RoM czy warto grac nie placac?

Witam,

Poszukuje darmowej gry MMORPG. Znalazlem RoM'a ale z komentarzy wyczytalem, ze aby cos osiagnac trzeba placic. Mam jednak pytanie, czy grajac samemu ( nie gram z nikim znajomym) bede w stanie sie odnalezc w grze, znalesc gildie, wbic max. lvl i jako tako poraidowac i pograc ogolnie dla zabawy a nie dla rankingow. Ewentualnie jaka jeszcze gra moze mi to dostarczyc. Zastanawiam sie rowniez nad Eden Eternal. Prosze o rozjasnienie mi sytuacji w RoMie.

Pozdrawiam

W żadnej grze F2P nie trzeba płacić, a w romie sposobów zarabiania jest tyle, że spokojnie jakiś Ci podejdzie. Walutę IS można kupić za golda na aukcjach.

Ta jasne, zasada w romie jest prosta, zeby dobrze zarabiac warto robic insty solo/dual, zeby robic je solo/dual musisz sporo wypacowac. Zresztą nawet juz przy endgame i dobrym sprzecie bez tych 80-100 zlotych wydanych na diasy w promocji( jak kupujesz poza promocją to x2)sie nie objedzie.Gralem w rom-a 1,5 roku temu, wydalem mase kasy, a z tego co wiem teraz is jest jescze bardziej OP. Za free jak dobrze pojdzie kiedys bedziesz w pt( nie solo)robil CL, po sporo dluzszym czasie KS a jak bedziesz mega cierpliwy to Hoto. Nic innego nie da sie robić za free z racji kulawego gearu

wiem, ze gra nie na temat, ale jak ma sie sytuacja w Eden Eternal? Latwa do ogarniecia slyszalem, ale czy jest tam jakies nastawienie na wspolne raidowanie itp? Nie podchodzi mi solowanie.

Eden Eternal jest nastawione na PT. Sporo dungeonów, niektóre questy łatwiej w PT. Ludzi masa więc o znalezienie ekipy bardzo łatwo :)

Jeśli się zdecydujesz - napisz na GG 4089053. Pogramy wspólnie.

Jeżeli jesteś bardzo cierpliwy to graj w RoMa. Nie leć strasznie z lvlem postaraj się mieć w miare ogarnięte eq na min. 50, żeby móc pofarmić solo KS i jak już wspomniałem jeśli masz anielską cierpliwość ( niestety wielkiej kasy nie zarobimy odrazu ale jak posiedzimy tam to coś wpadnie), zrobisz eq na 55 i poszukaj gildi na poziomie min. HoS/DL, gdzie możemy zacząć w miarę zarabiać ew. dropić set dla siebie. Inne wyjście to farma memorek w DoD, monotonne no ale łatwa. Jak wyciągniesz min. te 30k hp DPSem możemy zacząć farmę na WA, a potem już zostaje nam farmienie z guild rt/kt. Także małymi kroczkami jesteśmy w stanie dojść do czegoś lecz jest to strasznie długotrwałe. Podsumuwując jeśli masz anielską cierpliwość i najlepiej dużo czasu na grę lub nie żałujesz wydać kasy polecam RoM.

Temat został zamknięty. Powód: Były takie tematy. Opcja szukaj się kłania.

Witam,

Poszukuje darmowej gry MMORPG. Znalazlem RoM'a ale z komentarzy wyczytalem, ze aby cos osiagnac trzeba placic. Mam jednak pytanie, czy grajac samemu ( nie gram z nikim znajomym) bede w stanie sie odnalezc w grze, znalesc gildie, wbic max. lvl i jako tako poraidowac i pograc ogolnie dla zabawy a nie dla rankingow. Ewentualnie jaka jeszcze gra moze mi to dostarczyc. Zastanawiam sie rowniez nad Eden Eternal. Prosze o rozjasnienie mi sytuacji w RoMie.

Pozdrawiam