Rift od nowa

Siemanko, własnie ściągam Rift'a i bd grał w niego po raz pierwszy. Chciał bym się dowiedzieć czy ktoś możne ma ochotę pograć lub wyjaśnić co jak i dlaczego :D

Cześć. Mogę z Tobą popykać. Tylko upewnij się czy nie ściągasz wersji amerykańskiej : p.

Podajcie nicki.

Jakieś doświadczenie w Rifcie już mam.

Polecam grac na US serwerach. Ping w granicach 150-170 nie przeszkadza w instancjach czy raidach. Dużo więcej ludzi niż na EU o każdej porze dnia i nocy. Cena REXa dwukrotnie niższa niż na EU. Zapłacić za niego trzeba od 1,8k do 2,4k platyny. Sam niedawno przeniosłem się na wersje US bo na EU dużo ciężej o party na instancje/rifty etc.

Gdyby ktoś chciał pograć na US serwer Hailol to mój nick brzmi Erekcya.

Mi to obojętne w sumie jaki serwer, wszystko zależy od założyciela tematu.

Na wersji US też mogę pograć. Grałem jakiś rok temu na EU i troche pusto było.

No ale czy tam nie będzie problemu z raidowaniem? Mają trochę inne godziny niż my a wątpię abyśmy stworzyli gildię raidującą sami na US.

Edit:

Postać na US - nick: Bloofire na serwerze Hailol. Guardian Cleric.

hmm .. sciagnelem wersje eu wiec moze najpierw wgle chcialbym sie zapoznac z mechanika gry itp

Macie moze jakies propozycje klasy dla beginera :D ?

No ale czy tam nie będzie problemu z raidowaniem? Mają trochę inne godziny niż my a wątpię abyśmy stworzyli gildię raidującą sami na US.

 

Edit:

Postać na US - nick: Bloofire na serwerze Hailol. Guardian Cleric.

Podłączam się do pytania. Mógłby ktoś wyjaśnić właśnie jak to jest na serwach US. Raidy/pvp (low level, high level)?

No ale czy tam nie będzie problemu z raidowaniem? Mają trochę inne godziny niż my a wątpię abyśmy stworzyli gildię raidującą sami na US.

 

Edit:

Postać na US - nick: Bloofire na serwerze Hailol. Guardian Cleric.

Ja tam się nastawiam na grę casualową, ze względu na to, że wieczorne godziny rajdów spędzam zazwyczaj w pracy : p.

Z Bloofire rozmawialiśmy wczoraj na Mumble i ustaliliśmy, ze jeśli na US nie znajdziemy party na Raidy w sensownych dla nas Polaków godzinach to przejdziemy na wersje EU. Póki co pogramy na US ze względu na cenę REXa. Po prostu łatwiej będziemy mogli zarobić czy to na patrona czy tez na odblokowanie slotów kolczyków.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany gra z Nami zapraszam dziś w godzinach popołudniowych na:

serwer Mumble

Adress: m2.gametris.com

Port: 60521

Zainteresowane osoby zapraszam na komunikator głosowy. Powinienem być od 15.00.

ja zacząłem na EU narazie trzeba ogarnac mechanike gry :) narazie cos działam razem z karo co z tego wyjdzie to nie wiem, jak narazie gra calkiem calkiem :) troszke mocno podobna do wowa

na US beda lagi + godziny , jak wogole z p2w bo ponoc jest teraz tam tego ogrom ?

ping 150-170 to ping na , ktorym nie da sie grac w pvp i sa to bardzo duze opoznienia nie zauwaza tego jedynie niedoswiadczeni gracze na low lvlach.

Rift na US to ping w granicach 150-170. Gra na takim pingu jest absolutnie mozliwa, nie czujesz opoznienia w omijaniu mechaniki gry czy tez przy interuptach. Skille tez castuja sie normalnie. Co do godzin gry na US. Graja tam ludzie z calego swiata, jest masa chinczykow australijczykow indonezyjczykow jak i ludzi z obu ameryk. Na guild czacie gildii w ktorej mam postac spotkalem tez kilku Belgow i Holendrow. Co do p2w obecnego w rifcie. Najlepszego sprzetu raidowego nie zakupisz z IS , trzeba go wyfarmic. Sprzet z raidow T2 to koszt 30 tysiecy kredytow czyli okolo 600-700 zl. Nikt o zdrowychy zmyslach tego nie zakupi bo nie jest to najlepszy sprzet w grze. Jedynym minusem moze byc przymus dokupienia slotow na kolczyki, mozliwosci noszenia sprzetu z raidow czy tez to, ze niektore dusze dla naszych klas tez sa dostepne tylko z IS. Sloty na kolczyki trzeba miec tak samo jak mozliwosc noszenia czesci rzeczy z raidow. Co do dusz, mozna sie obyc bez nich kazda klasa czesto ma w swoim zestawie dusze darmowe, ktore sa lepsze od tych platnych.

W samej grze za platyne mozna kupic od innych graczy przedmiot o nazwie REX, ktory da nam 1250 kredytow do wykorzystania w IS.

Nieobowiązkowy miesięczny abonament tzw Patron kosztuje na stronie kinguin 28zl. Wyprzedają stare karty prepaid. A np dodatek z duszami Storm Legion jest w tej samej cenie.

Caly pakiet obejmujacy wszystkie dodatki w grze można teraz zakupić w cenie 50 euro bezposrednio ze strony Rifta.

Edit: Przed momentem dodano do Rifta nowy raid T3 na 10 osób. Wszystkim graczom podarowano tez darmowe sloty w banku. Mozna przypuszczać, ze niebawem pojawia sie raidy T4 lub jakis wiekszy dodatek zwiekszajacy lvl cap i dodajacy nowy content.

mogłbyś podesłać linka z tym pakietem za 50 euro? bo widze tylko za 149:p

http://www.trionworlds.com/rift/en/2016/05/04/introducing-the-rift-essentials-edition/

Jak zauwazylem w ww linku w tym momencie pakiet można już tylko zakupić na nowo tworzone konta do Rifta. Przez 2 tygodnie byl oferowany wszystkim graczom < 04-18 maja 2016>. Mysle, ze jeszcze zostanie włączona ta opcja dla wszystkich graczy za jakis czas ze wzgledu na to, ze cieszyła się dosc duza popularnością.

Siemanko, własnie ściągam Rift'a i bd grał w niego po raz pierwszy. Chciał bym się dowiedzieć czy ktoś możne ma ochotę pograć lub wyjaśnić co jak i dlaczego :D