Rift - Authentication Code

Witam.

Od 4 godzin czekam aż przyjdzie mi Authentication Code bo żekomo loguje się z innej lokazizacji :/ Jest to stare konto (meil interia) i na nim właśnie mam postać 45+ i nie chce mi się zaczynać od zera. Jakieś pomysły dlaczego nie przychodzi ? Próbowałem nawet kilka razy wysłać ten kod i nic :/ Na 2 koncie (gmail) przychodzi od razu.

Pomysł jest taki że ta pierwsza poczta na której masz konto blokuje ci tego typu rzeczy, i to jest ten powód dla którego nie korzystam z poczty typu: WP,o2,interia. :)

Da się to jakoś odblokować ?

1. Może zmień maila(chociaż pewnie się nie da)

2. Przeszukaj spam

3. Wyślij więcej authów

4. Wyszukaj "rift" w mailu

Da się na luzie zmienić email, więc jeśli nie podziałało to co kolega u góry napisał polecam zmienić.

Problem polega na tym, że po zalogowaniu się na konto wyskakuje mi prośba o ten kod. Nawet jeśli kliknę zakładnę Account i Change E-Mail to dalej prosi o kod :/ Wysyłałem z 10 razy prośbę o ponowny kod, w spamie i innych kategoriach meila nic nie mam.

Edit.

Wysłałem Ticket do supportu. Dostałem e-maila, w którym miałem podać kilka informacji dotyczących konta. Wysłałem im z powrotem, a oni cały czas przysyłają to samo czyli meila, w którym proszą o podanie właśnie tych informacji WTF ?

wejdź na live chata z typkami z trionu. Myślę że szybciej ci pomogą niż zabawa w tickety które nic nie wnoszą do tematu.

Witam i mam pytanko, macie gildie w Rifcie czy tylko tak sobie gracie. Jeśli macie to na jakim servie z mila chęcią sobie zagram.

Witam.

Od 4 godzin czekam aż przyjdzie mi Authentication Code bo żekomo loguje się z innej lokazizacji :/ Jest to stare konto (meil interia) i na nim właśnie mam postać 45+ i nie chce mi się zaczynać od zera. Jakieś pomysły dlaczego nie przychodzi ? Próbowałem nawet kilka razy wysłać ten kod i nic :/ Na 2 koncie (gmail) przychodzi od razu.