Rise Online... czyli Knight Online 2!

Rise online… czyli tak jak w tytule Knight Online 2. Ostatnio doszła do mnie informacja, że powstaje coś w rodzaju fanowskiej wersji Knight Online, początkowo ciężko było mi w to uwierzyć, gdyż gram/grałem w te grę od najmłodszych lat, a dziś przybyło mi ich dużo więcej, jednakże sprawa stała się faktem.
Rise Online, którego nazywam drugą wersją kultego Knight Online jest o tyle “nowoczesny”, że został oparty o nowy silnik gry CRY Engine 4.
Co do etapu na jakim jest ta gra są to alfa testy, także jeszcze troszkę będzie trzeba poczekać. Z tego co się dowiedziałem wczoraj skończyły się zapisy na nią.
Dla Porównania wstawiam filmiki z first look, który był zrobiony przez mmorpg dla gry Knight online jak i wrzucam zapowiedzi gry Rise Online, na którą czekam z zaciekawieniem.
Knight Online:


Rise Online:


Jak można zauważyć gra jest wykonywana w Turcji, jednakże twórcy chcą ją wykonać w pełni grywalną dla angielskiego community.
Temat świeży, warty śledzenia, gdyż chłopaki od wersji Rise Online, wykonali świetną robotę w porównaniu z tym co dzieje się w Knight Online.
Aktualnie zostały stworzone grupy Polish, English Community na facebook’u także zapraszamy do zgłaszania się i uczestnictwa w podboju jakże ciekawie zapowiadającej się gry !