Rift nadal żyje?

Witam, jak tam populacja w Rifcie? Grają ludzie czy raczej pusto?

Ostatnio jak grałem to raczej mało ludzi. Odkąd weszło starfall prophecy ludzie zaczęli masowo uciekać od tej gry. Jednak myślę, że do dobrej zabawy zawsze ktoś się znajdzie.

Grałem jakiś czas temu i moim ulubionym sposobem na expa było pvp. Jednakże gdzieś na necie przeczytałem, że teraz na niższych lvlach jest praktycznie niemożliwe znalezienie ekipy. Czas oczekiwania to podobno nawet 30 minut. Jest ktoś w stanie potwierdzić?

Raczej nie. Ostatnim dodatkiem TRION ostatecznie wypiął się na darmowych graczy, bo dodatek jest płatny a zawiera endgamowy kontent, zatem jeżeli nie masz zamiar płacic to tak na prawde nie ma sensu zaczynać. Wiele godzin w Rifcie spędziłem i przykro mi się patrzy jak wydawcy zabijają tą grę, bo gra jest świetna. Myśle że ten dodatek co niedawno wszedł jest ostatnim, jakiś rok i zamknięcie serwerów

Witajcie. Z ciekawości co słychać w owej grze bo ostatnio wchodzę na e-mail i sporo rzeczy od pewnego czasu dodają jakieś DLC update raidy dungeony jak to na prawdę wygląda i jaka jest populacja. Pytam czysto z ciekawości

Wiesz jak to się mówi..."A kto umarł, ten nieżyje"

jest aż tak źle z ową grą ?

Szczerze obiektywnie napisze.

Zostali najwięksi fajni tej gry, jak ktoś napisał powyżej - po dodatku dużo osób uciekło bo zwyczajnie nie każdego stać.

Mimo że mam owy dodatek to nie gram z powodu pustek, szczerze nawet na battleground pograć nie można bo czas oczekiwania przerasta i 3 godziny.

Czasami znajdzie się stojącą grupkę w mieście czy przy dummy do bicia, ale online nie przekracza 200 osób.

jakby dali możliwość kupna za kryształy dodatku pewnie sporo osób by zostało i farmiło, a tak strzelili sobie sami w stopę, kiedyś jedna z najbardziej sprawiedliwych gier f2p (bez p2w) teraz jest jedną z najgorszych

Aaale lipka. A zastanawiałem się ostatnio nad powrotem bo nowy komputerek :/

Może istnieje jakiś "żywy" privek do tego?

jakby dali możliwość kupna za kryształy dodatku pewnie sporo osób by zostało i farmiło, a tak strzelili sobie sami w stopę, kiedyś jedna z najbardziej sprawiedliwych gier f2p (bez p2w) teraz jest jedną z najgorszych

Panie, co Pan gadasz jak można kupić za kredyty, tylko bardzo długo trwałoby wyfarmienie kaski

no to musieli jakoś niedawno to dodać, wcześniej tylko z akasę i to niezłą można było kupić ten dodatek - btw ile kryształków kosztuje?

Witam, jak tam populacja w Rifcie? Grają ludzie czy raczej pusto?