RoM i zapełnione serwery

Witam, zaczynam grać w RoM i chciałbym dowiedzieć się od innych który serwer najlepiej stoi pod względem ilości graczy?

Stworzyłem sobie postać na polskim Cath i jeśli chodzi o zaludnienie to jest nieźle ale szukam takiego serwerka gdzie byłoby jeszcze lepiej... :D

Cath jest jednym z najpopularniejszych serwerów PVE, do tego grają na nim prawie sami rodacy.

Najbardziej opłaca się Cath dużo polaków :P sam tam gram

Hmm, no dobra..

A jak z europejskimi serwerami? Nigdzie nie ma więcej graczy? Jak tak to, nie ukrywam, jest trochę marniawo.

Najwięcej ludzi gra na niemieckich serwach ale ,który ma najwięcej ludzi to nie wiem ,musisz sprawdzić na ich forach :D

ale odradzał bym Ci wybieranie starych serwerów typu Cath ,tam więcej ludzi gra na lokacjach przeznaczonych na end game niż tych początkowych

Ja bym Ci radził wybrać polski Soaraid(tylko ze względy na to ,że jest polski^^) albo ten nowy niemiecki

Harold na Cath też gra dużo ludzi na mniejszych levelach.

A na Niemieckim w życiu bym niezagrał... Dziwnie bym się tam czuł xD.

Niemiecki serwer wcale nie oznacza, że co chwila słyszysz sprechanie. Często na tego typu serwerach jest więcej ludzi ze wszystkich nacji aniżeli samych szkopów ;P

Witam, zaczynam grać w RoM i chciałbym dowiedzieć się od innych który serwer najlepiej stoi pod względem ilości graczy?

Stworzyłem sobie postać na polskim Cath i jeśli chodzi o zaludnienie to jest nieźle ale szukam takiego serwerka gdzie byłoby jeszcze lepiej... :D