RoM download

Witam mam problem.Gdy chce ściągnąć RoM pobiera mi sie jakiś plik ktory ma 4kb ale nie instalka.Może wie ktoś co zrobić???

Skąd pobierałeś?radze pobrać z gamershella na tej stronie http://www.runesofmagic.com/en/downloads,i...eta_client.html

Witam mam problem.Gdy chce ściągnąć RoM pobiera mi sie jakiś plik ktory ma 4kb ale nie instalka.Może wie ktoś co zrobić???

pobrales instalatora.. odplasz go potem, a on sciaga gre z internetu. :). na oficialnej stronie sa linki skad zassysac.. polecam 4players.

Nie właśnie mi nic nie chce pobrać ale dobra dzięki za odpowiedzi już pobieram temat można zamknąć albo coś innego z nim zrobić

Jednak nie nie mogę tego znikąd ściągnąć:( chyba dam sobie spokój.(nawet z gamershella)

Na Gamershellu sciągaj z serverów russia ja miałem ten sam problem

spróbuje może to coś da a jak nie do daruje sobie RoMa

Nic dalej nie idzie:( ehh przerzucę się na rohana

Osobiście jak miałbym się przerzucić na Rohana to próbował bym dalej.

Ty byś się nie przerzucił a ja nawet nie miałem szansy go wypróbować(roma) a w rohana trochę grałem i mi się nawet podobał

Ty byś się nie przerzucił a ja nawet nie miałem szansy go wypróbować(roma) a w rohana trochę grałem i mi się nawet podobał

Nie poddawaj sie :D gierka jest swietna i warta poswiecen... Po 1 jak uzywasz IE(Internet Explorer) to odrazu ci mowie sciagnij se FireFoxa w PL po drugie zainstaluj se program FleshGet ktory utrzymuje polaczenie z trackerem i nie zrywa polaczenia. I po 3 CLICK RoM Download ja nie wiem gdzie masz problem... Poza tym jak ci sie zle pobiera to nie koniecznie jest to wina internetu ale twojego Ramu :)

Dla scislosci ja pobieralem RoMa 3 razy :)

mam fire foxa i DAP-a ale spróbuje flashgetem

udalo się? bo ja pobieram z http://www.atomicgamer.com/gameFiles.php?id=4108 i narazie nie mam problemow

Udało się (zacząłem pobierać w piątek a skończyłem dzisiaj-.-') ale teraz coś mnie z updatami trafi. Tyle tego cholerstwa do pobrania:(

Edit: już mam te upadaty:P zaraz zobaczym co to za gra:D

Witam mam problem.Gdy chce ściągnąć RoM pobiera mi sie jakiś plik ktory ma 4kb ale nie instalka.Może wie ktoś co zrobić???