Riders Of Icarus

Siema
Ostatnio wyświetliło się że gra ma 5 urodziny , oczywiście nowy wydawca to stare konto stracone, także pytanie czy ktoś chciałby popykać od zera? Gra z tego co pamiętam przyjemna dla oka, questy nie jakies tragiczne a dungeony bardzo fajnie zrobione + wszystko może być petem lub mountem i latanie na wierzchowcach z opcją walki jeżeli ktoś chciałby sprobować gierki to zapraszam do kontaktu na dc skygrey#2639

Serwer koroshimoObraz Obraz

1lajk

Bumpik czy tylko mnie nie zachęciło new world :P?
https://www.youtube.com/watch?v=taeYoV2ICyQ&ab_channel=TheLazyPeon
Gameplay żebyście mogli ocenić czy warto, gra nie jest martwa ma 4 serwery dzielone chanele

1lajk

Chętnie pogram

1lajk

zapraszam na dc skygrey#2639

Wolny trickster,berserk,priest i wizard :stuck_out_tongue:

Bump

Cześć, kilka dni temu zainstalowałem gre, strasznie się wyludniła a szkoda bo to była jedna z lepszych gierek. Chętnie z kimś pogram

bump

Siema Zebrały Sie prawie u nas w gildi 2 party :wink: z healerem i tankiem także warto zacząć :wink:

Mamy ludzi którzy są na różnych lvlach 15-50
Jedni expia normalnie robiąc wszystkie questy inni robią tylko główny dzięki plvlowi do 50 przez ziomka

Mimo plvlu masz jak nauczyć się gry ponieważ lvl daje ci tylko odblokowanie skili . A lecisz od początku gry questami (omijasz poprostu 90% niepotrzebnych )

A każdy wie ze zabawa zaczyna się na midgame 50 lvlu zapraszamObraz

Nie spotkałem się nigdy z crashem na tutorialu spróbuj zrobić loli one maja inny

Cholera, odpaliłem to ostatnio z żoną, tyle że na innym serwerze ;x

Nic straconego ziomek oferuje plvl do 50 , 20 min i masz lvl więc robicie tylko zółte questy więc zamiast tygodnia to dochodzicie do kontentu na 50 lvl w 2 dni :slight_smile: a warto bedzie nas więcej

az spróbuję

Zapraszam na discorda link w pierwszym poście serwer koroshimo

czy tam naprawde dziennie gra 400-500 os ?

Graczy na end game nie brakuje + na dungi możesz iść z ludźmi z każdego serwera . 500 osób może na steamie bo dużo ludzi gra na valofee

Jak już wcześniej wspomniałem nie spotkasz dużo ludzi bo gra ma na każdym kontynencie lub krainie jak kto woli chanele jest od od 3 do 5 aby nie było tłoków w becie a teraz służy to temu ze familiary do oswajania maja po 6 h czas respawnu wiec żeby więcej ich było .

Ale szczerze do zabawy potrzebna ci gildia tu , inni to tylko dla aukcji ale itemow na end game nie brakuje

Bumpik

wlasnie wbijam zobacze czy podejdzie mi i dam znac
edit: wymagacie konkretnej klasy ?

Najlepiej nie wizarda i magicana xd także każda inna klasa stoi otworem mamy tanka, healera , trickstera assasina rangera i bersekera także już i tak powtórzysz klasę kogoś