RoM: Kim najlepiej grać?

Cześć, jak w temacie kim najlepiej dla Was się gra w RoM'ie? Tak sobie pomyślałem, że zacznę od nowa, lecz nie wiem jakie połączenie nie będzie zbyt nużące. Piszcie!

Hmm zaproponuję Ci Mag/Priestr - jest to bardzo mocne połączenie i ciekawe :) ale zrobisz jak będziesz uważał. A tak wogóle wie ktoś jaka jest sytuacja na runesie z IS, dalej płacisz to pograsz, czy się polepszyło ? Gdyby nie ten IS to grałbym w tego runesa kurde ;/ ale jak sobie pomyślę że jest od żabstera to mnie trochę odrzuca :( ale ogólnie bardzo dobry mmorg

Hmm zaproponuję Ci Mag/Priestr - jest to bardzo mocne połączenie i ciekawe ale zrobisz jak będziesz uważał. A tak wogóle wie ktoś jaka jest sytuacja na runesie z IS, dalej płacisz to pograsz, czy się polepszyło ? Gdyby nie ten IS to grałbym w tego runesa kurde ;/ ale jak sobie pomyślę że jest od żabstera to mnie trochę odrzuca ale ogólnie bardzo dobry mmorg

Teraz jest jeszcze gorzej, na serwerze Cath jest gold exploit. Teraz mieć 100k to nic. kolesie mają po 1kkk goldu xD

co do is to dalej to samo.

Ja odeszłem z tej gry głównie ze wzgłędu na Is (wbiłem 47lvl ) polecam połączenie strażnik zwiadowca (centaur jest bardzo dobry ja osobiście grałem tym połączeniem)chyba oddam moje konto bo troche szkoda wydanej kasy

Już nie gram, ale zwiadowca dostał nerfa jakiś czas temu, teraz podobno r/s się trochę wybija ponad stawkę.

Ja od siebie polecił bym mag/priest nim mi się bardzo przyjemnie grało więc poleacam ci to połączenie .

Mi się bardzo przyjemnie grało łotr/zwiadowca ; )

Dzięki za odpowiedzi, a jak macie konta na zbyciu to wiecie, że możecie oddać :):P

Co do Strażnika za czasu kiedy ja grałem była to najgorsza klasa w grze. Żaden z niego DPS, żaden healer czy tank, czyli całkowicie nie przydatna klasa. No chyba, że sytuacja bardzo się zmieniła.

Najlepszy to rogue/knight ,wszystko nim mozna solowac przy odpowiednim gearze ;)

Najlepszy to rogue/knight ,wszystko nim mozna solowac przy odpowiednim gearze

Zmienione elitke chyba na 15, czy 20lvl, więc albo nie masz skilli z elitek, albo skill redukuje defa. ardena podobno 'naprawili'.

Polecam roque/warrior, masz dość dobry atak i spokojnie daje rade grać, znajdziesz dużo poradnik na jego temat.

Polecam roque/warrior, masz dość dobry atak i spokojnie daje rade grać, znajdziesz dużo poradnik na jego temat.

Po pierwsze rogue.

Po drugie nie sugeruj się tym, że komuś podoba się granie taką klasą czy taką. Wybierz coś co do ciebie pasuje, coś co utożsamia się razem z tobą, np lubisz magie, graj magiem, wolisz walczyć z bliska i mieć duży dmg, warrior itd. Pamiętaj, że to co czytasz to są nieobiektywne opinie innych graczy, poprostu im się gra daną klasą.

PS.

znajdziesz dużo poradnik na jego temat.

Kali głodny, Kali chce bułka

na tą chwile najlepszy dps robi rogue co do maga to tylko i wyłącznie z wojownikiem, dzięki elitkom robi taki dps że głowa mała ;)

Cześć, jak w temacie kim najlepiej dla Was się gra w RoM'ie? Tak sobie pomyślałem, że zacznę od nowa, lecz nie wiem jakie połączenie nie będzie zbyt nużące. Piszcie!