[RidersOfIcarus] Crown IN Darkness

czy w tej grze jest open pvp ? czyli w kazdym momencie i wszedzie mozna kogos zabic ?

w ogóle nie można nikogo nigdzie zabić :P

tylko pvp/arenka

TO słabo ;x

czy w tej grze jest open pvp ? czyli w kazdym momencie i wszedzie mozna kogos zabic ?


Jest jeden teren ( mapa ) 25+ albo 30+ ( nie pamietam dokladnie ) gdzie jest otwarte pvp, kazdy kto nie jest z Toba w grupie badz gildii jest dla CIebie przeciwnikiem. Na tej mapie mozna zdobywac materialy do setow pvp, badz same sety ( jesli nic nie zmienili ) Mapka ta wejdzie wraz z nowym patchem ktory zwiekszy capa do 35lvl, tylko czekac ;)

Ja mam pytanie bo zastanaiwam sie nad rozpoaczeciem przygody , jednak po jednym z watkow na oficjalnym forum lekko przeszla mi ochota . Czy to prawda ze w IS jest kamien ktory zapobiega spadkowi enchantu w przypadku failu  ( http://forums.icarus.nexon.net/discussion/5565/how-to-upgrade-past-10-without-spending-real ) ? Jezeli tak to odrazu wiem ze nie mam co zaczynac keidy cash shoperzy zrobia +20 w pare dni a bez wydawania kasy jets to praktycznie nie mozliwe ... Wiem ze dostaje sie darmowe pkt ale to zalosna ilosc ...

Przejrzałem cały item shop a za duży nie jest i nic takiego tam nie znalazłem, są ubranka, potki na większy exp dla mountów i takie tam różne pierdoły.

No to czekamy na możliwość pobierania, choć myślałem że serwery będą off na 3/4h przed 17 by można było już pobrać grę i czekać. Jednak 10gb to nie 5 minut ściągania.

Em jeżeli będzie więcej serwerów to piszcie na jakim gracie. Zanim pobiorę to pewnie nie jeden wbije już lvl cap xD

Pobierać już można serwer na jakim gramy to Koroshimo

Strona gildii: www.crownindarkness.com

TeamSpeak: ts.crownindarkness.pl

Napisałem na waszym forum, w dziale rekrutacji ; )
Ogólnie z tego co pograłem do tej pory (8 lvl ~2 godziny) gierka całkiem spoko na odstresowanie, posiedzę więcej to może pyknę recenzje, guru wstawi ją na główną i będę drugim bogiem tego portalu... Ahh marzenia :feels:

Też się chętnie przyłączę chwilowo dopiero zacząłem 14 poziom berserk.

Nick w grze DanteSonOfSparda

Jak w gildii stoicie z Priestami/Guardianami? :)

Guardianów jest całkiem sporo z priestami nie już tak kolorowo ale jakoś dajemy radę :)

Rekrutacja jeszcze aktywna? Z kim można się skontaktować, ponieważ na stronce nie działa to

Rekrutacja jeszcze aktywna? Z kim można się skontaktować, ponieważ na stronce nie działa to

na stronce już naprawione, ze względu na duże zainteresowanie musieliśmy otworzyć akademie. aby dołączyć skontaktuj się w grze z Psikus bądź Valantor

Siemka można dowiedzieć się na jakim serverze gracie ? Bo wszystko jest tylko tego brak ...

Pozdrawiam

Siemka można dowiedzieć się na jakim serverze gracie ? Bo wszystko jest tylko tego brak ... 
Pozdrawiam

Gramy na serwerze Koroshimo( czy jakoś tak) jest pierwszy na liście EU

Pierwszy dziesięcio osobywy raid za nami! Jako nieliczni o ile nie pierwsi na serwerze Koroshimo, pogromiliśmy Attaiusa! Lekko nie było, dzięki naszemu zorganizowaniu na TS-3 poradziliśmy sobie z nim bez większych problemów! Raid zajął nam maksymalnie 15 minut, szkoda że nikt nie nagrywał :( Podziękowania dla pierwszego skłądu który ustalił taktykę dla innych :)!
Valantor
Yogi
Nashiry
Psikus
RocketDragoN
Lipa
Voxiu
Akae
Fiquin
Agnar

W celu rekrutacji zapraszamy na www.crownindarkness.com ewentualnie na ts.crownindarkness.pl

15072016-3.jpg

Przypominam iż rekrutacja dalej jest otwarta! Wczoraj osiągnęliśmy 3LvL gildii, dodam że w przyszłym tygodniu podnoszą cap'a na 35.

Kontakt

www.crownindarkness.com

ts.crownindarkness.pl
In game /w : Valantor, Psikus, Nashiry, Error

Dziesięcioosobowy raid na Attaiusa w 3 osoby? Czemu nie! Troje śmiałków z crownindarkness podjęło się wyzwania! Wszystko zostało nagranie!

Zapraszamy do gildii! www.crownindarkness.com


https://www.youtube.com/watch?v=KCBlxKcCnCo