Rf Online- Poradnik rejestracji

Witam! W związku z tym, że b3ri7h nie aktualizuję swojego poprzedniego poradnika, a wydawca się zmienił, to Ja Go napiszę.Drugim powodem napisania poradnika, jest to, że ludzie nie widzą gdzie się rejestrować.Ja napiszę gdzie się zarejestrować i jak się zarejestrować, żeby umilić Wam życie i dać chwilę szczęścia z grą Rf Online.

Wchodzimy na stronę: http://www.playrf.com/ .

Kiedy strona nam się załaduje klikamy Sign Up pod panelem logowania :

beztytuudcg.png

Następnie Czytamy i akceptujemy "Terms of Service" i "Privacy Policy" :

46936033.png Klikamy "Sumbit"

Teraz czas na nasze dane konta.

W User ID- Nazwa naszego konta. Będziemy się nim logować do strony i do gry.Klikamy "Check for overlaps" i sprawdzamy, czy pasuję, jeżeli pasuję wyskoczy nam takie okienko :92087015.png

E-mail: Nasz email.Gdy wpiszemy prawdziwy, klikamy to samo co wyżej. Wyskoczy podobny komunikat.Czekamy, aż strona wyślę nam kod do weryfikacji e-maila.

E-mail verification: Wpisujemy kod wysłany przez stronę, na emaila i wpisujemy w rubrykę : - Enter the code. Klikamy Confirm. Wyskoczy nam komunikat podobny do poprzednich.

Password: Nasze hasło, które będziemy używali do strony i do gry.

Re-type Password:Potwierdzamy nasze hasło wpisując jeszcze raz takie same w tą rubrykę.

Gender: Nasza płeć.

Birth-Date: Data urodzenia.

Name: Imię, nazwisko.

Country: Kraj w którym żyjemy lub aktualnie się znajdujemy.

Street Address: Nazwa ulicy.

City: Miasto.

Zip/postal code: Kod pocztowy.

beztytuuuxv.png

Oznacza, czy będziemy chcieli dostawać informacje, promocje o RF, na nasz email.

Klikamy Sumbit i logujemy się na nasze konto. Cieszymy się grą!

Jak dla nie poradnik całkowicie nie potrzebny. Nawet Debil jak się zarejestrować a to "Sign up" wcale nie jest takie trudne do zauważenia

Prędzej to poradnik dla tych ,którzy nie radzą sobie z angielskim. Zrób bardziej ambitniejszą pracę bo i tak nikt z tego nie skorzysta.

Głównie chodziło mi o to, gdzie się rejestrować.A jak się zarejestrować, zrobiłem przy okazji.

Jeżeli ktoś nie wie jak się zarejestrować a na stronie widać du*ny napis SING UP to mnie szlak trafia ^^ Poradnik nie potrzebny ale jak ktoś jest newbem to się przyda.

Poradnik dla newbie :)

Mi się nie przyda ale jak bym miał jakieś problemy to skorzystam ;d

Witam! W związku z tym, że b3ri7h nie aktualizuję swojego poprzedniego poradnika, a wydawca się zmienił, to Ja Go napiszę.Drugim powodem napisania poradnika, jest to, że ludzie nie widzą gdzie się rejestrować.Ja napiszę gdzie się zarejestrować i jak się zarejestrować, żeby umilić Wam życie i dać chwilę szczęścia z grą Rf Online.

Wchodzimy na stronę: http://www.playrf.com/ .

Kiedy strona nam się załaduje klikamy Sign Up pod panelem logowania :

beztytuudcg.png

Następnie Czytamy i akceptujemy "Terms of Service" i "Privacy Policy" :

46936033.png Klikamy "Sumbit"

Teraz czas na nasze dane konta.

W User ID- Nazwa naszego konta. Będziemy się nim logować do strony i do gry.Klikamy "Check for overlaps" i sprawdzamy, czy pasuję, jeżeli pasuję wyskoczy nam takie okienko :92087015.png

E-mail: Nasz email.Gdy wpiszemy prawdziwy, klikamy to samo co wyżej. Wyskoczy podobny komunikat.Czekamy, aż strona wyślę nam kod do weryfikacji e-maila.

E-mail verification: Wpisujemy kod wysłany przez stronę, na emaila i wpisujemy w rubrykę : - Enter the code. Klikamy Confirm. Wyskoczy nam komunikat podobny do poprzednich.

Password: Nasze hasło, które będziemy używali do strony i do gry.

Re-type Password:Potwierdzamy nasze hasło wpisując jeszcze raz takie same w tą rubrykę.

Gender: Nasza płeć.

Birth-Date: Data urodzenia.

Name: Imię, nazwisko.

Country: Kraj w którym żyjemy lub aktualnie się znajdujemy.

Street Address: Nazwa ulicy.

City: Miasto.

Zip/postal code: Kod pocztowy.

beztytuuuxv.png

Oznacza, czy będziemy chcieli dostawać informacje, promocje o RF, na nasz email.

Klikamy Sumbit i logujemy się na nasze konto. Cieszymy się grą!