RoM

sorrki ze 2 prawie ten sam temat ale nikt niechce napisac mam prosbe bo niewiem ktora postac wybrac niechce zebyscie napisali jaka najlpesza bo nie takiej sa rowne tylko zebyscie mi opisali postacie

Dziekuje

Hmm ja ci polecam hybryde scout/rogue

czytalem przed chwila na forum ze warrior jest dobry gralem raz rogue nie umialem troche :P zobacze warriora pogram troche i napisze

wlasnie zagralem warriorem jakos mi sie dziwnie gralo nie chce jego wyprubuje teraz twoja propozycje :P

czytalem przed chwila na forum ze warrior jest dobry gralem raz rogue nie umialem troche zobacze warriora pogram troche i napisze

Po co sie pytasz jak juz wybrales?? Czlowieku to jeden czlonek co wybierzesz. Kazda klasa jest dobra jak sie ja dobrze szkoli. Zapewne twoje nastepne pytanie bedzie brzmiec "jakie skille rozwijac"

a wlasnie wiem jakie teraz gramm ziomkiem z lukiem nawet fajny :P ale pogram wszystkimi i zdecyduje

Gra musi byc tak zrobiona zeby byla zachowana rownowaga wiec kazda klasa ma swoje dobre i slabe strony.

priest/mage

gralem magiem kiedys mialem nim 11lvl ale denerwowalo mnie ze jak wale w moby to mi sie ciagle mana konczy zal bo ziom knight 10lvl mial wiecej many i hp odemnie

gralem magiem kiedys mialem nim 11lvl ale denerwowalo mnie ze jak wale w moby to mi sie ciagle mana konczy zal bo ziom knight 10lvl mial wiecej many i hp odemnie

BUHAHAHAHA... spadlem z krzesla... tocze sie.... zawal. Czlowieku to oczywiste se Mag ma mniej HP niz knight... Poza tym mag uzywa znacznie wiecej MP niz knight.... bo jest magiem. Tyle ze mag ma atomowe bomby... jebnie 2 razy i mob spi... a inne klasy musza bic moba jakis czas... Mag wymiata az za grubo tak od 22 lvl :).

A gra ktoś jeszcze w RoM'a z forum ??

Ja gram serwer Siochain

Jaki lvl Loljusz? moze wroce na Siochain:) ,a moze zostane na Smacht ;]

A ja już nie gram gra robi się monotonna jak dla mnie

Prawie 33lvl

Wracaj plax

Ja mam na siochanie chyba 24 jak dobrze pamietam to moze wroce bo magiem fajnie sie gra ;)

Masz jakas ekipe?

Nom gildie przyjmą cie na 100%

sorrki ze 2 prawie ten sam temat ale nikt niechce napisac mam prosbe bo niewiem ktora postac wybrac niechce zebyscie napisali jaka najlpesza bo nie takiej sa rowne tylko zebyscie mi opisali postacie

Dziekuje