Rom warto?

Witam Witam mam chęć zagrać sobie w Roma gdy zobaczyłem w gazecie logo właśnie tą gre (gazeta kosztuje 7zł) w gazecie tak jak napisali są różne dodatki ale nie o to chodzi?

warto grać w roma? czym ona się wyróżnia od innych mmorpgów? mogli byście mi tutaj tą grę trochę opisać, co i jak?

Wiesz, w ROM'a możesz sobie zagrać przez przeglądarke, więc możesz sprawdzić. Gra jest całkiem przyjazna, taka kopia Wow'a, ale niestety wymaga sporego nakładu realnych pieniążków w późniejszych etapach gry. Jeżeli jednak masz kase, to możesz mieć jakąś przyjemnośc z gry.

Jak wyżej,ale można grać bez PLNów, ale licz się z tym, że będzie Ci trudno i w pewnym momencie albo powiesz :"pier**le, płace", albo :"pier**le, nie gram". Taka prawda. Gra w sama w sobie jest super, ale ten IS...

7 zł gazeta zaryzykuje i kupie ale i tak pewnie mi się znudzi bo mnie ciężko zadowolić :D

Rom jest w gazecie?!

Tyle wywnioskowałem, nie lepiej sciągnąc. No, ale kto wie, moze z tej płytki o ile w ogole jest i dobrze mysle są jakieś dodatki.

ta gra jest tylko po to aby wyciagac od ludzi pieniadze... :huh:

nie polecam

Gra jest w gazecie Logo, i jest napisane że są dodatki za 35zł więc chyba warto :D

Ehh możesz spróbować, to tylko 7 zł. na początku bedzie fajnie, a potem to zależy od poziomu "wciągnięcia"

Jak sprawdzisz, zdaj relację :)

W czwartek zdam relacje ;D

Po 1 gra nie jest kopią WoW'a :blink:

Po 2 gra jest naprawdę extra. Jedna z lepszych w jakie grałem

Po 3 gra jest tak zrobione że początkowo nic nie jest potrzebne z IS. Gdy osiągniesz większy lvl nagle zdasz sobie sprawę że potrzebujesz masakryczne dużych nakładów realnych pieniędzy żeby "jakoś" grać.

Po 4 frogster ma gdzieś swoich graczy. Poczytaj ich forum jak olewaja graczy.

Gdy grałem jakiś rok temu, grało mi się bardzo przyjemnie. Znalazłem sobie gildie z którą razem wykonywaliśmy questy i insty. Dopiero po 55 lvlu zaczeło mi dokuczać że ja mam 5k hp, a inny typek ma 25k. Także do 55 lvl można spokojnie grać, potem zaczynają się nerwy

ehh nie koniecznie trzeba wydawać realna kasę bo można teraz wszystko kupić za kasę w grze.

RoM ma swoje plusy i minusy

"+"

- 2 klasowość postaci bardzo fajne rozwiązanie wnoszące bardzo duże ułatwienie do grania

- możliwość płacenia za wszystko kasa w grze

- podział serwerów na państwa

- dużo prezentów dają i można sporo rzeczy wygrać

- prawie wszystko dokładnie opisane

- początek gry bardzo łatwy

"-"

- ciężko rozwijać drugą klasę postaci

- monotonia robienia dziennych questów

- wykoksione postacie przeszkadzają w grze

- dużo czytania (opisów, poradników) żeby cokolwiek znaleźć

- cukierkowa wow-owata grafika

- mało wypadów grupowych

foto_3abf942dbd2477e338dcc99ba4ef495.jpg

Rom i cukierkowa grafika... Rozwala mnie to - jak ludzie interpretują "Cukierkową" grafikę, jeżeli Rom jest cukierkowe to i wszystkie inne istniejące mmorpg ^^ i jeszcze jedno:

- 2 klasowość postaci bardzo fajne rozwiązanie wnoszące bardzo duże ułatwienie do grania

- ciężko rozwijać drugą klasę postaci

To w końcu jedno czy drugie? Bo w tym przypadku jedno drugie wyklucza, albo wnosi to ułatwienie, albo trudność w postaci ciężkiego rozwijania ;o

@Topic

Nie ma sensu pytać innych czy warto, jedni powiedzą, że tak inni, że nie. Musisz sam się czegoś dowiedzieć, pooglądać filmiki, ściągnąć grę narazie nie kupując jej z gazetką i ocenić, sam sobie odpowiesz czy warto czy nie jak trochę pograsz :)

yy...

"+"- 2 klasowość postaci bardzo fajne rozwiązanie wnoszące bardzo duże ułatwienie do grania

3 klasowość jak już

- możliwość płacenia za wszystko kasa w grze

Nie za wszystko

- dużo prezentów dają i można sporo rzeczy wygrać

Dużo prezentów? Te prezenty nawet nie wypływają na twoją gre ...

- prawie wszystko dokładnie opisane

Taaa... chyba na forach

"-"

- ciężko rozwijać drugą klasę postaci

No proszę Cię. Drugą klasę jest bardzo łatwo rozwijać

- monotonia robienia dziennych questów

Nikt Cie do nich nie zmusza

- wykoksione postacie przeszkadzają w grze

Niby dlaczego ?

- dużo czytania (opisów, poradników) żeby cokolwiek znaleźć

Bez przesady

- cukierkowa wow-owata grafika

hahaha

- mało wypadów grupowych

No proszę Cię, jeżeli jesteś słaby to nikt Cie nie bierze .... wypadów włąśnie jest dużo.

Macius666 :

Przeczytaj i sprawdź czy warto : }

nie warto według mnie

- zbyt podobny do wowa, w sumie do wiekszosci mmorpg, gra nie ma nic nowego czego by inna gra nie miala... moze poza systemem 3klasowym

- nudzi sie szybko

- latwo mozna rozwalic postac wzgledem zlego dodania pkt w jakiś skill co skutkuje zalozeniem nowej i marnowaniem czasu

- trzeba placic jak wyzej wspomnieli, gramy tankiem a na wyzszym lvlu jakis rouge ma wiecej hp od nas na tym samym poziomie :/ rozwala

Panowie spokojnie :) ja szczerze polecam Roma, grafika po 1 wcale nie jest cukierkowa, po 2 spędziłem z nią (i ludźmi grającymi) masę naprawdę fajnych akcji :) polecam każdemu, warto sprawdzić

od kiedy wprowadzili darmowe staty za łuski na grę wcale nie trzeba wydać fortuny ;) oczywiście płacący zawsze mają lepszą sytuacje, lecz staty za łuski sprzedają się po 2kk+ a losujesz co dzień o ile robisz mini gry ;)

Obejrzy sobie "First look" na YT.