[Revelation Online] Dragon Kings (Moonsea)

Jeśli się dostane to chętnie z wami zagram :D

Możesz dołączyć niezależnie od tego czy posiadasz dostęp do CBT czy nie ;) Nie każdy musi śledzić wszystkie givewaye czy kupować od razu Founder's Packa.. ^^

Jeśli się dostane to chętnie z wami zagram 

Tak jak napisała unlucky, nawet jak nie masz klucza możesz dołączyć do gildii. A nuż nam zostaną jakieś dodatkowe do rozdania wewnątrz gildii?

Zawsze chętnie was posłucham co tam w grze się dzieje i popytam jak wrażenia :D

W takim razie zachęcam do złożenia podania na naszym forum! ;)

Siema z miłą chęcią chciał bym dołączyć do gildi lecz moje pytanie brzmi czy ktoś orientuje się czy znajdę gdzieś kluczyk jeszcze?Lub ktoś może ma zapasowy kluczyk.

Z góry dzięki za odp.

Kosiauke - zastępca gildii na swoim blogu ma listę givewayów, polecam zerknąć.^^ Nie orientuje się czy ktoś w gildii posiada zapasowe keye, ale pewnie ktoś chomikuje. :P

https://revelationpl.wordpress.com/konkursygiveaway/

Siema z miłą chęcią chciał  bym dołączyć do gildi lecz moje pytanie brzmi czy ktoś orientuje się czy znajdę gdzieś kluczyk jeszcze?Lub ktoś może ma zapasowy kluczyk.

 

Z góry dzięki za odp.

Ja w tej chwili zapasowych nie mam, bo rozdawałem jak tylko jakiś się trafił... Wciąż jednak o takowe się staram. Zakładam też, że są w gildii inne dobre duszyczki, które albo wciąż takowe chomikują (jak to unlucky powiedziała) i wyskoczą z tym w ostatniej chwili, bądź też próbują nadprogramowe zdobyć.

wyrwalem kluczyk wiec prosilbym o rezerwacje miejsca jesli mozna :D

Proszę o złożenie podania na forum :D, ponieważ ludzie do gildii będą dodawani według kolejności składania podań ;)

Stuknęło nam dzisiaj 50 osób [chyba] :) Jedziemy do 100 :)

Matko, a mnie nie było tylko weekend.. :D

Witam, z chęcią bym dołączył do gildii, lecz nie wiem czy się nadam. Gdyż pracuję na 3 zmiany wraz z weekendami i czy nie będzie wam to przeszkadzało?

@czesiu453 myślę, że nie masz czym się martwić. Mamy ludzi pracujących, uczących się i pewnie znajdą się tacy co robią jedno i drugie. Serdecznie witamy ich wszystkich.

Właśnie do gildii dołączyła 60 osoba, więc na start mamy już komplet, ale nie martwcie się postaramy się rozwinąć gildię najszybciej jak się da żeby przyjąć wszystkich chętnych. Dodatkowo jeśli będzie bardzo duże zainteresowanie dołączeniem powstanie gildia bliźniacza, nikogo chętnego nie odeślemy z kwitkiem :D

Właśnie do gildii dołączyła 60 osoba, więc na start mamy już komplet, ale nie martwcie się postaramy się rozwinąć gildię najszybciej jak się da żeby przyjąć wszystkich chętnych. Dodatkowo jeśli będzie bardzo duże zainteresowanie dołączeniem powstanie gildia bliźniacza, nikogo chętnego nie odeślemy z kwitkiem 

Oczywiście z uwzględnieniem regulaminu ;)

Europejskie CBT startuje już za 5 dni, więc gorąco zapraszam do gildii i na rozmowę jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej na temat gildii lub samej gry ;)

Nie mówię że to ostatni moment na dołączenie do gildii przed CBT które starują już za trzy dni ale... Tak w zasadzie to już ostatni moment ^^ Zapraszamy wszystkich którzy mają ochotę pogadać sobie z innymi graczami w czasie testów, sporo ludzi doświadczonych mamy już na pokładzie więc w razie czego służymy wyjaśnieniami :)

Link do klienta na CBT

To ja od siebie dodam tylko tyle, że jeśli ktoś nie ma klucza/founders packa to również serdecznie zapraszamy zarówno do gildii jak i na ts'a.

CBT za 5 dni (znowu) przesunięte testy zaczynają się w najbliższy czwartek, więc zapraszam wszystkich do wspólnej gry w rozrastającej się gildii liczącej ponad 70 ludzi ;)