Rift za darmo 30 dni

Na greengaming.co.uk mozna "kupic" Rifta za 0 zl.

Bezposredni link.

http://www.greenmangaming.co.uk/games/mmos/sun-promotion-rift/

Jak ?

Tworzymy konto na greengaming.

wchodzimy na proxy http://www.daveproxy.co.uk

Wklejamy bezposredni link do promocji.

Kupujemy (tak zeby Rift znalazl sie w koszyku)

Otwieramy greengaming bez proxy i konczymy zakup.

Powinnismy otrzymac kluczyk. Reszta to juz standard.

Trzeba miec karte kredytowa lub paypala zeby aktywowac Rifta, po aktywacji kasujemy subskryppcje i mamy 30 rifta za darmo. Prawdodpobnie jak zglosimy sie do traiala 7 dni a pozniej wkleimy klucz to bedzie 37 dni za free.

Jak ktoś sprawdzi to niech da znać. :P

Jak ktoś sprawdzi to niech da znać.

Dodam ze info pokazalo sie na forum onrpg, jest juz sprawdzone pare razy ;), ja wlasnie sie zalogowalem do gry.

Działa, potwierdzam. :)

mi jak akceptuje strony nie czyta ;(

Też to miałem - jak kupujesz tego RIFT'a, musisz wziąć buy z prawej górnej strony ekranu, nie z dołu.

działa thx :D

z tą kartą i paypalem troche lipa ;(

warn_ico.png
Warn za double post. - crracked

jest sposób na odpalenie 30 dni bez karty kredytowej ?

warn_ico.png
Kolejny za post pod postem. - Dzz'

Czy kod działa żeby uaktywnic subskrypcje ponownie np. po miesiacu grania wklejam ten kod i moge grac kolejne 30 dni?

To nie jest zakup 30 dni abonamentu, tylko gry, do której jest 30 dnia gratis, więc nie, nie można wykorzystać takich kodów jeśli Rifta się już posiada.

Kurcze... a myślałem że sobie za darmo pogram :F

Panowie, no bez przesady, gra jest p2p, to tylko sposób na pozyskanie nowych graczy.

Pozyskają mnie, na miesiąc. :)

Nieprawidłowe przekierowanie

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.

Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.

Poradzicie coś na to?

Powiem wam tak zamiast bawić się w jakieś strony że niby za darmo wolę wydać 20zł i cieszyć się grą wraz z bonusami :]

Nieprawidłowe przekierowanie Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.Poradzicie coś na to?

Wrzuc do koszyka z uzyciem proxy. Pozniej wejzd na strone bez proxy by dokonczyc zakup i powinno byc ok.

Nieprawidłowe przekierowanie Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.Poradzicie coś na to?

Pisałem już to. Trzeba kliknąć Buy z prawej górnej strony ekranu, a nie z dolnej.

Szkoda, że nie mam karty kredytowej ;( Sam bym pograł.

Ja także nie posiadam karty. Nic ... trudno, obejdę się smakiem.

warn_ico.png
Regulamin 2.3. - Cree