Rift/Zaviel - Wiewiórki Chaosu rekrutują!

Witam.Gildia Wiewiorki Chaosu rekrutuje (lvl gildii 25)! Poszukujemy osób na wspólne Experty Nightmare Tide, w pozniejszym czasie na progress Raidów Nt. Zapraszam na nasze forum,marcze.vot.pl. Tam też składajcie swoje podania i zacznijmy wspolne podbijanie nowego contentu!. Req: Teamspeak, wysoka dyspozycyjnosc na farmie/progressie i zapał do gry przedewszystkim!. Składajcie podania na stronie bądź też piszcie w grze /w Lordbeny. Do zobaczenia ! Socjale/casuale oczywiscie rowniez mile widziani! :) Shard Zaviel

Odświeżam :) Zapraszamy!

Ponawiam :) W tym momencie skupiamy na Reputajci/ Nightmare Tide expertach i przygotowujemy do rajdów :). Zapraszamy, nasze nicki Lordbeny/Idrael/Thorgrim/Nizuk :) Do tych osob mozna pisac w sprawie gildii :) Shard Zaviel

Polska gildia rekrutuje! Szukamy pozytywnie zakreconych ludzi.Korzystamy z Tsa! Zapraszamy na forum www.marcze.vot.pl


syg.png



Wiewiórki Chaosu RIFT - Zaviel



Jesteśmy przyjazna gildia, w której stawiamy głównie na dobra zabawę i miłą atmosferę. Dla naszej gildii zarówno PVP jak i PVE nie jest obce.


Kogo szukamy?

Szukamy osób chcących przyjemnie spędzać czas razem z nami w grze. Nie jest dla nas ważne czy ktoś gra raz na tydzień czy gra w dzień czy w nocy. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Większość z nas ma powyżej 25 lat wiec można powiedzieć ze starzy z nas wyjadacze.


Co oferujemy?

Dajemy świetną zabawę w przyjaznym, kulturalnym gronie ludzi, wypady na instancje i pvp. Mamy swój własny serwer TS3 oraz forum. Oferujemy również pomoc w questach, w craftach oraz wiele innych... .



Jeżeli chcesz do nas dołączyć skontaktuj się w grze z :Lordbeny/Idrael/Thorgrim/Nizuk

, wejdź na nasze forum i złóż podanie :


www.marcze.vot.pl

mam małe pytanie czy jak mam postać na serv pvp Bloodiron to moge dojść do was do Gildo ? czy nie można tak dochodzić jak nie jest się na tym servie co gildia ?

Okno wyboru postaci/transfer/wybierasz Shard Zaviel :)

Okno wyboru postaci/transfer/wybierasz Shard Zaviel

no ok ale to jest chyba tymczasowy transfer jak logne to spowrotem jestem na swoim shard

Nie, zmieniasz shard na stale, jesli robisz to z oknu wyboru postaci, przed zalogowaniem sie do gry :)

Nie, zmieniasz shard na stale, jesli robisz to z oknu wyboru postaci, przed zalogowaniem sie do gry

aha aha bo ja zmienialem z poziomu gry :) a i jeszcze jedno pytanie jak przeniose sie na stale to moge pozniej jeszcze raz sie przenies ? czy tylko raz a pozniej za kase real ?

mozesz, raz na tydzien.

Odswiezam ! :) Zapraszamy :)

Zapraszamy, juz w przyszlym tygodniu planujemy 1szy rajd nowego contentu :)

Odswiezam :)

Pograłbym , ale jestem zielony w to i nie wiem czy takich szukacie. Grałem jakiś czas w Rifta chyba 20 któryś poziom miałem, lecz te drzewka talentów mnie przestraszyły, nie wiedziałem czy dobrze robie i czy da się zresetować później, dlatego przestałem grać.

Pewnie, da sie zresetowac ile razy chcesz :) Zapraszamy ! :)

a istnieje p2w czy da sie zdobyc wszystko za free ? widzialem ze na steamie sa jakies dodatki jak ich nie bd miec to nie wbije max lvl czy czego nie bd miec ?

Wszystko da sie za free, sa dodatkowe soule typu Rogal healer, warek healer mag tank etc ale spokojnie mozesz wyfarmic i kupic za platyne z gry.

https://www.youtube.com/watch?v=Q5mKTcl8bVk&feature=youtu.be nasz pierwszy kill nowego contentu! Zapraszamy :)

Zapraszamy ! :_)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qe2D2hdGHcY Tutaj filmik z naszego najnowszego rajdu :) Rof 2/4. Zapraszamy ! :)