[Revelation Online] Adrenaline

Zapraszamy w nasze szeregi, zostało 8 dni do startu dla founderów!

Zapraszamy w nasze szeregi, zostało 8 dni do startu dla founderów!

Bump wersja hard

Gra mi przypomina starego dobrego Cabala na 100% będe ostro grać jak coś to się dołaczam , discord posiadam wpadne niedługo, a z founderem nie staruje bo mi szkoda siana :P

Jak szukacie dobrego starego wyjadacza na PvM to się pisze bo pvp wogóle mnie nie interesuje , rajdy pvp itp to tylko z nudów będe robic ale world bossy i różnego rodzaju instancje nie będą miały życia jak ja będe online ^^

Ogolnie to testuje teraz gre na serverach RU i jak dla mnie jest bardzo miodna ,czekam na poprawe drewnianych animacji postaci nic innego sie przyczepic nie moge Revolution to cos czego szukałem od bardzo dawna Europejska premiera coming soon

Gra mi przypomina starego dobrego Cabala na 100% będe ostro grać jak coś to się dołaczam , discord posiadam wpadne niedługo, a z founderem nie staruje bo mi szkoda siana  

Jak szukacie dobrego starego wyjadacza na PvM  to się pisze bo pvp wogóle mnie nie interesuje , rajdy pvp itp to tylko z nudów będe robic ale world bossy i różnego rodzaju instancje nie będą miały życia jak ja będe online ^^

Ogolnie to testuje teraz gre na serverach RU i jak dla mnie jest bardzo miodna ,czekam na poprawe drewnianych animacji postaci nic innego sie przyczepic nie moge Revolution to cos czego szukałem od bardzo dawna Europejska premiera coming soon 

My gramy głównie PvP, PvE robimy ofc też, żeby zrobić gear, ale skupiamy się na PvP. Jeśli nadal jesteś zainteresowany, zapraszam na Discord.

Odezwała się do mnie gildia nastawiona głównie na pvp jak już mówiłem narazie ogarniam mechanike na serverach ru a wybór gildi do łatwych jak widze w tej grze nie będzie należał bo to chyba od niej będzie zależał proggres.

Co nie zmienia faktu że na doscorda moge wpaść zawsze ktoś może mi wytłumaczyć troche więcej niż sam zrozumiałem czytając cyrlice bo z niewiadomych powodów english packa za każdym x mi usuwa i sciąga orginalny język

Wbijaj wbijaj, jak masz jakieś pytania - wal na publicu albo na priv do mnie. Tylko jak mówiłem, my też raczej na PvP nastawienie, ale np. jak jest kontest PvP zeby zrobić PvE bossa, to będziemy siedzieć do upadłego :D

I naprawdę zastanów się zanim dołączysz do jakiejś gildii, zobacz jaki poziom prezentują, ilu mają graczy itd. Jak się zainteresujesz nami - będziemy wymagać tego PvP mimo wszystko. Kontent PvE będzie głównie w CP oraz kiedy rajdujemy bossy/eventy całą gildią.

Polskie gildie jak to polskie gildie, pewnie jak napisałeś tutaj dostałeś 2-3 różne pw z zaproszeniami do gildii, ale jeśli chodzi o poziom to w większości przypadków warto wziąć gildie pod lupę, bo znam gildie, które się upierają, że w OBT będą miały ponad 100 graczy, a w sumie to jest ich około 10 aktywnych w gildii, więc trochę kaszana :P

Ja chętnie dołączę do Was startuje z early acces.

Ja chętnie dołączę do Was startuje z early acces.

No to zapraszam na Discord lub TS, tam się dogadamy :) Ja tak za 30 min będę na TS.

Z przyjemnością ogłaszam, że wraz ze wszystkimi liczącymi się gildiami doszliśmy do porozumienia na Discord i wybraliśmy serwer na który wszyscy się wybieramy (poza Aesir, który jeszcze nie jest zdecydowany):

Moonsea

Razem z nami zdecydowali się:

Vendetta

Requiem

Resurgence

Silent Eclipse

Illusionate

Elysium

Zakładamy, że za nami podążą prawdopodobnie także:

Codex

Shogunat

Fajnie, że się zdecydowaliście : ) Do zobaczenia na serwerze.
moonsea_lg.jpg

Nadal rekrutujemy, zapraszam na: http://adrenaline.thecoder.eu/rekrutacja/

Leyla to Oficerka? Gdzie odbywa się rekrutacja?

Tak, jest oficerem. Rekrutacja na TeamSpeak najlepiej lub Discord jak ktoś woli. Najlepiej wbić na discord, napisać, a potem jakoś się zgadamy.

Start w poniedziałek o 13. Hype hype hype!

W poniedziałek jest dla osób które zakupiły foundera, tak?

W poniedziałek jest dla osób które zakupiły foundera, tak? 

Tak, i czemu nagle wszystkie gildię muszą w swoich postach pisać o tym że start o 13 O_)O

Tak, i czemu nagle wszystkie gildię muszą w swoich postach pisać o tym że start o 13 O_)O

Żeby podbić posta O_)O

Żeby podbić posta O_)O

aha, dzięki za odpowiedz Fenji O_)O

aha, dzięki za odpowiedz Fenji O_)O

Spoko

Spoko

Jak dobrze że mamy takiego pomocnego lidera jak Fenji

Jak dobrze że mamy takiego pomocnego lidera jak Fenji

I błyskotliwycz memberów jak Archax :)