczy. Najdziwniejsze że koś kradnie bezpośrednio z kont wysyłając Gifty z IS co jest śmiesznie łatwe do namierzenia a suport nic... Sama sprawa w postaci danych logowania też budzi zastrzeżenia bo moje hasło nie było konwencjonalne a raczej w stylu "kHs@asj!" a mimo to ktoś się tam dostał. Inni spośród znajomych mieli podobne przypadki + zdarzała się zmiana lub zakładanie hasła na magazyn. Wszystkie te przypadki miały jeden wspólny wątek. Każde konto zostało okradzione w 1-2 dni od doładowanie płatnej wluty. Być może suport zajmie się tym ale jeśli nie to czy mogę liczyć na współprace w nagłośnieniu tego??

Tak to jest w tych wszystkich darmowych gierkach

w grach P2P jak WoW czy FF support dba i chucha na każdego gracza bez wyjątku

w grach F2P rządzi bezprawie gdzie na czacie to 99% boty sprzedające golda, wolę zaplacić i grać w FF XIV wiedząc że jak pojawi się jakiś problem to support zrobi wszystko by mi pomóc

Co do sprawy w Revelation to myślę że lepszym rozwiązaniem będzie nagłośnienie sprawy na ich oficjanym forum a nie tutaj

Podbijam temat. 28.03 ktoś wyczyścił mi konto. Zakupiono mapy z IS i wysłano jako gift. na zgłoszenie suport odpisał po 2 dniach karząc podać dostawce internetu i region. po podaniu 3 dni później odpisali że przekazano sprawę do dopowiedniego działu a 04.05 że sprawa jest dalej rozpatrywana. do dzisiaj Tiket jest otwarty... 4 tygotnie

moim zdaniem gdy takie sytuacje mają miejsce wielokrotnie na różnych kontach to bardzo prawdopodobne jest że macza w tym palce ktoś typu GM, GA lub osoba z samego supportu, ktos kto ma dostęp do serca gry, osobiście byłam okradziona z konta wysoko lvlowej postaci łapami samego supportu w grze LC

Ja od siebie mogę dodać ,ze w poniedziałek jutro minie 3 tygodnie odkąd mnie okradziono w Revelation Online.Do suportu pisałem wszystko to o co prosili SS ,zakup gry, numer konta itp. rozmawiałem z suportem na Discord i zmienili mój status ticket na"In progress" i tak do tej pory my.com nic nie zrobiło w tej sprawie .Na dodatek u mnie w guild okradziono też 3+ osoby co dzień czytam o nowych przypadkach zhakowanai konta sami nei wiedza co się dzieje.Po zgłoszeniach zablokowali ,ze nie można wysyłać Imperial Coinów przez maila super rozwiązanie u mnie wszyscy mieli Cod na depo i inventory nic to nie daje.


@@Jeśli by się zgłosiło sporo osób które faktycznie zostały okradzione przez ich winę ,a nie własną głupotę czytaj (kupowanie kasy od gold selerów) to można by było wystąpić z wnioskiem o pozew zbiorowy.

No to ladnie widze jada nie dosc ze ich giery to czysty pw2 to jeszcze maja ludzi ktorzy wydali kase na iche gre w d*pie ... Czyzby firma godna najgorszej roku 2017 :)?

Mnie też to spotkało i zero odpowiedzi po tygodniu... do tego 3 znajomych z gildii... masakra

Dobrze że jestem tak obrzydliwie bogaty

My.com to najgorszy wydawca w historii. Rada: przestać grać w ich gry.

Zgodzę się, że jeden z najgorszych wydawców ever ALE. Po pierwsze było zgodnie z zaleceniami założyć hasło na konto w grze. Hasło obejmuję AH, Warehouse i Backpack. U mnie w gildii nie ma takich problemów. Po drugie hasła wypłyneły/wyciekły z jednej ze stron a dokładnie z revelation-on.net (baza danych) Poczytajcie oficjalne forum, reddit zamiast płakać tutaj. Nic wam to nie da. Oni mają teraz tyle zgłoszeń, że nie ogarną teraz tego jeszcze przez długi czas. Można się było tego spodziewać.

