RivalsEvolution - server oparty na grze Ace Online

Zapraszam na prywatny server RivalsEvolution.
Gram tam około dwóch tygodni i już mam zrobione dwa geary na full, oczywiście z pomocą innych graczy, którzy sami oferują pomoc (nawet jeżeli są z BCU :smiley:, ja jestem w ANI)
Jeśli ktoś ma jakieś pytania, śmiało pytać.

https://www.rivals-evolution.net/home

IGear
Untitled-4
Untitled-3

AGear
Untitled-1
Untitled-2

Server Status

Usage:

0%

Login Server:

OFFLINE

Game Server:

OFFLINE

Arena Server:

OFFLINE

1lajk

Z niewiadomych mi przyczyn Status i Usage nie działa. Server jest online.

jeżeli stary dobry AirRivals to tylko oficjalny od suba games, masa ludzi, brak max lvla w 1 dzien, brak itemkow w 1 dzień, stary dobry AceOnline z ogromną ilością ludzi, walić privy zwłaszcza wymarłe, częste eventy i gifty.

@gizorro1 tylko dla tych co maja czas żeby godzinami wbijać lvl i szukać dobrego sprzętu.
Prywatne serwery istnieją po to żeby właśnie ominąć to nudne gówno.

Tak z ciekawosci zapytam bo gry nie znam, skoro ominales cale to gowno, czyli levelowanie …i jak widac gearowanie postaci, to co tam pozostalo ciekawego do robienia?

Nie omijasz wbijania levelu czy robienia sprzętu kompletnie.
Dalej musisz to zrobić tylko zajmie to o wiele mniej czasu zwłaszcza, że inni ludzie, których De facto nie znasz, w tym pomagają.
Nie jak na oficjalnych gdzie każdy żydzi bo żeby coś mieć to musisz jebać miesiącami.

Tak więc w odpowiedzi na twoje pytanie, kiedy już masz to co potrzebujesz, pozostało ci tylko to do czego każda strzelanka MMOG została stworzona - wojna.
Brakuje tam tylko ludzi.

Właśnie na officialu gra się najlepiej sam właśnie ściągam ace online :slight_smile: pozdrawiam topowy BG z Gemini,Pavo i Cetusa z początków tej gry.

Po co grać na jakimś gówno privie za którym stoi jakiś “gość” z ograniczonym budżetem vs oficjalnym?

Mógłbyś czytać ze zrozumieniem to co napisałem zamiast zadawać głupie pytania.
Na oficjalnym trzeba jebać miesiącami żeby mieć dobre itemy, na privach jest o wiele łatwiej.

Pozatym za każdym serverem stoi “jakiś gość”.

Serwer nadal offline , problemy są na każdym kroku :frowning:

Server nie jest offline
serveron

Czy teraz wystarczająco ci to pokazałem @Karatas33pl ???

Serwer nadal offline , to że napisałeś że jest otwarty nic nie znaczy bo nie da się wejść do gry i nie ma też połączenia z serwerem . Ponad to serwer jest źle zrobiony skoro nie synchronizuje się prawidłowo ze stroną serwera :smiley:

Offline to jest twój mózg :grinning:. Jakbyś naprawde chciał wejść juz dawno bylbyś na discord pytając “co robisz źle że nie możesz sie połączyć”.
Zamiast tego wolisz pisać pierdoły, że serwer nie jest aktywny.

Dziecko ja nie robię nic źle po prostu twój serwer nie działa nie ma połączenia i synchronizacji ze stroną gry .
Napraw serwer i zsynchronizuj go ze stroną bo widać chyba nie znasz się na tych sprawach …

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

To nie jest mój server, nie mam czasu na prowadzenie czegoś takiego, ja tam tylko gram.
Czy to wygląda na server, z którym nie ma połączenia ?
ATM00003(1)

Ewidentnie nie radzisz sobie z tak prostymi rzeczami.

Tu masz jeszcze jeden ss z widocznym SP w trakcie i wiadomością specjalnie dla ciebie

Untitled-1

Serwer nie działa i to twój serwer i dlatego możesz wejść ale tylko ty a nie ktoś inny , i nie graj w wała bo wiadomo przecież że możesz odpalić sobie offline local i grać .