Riders OF icarus

Chciałby ktoś sobie spokojnie polvlowac i połapać zwierzaki w project icarus? Ewentualnie moge zaczac w riders of icarus od początku.

Ile osób online ma global ?

Ile dokładnie niewiem ale widziałem sporo ludzi w głównym mieście. Tak że lagowalo xd

Tego ile gra przez steam się nie dowiesz bo 90%gra bez steam

Granie na globalu ma tyle samo sensu co nic.
Project Icarus ostatnio w styczniu tego roku stracił kompletnie bazę danych, przez co gracze spotkali się z przykrą niespodzianką. Bo komu chciałoby się regularnie robić backupy.
Od siebie polecam Divine Icarus jak już. Nonstop leci waluta do Ellora Shop, wszystko idzie wyfarmić zarówno w doborowym towarzystwie, jak i samemu. Expi się na questach także nie ma jakiś magicznie podkręconych rate’ów.

Nie wiedziałem że jest coś takiego sprawdzę aczkolwiek jeżeli zebrało by się 2 lub 3 osoby to global ma sens

Prosta sprawa, dlaczego powiedziałam, że nie ma sensu.
A sprawa nosi miano Item Shopu aka Ellora. Walutę zdobywasz super szybko na privie. Poza tym posiada o wiele bardziej przyjazne community. Masz też podział na 3 serwery: eu, na, br.
Poczytać możecie na ich discordzie: https://discord.gg/kM7VSV8 lub ic.divineicarus.to

Gdyby tylko magican i trickster nie były loli na priv to lecą tam gracze instant

Jednak wybraliśmy globala póki co zaczeliśmy od nowa ranger+wizard 3 osoba dojdzie w połowie września ale przydało by się wiecej (bo zawsze to lepiej)

Bump szukam dalej kogoś kto by pograł ;c discord i czas wieczorami po 2h

Ja chętnie mogę się dołączyć. Wizard 40lv, zacząłem jakoś dwa tygodnie temu, ale kiedyś już grałem w roi. Jeśli oferta nadal aktualna to proszę o maila w grze. Nick w grze Vinlord.

gdybym tylko odzyzkał postacie nie ma problemu ale support milczy

To znaczy że pewnie przepadły… szkoda

Gracie jeszcze ? jaki serwer :smiley:

Post chyba Umarł ale jak cos to jest mala Grupka ktora gra w Ta gre na oficjalnym serverze. Server Velzeroth. jak cos to poprosze priv podam namiary na discorda itp :stuck_out_tongue_winking_eye:

hej mógłbyś podaj discorda na pw chetnie pogram ,jestem poczatkującym graczem

Też bym prosił, dopiero co zaczołem gre