Grt my.com, webzen, gameforge i innych takich badziewnych firm opierajacych sie na item shopie sa i beda badziewnymi. Nie pierwszy i nie ostatni raz w grach tych firm sie to zdarzylo. Wiekszosc razy jak sie wyjasnialo byli to gm masterzy.Sam tego doswiadczylem w rappelz czy runesie. Tam gdzie musisz ladowac kase by cos ugrac zawsze beda przekrety.Ludzie darujcie sobie gry tak slabych studiow, bo marnujecie tylko swoje pieniadze. Wow, ffiv, oraz gry ncsoftu jak wildstar, gw czy l2 lub teso tymsie zainteresujcie bo sa to tytuly o wiele lepsze z firm rzetelnych.

Ludzie nie chcę kupować to my.com radzi sobie w inny sposób (sam sobie kupuje) :), po co tu szukać nie wiadomo czego, musi im się przecież jakoś zwrócić.

ja gram w ich gry (my.com) for fun, bez wydawania złotówki, nie potrzebuje powiększania e-penisa jakimiś boostami z IS, tak samo płaczą przy Gameforge i terze czy aionie, tam też złamanego grosza nie wydałem i się przednio bawiłem

Powiem tyle... też mnie to w Revelation Online spotkało(ze znanym skutkiem). Więc trochę "poszperałem" i okazało się,że:

A) Każde wspomnienie o problemie zamykają w ciągu tygodnia a support tickety praktycznie zbierają na pamiątkę(4 tygodnie czy nawet miesiąc bez odpowiedzi w najgorszym przypadku)

B)Są coraz głośniejsze plotki o tym,że baza My.com została naruszona przez osoby trzecie

C) Jedna z większych grup Revelation Online zawiera Malware....,ale pewnie dużo z nas nie ruszało stron fanowskich o Revelation Online i mimo tego skończyło w taki sposób.

Zgodzę się, że jeden z najgorszych wydawców ever ALE. Po pierwsze było zgodnie z zaleceniami założyć hasło na konto w grze. Hasło obejmuję AH, Warehouse i Backpack. U mnie w gildii nie ma takich problemów.

Ja miałam hasło na warehousie i koleżanka też i guzik to dało, ukradli tak czy siak

My.com to najgorszy wydawca w historii. Rada: przestać grać w ich gry.

Wydawca fakt koszmar, ale gra nawet ok... Niestety sporo osób mocno ich dofinansowuje więc mają wywalone na biednych szarych ludzi ;x

My.com to najgorszy wydawca w historii. Rada: przestać grać w ich gry.

Bzdury, nie jest super wydawcą ale do najgorszego to dużo mu brakuje... Przykładów gorszych nie trzeba daleko szukać: Trion czy Gameforge.

Być może trzeba będzie nagłośnić sprawę kradzieży w grze Revelation. Gdyż ostatnio o dziwo wielu ludziom ginie płatna waluta z kont a suport karze wypełnić durnowaty formularz a potem milczy. Najdziwniejsze że koś kradnie bezpośrednio z kont wysyłając Gifty z IS co jest śmiesznie łatwe do namierzenia a suport nic... Sama sprawa w postaci danych logowania też budzi zastrzeżenia bo moje hasło nie było konwencjonalne a raczej w stylu "kHs@asj!" a mimo to ktoś się tam dostał. Inni spośród znajomych mieli podobne przypadki + zdarzała się zmiana lub zakładanie hasła na magazyn. Wszystkie te przypadki miały jeden wspólny wątek. Każde konto zostało okradzione w 1-2 dni od doładowanie płatnej wluty. Być może suport zajmie się tym ale jeśli nie to czy mogę liczyć na współprace w nagłośnieniu tego??