Royal Quest PL - Moja opinia

Witam wszystkich użytkowników forum.

Dzisiaj wpadłem na pomysł żeby napisać opinię na temat wyżej wymienionej gry:

Royal Quest PL gra niby darmowa niby czemu tak uważam?, już odpowiadam krótko Konto Premium.

Tak to Konto premium daje nam za.... przewagę w dropie i expie, i po śmierci mamy debuffa tylko na minutę.

Z tym dropem na premium też jest dosyć fajnie sam grałem z kolegą 2 dni bez premium i w plecy z dropem byliśmy na jakieś 100k, bo praktycznie nic nam nie dropiło.

Tak właśnie w ciągu godziny wydropiło nam tyle co w ciągu 10 min na premium, sami bez premium wytrzymaliśmy 2 dni.

Do tego darmowe teleporty na spoty tak zapisujemy sobie miejsce na spocie a potem się tam teleportujemy.

Druga sprawa w RQ to balans a raczej jego brak na pve bo liczą się tylko dwie klasy mag i łucznik takim szermierzem mamy po expione, krzyżowiec niby tank ale guzik nie tank ma problemy z przytankowaniem 5 mobów które mimo zarzuconego buffa 250% do defa na 6s i tak go ściągają w mgnieniu oka. Nie mówiąc już o panu biegającymi z daggerami. Wtedy kiedy my tymi dwoma klasami ubijemy moba i trzeba potki łykać mag/łucznik rozwalą 3-5 mobów. Na pvp nie mam zastrzeżeń bo tam def się liczy oraz umiejętności gracza. Ale błagam na pve żeby był taki brak balansu.

Nie podoba mi się też zachowanie co nie których guild a raczej pseudo dorosłych tępych bab które nigdy ciężkiej ręki faceta na twarzy nie poczuły. Widać to na jaskiniach tam gdzie dzieje się młócka darcie japy babki która ma rodzinę i dziecko na swojego przeciwnika zdychaj itp.

Do tego dochodzą różne spięcia między guildami My jesteśmy Naj a wy to plebs.

Zostawiam wam ocenę tego tekstu.

Zapraszam też do pisania własnych, spostrzeżeń na temat tej gry.

Ponieważ Twój tekst jest niezrozumiały, to swoją krótką krytykę zacznę od słów, przyswój podstawowe zasady panujące w Języku polskim. Twoich wypociny zawierają, tak nielogiczne sformułowania, zawierające masę powtórzeń, jak na przykład "gra niby darmowa niby czemu tak uważam" czy "krzyżowiec niby tank ale guzik nie tank ma problemy z przytankowaniem". Dodatkowo, nie trzymasz się zasad interpunkcji, przez co gdy czyta się Twoje zdania, nie można sie połapać o co właściwie Ci chodziło w nim. Użycie przecinka po znaku zapytania i jeszcze małej litery jest czymś dla mnie zupełnie nowym. Zwracaj uwagę na takie rzeczy jeśli chcesz aby, ktoś mógł zrozumiec co chcesz przekazać w swoim tekscie.

Ta gra jest czystym p2w. W pelni rozumiem, ze darmowe gry daja mozliwosc wykupienia konta premium, ale dodajac do tego take bajery w item shopie jakie oferuje RQ to jawne przegiecie paly. Przypominaja mi sie czasy ROMa, gdzie bylo podobnie z ta roznica, ze nie bylo konta premium. Z taka polityka gra predzej czy pozniej padnie, nie ma innej opcji.

Sama gra jest ciekawa i spedzilem w niej dlugie godziny. Z pewnoscia gralbym dalej i sie nia bawil, ale z takim systemem platnosci nie widze sensu, aby tracic na nia czas. Szkoda. Gra ma w sobie to cos, ale Cenega to zaprzepaszcza i Royal Quest skonczy w czelusciach piekiel.

Tak tylko co do tanków, ja nie wiem czemu wszyscy na nich narzekają... Po za Łowcą 40+ mam Rycerza Ciemności robionego pod tanka na 28 lvl'u mając na klacie 4 moby lvl 33 ubijam je nie używając potek i zostaje mi około połowy hp, można? Można! Tylko klasy melee są trudne w grze i jak ktoś spróbował gry strzelcami i magami, albo widział jak inni nimi grają, to już ma w głowie "melee nie nadaje się do niczego, nawet przytankować nie umie" tiaa, ale jak na wieży wbije 1vs4, to przynajmniej jedną osobę ze sobą zabieram do grobu, a eq nie mam +10...

@up Kolejny, który czepia się Cenegi, Rosjanie mają dokładnie takie same ceny, chyba, że uważasz Polskę za trzeci świat w porównaniu z Rosją i spodziewasz się niższych cen w IS. Co do p2w, z moim eq +5 załatwiam na pvp postacie z eq+10, troszkę ogrania i się da :P

@up

Bo rycerz ciemności ma heal w skillach a krzyżowiec musi przestać bić na chwilę żeby rzucić heala na siebie.

Czyste p2w, pvp beznadziejne (balans, strefy pvp), szkoda czasu i pradu na ta gierke. Gdyby tylko Cenega troche pomyslala z is to moglaby byc ciekawa gierka (mozliwe, ze nie mogli innego is wprowadzic ze wzgledu na umowe). Poza tym jak na taka slaba w gruncie rzeczy gierke to premium jest za wysokie.

@2up, no co ty, nie wiedziałem, że ma heala w skillach, oświeciłeś mnie dzięki... Tylko praktycznie od 20 lvl'a ciągle biłem moby +5lvl i zwykle miałem kilka na klacie i RC nie padłem od 20 do 30 lvl'a ani razu (pomijam pvp).

Gra P2W nie polecam.A szkoda ze tacy pazerni ci z Cenegi.Omijać szerokim łukiem.

Cieszymy się dobrą i porządną lokalizacją (chyba bezbłędną). Po kilku minutach spędzonych w grze stwierdziłem, że bardzo dużo zaczerpnięte jest ze starego dobrego Ragnaroka Online. No i dobrze bo mało jest takich tytułów. Jako h'n's daje radę. Misje są ciekawe. Grind również przyjemny. Jeśli chodzi o strefę PvP to mogę dyskutować lecz areny (za odpowiednią opłatą) jak i battlegroundy też nie są najgorszy. Istnieje nawet rodzaj OPEN PVP w postaci wojen gildii. Ciekawe rozwiązanie które się sprawdza. Och zapomniałbym dodać informację o oblężeniach... kilkuosobowych.... Ważnym aspektem który muszę ująć jest system płatności. Niby mamy F2P + IS ale ta naprawdę Ci którzy wydają więcej pieniędzy są silniejsi i lepsi od nas. Powodzenia darmozjady! (w tym ja)
Gierka bardzo przyzwoita, dobrze wykonana. Element P2W troszkę obniża cały gameplay lecz i tak jest świetnie. Polecam fanom Ragnaroka Online (tej pierwszej części), dlatego że czuć niesamowitą zgapę... Jest mocne +4 !!Ocena: +4/5

Jak ja to widzę. Gra P2W - psuje to przyjemność. A ogólnie gra rewelacyjna zwłaszcza dla starych graczy RO.

Co do twojego tekstu.

W sumie nie powinienem go oceniać... nie jest on czytelny. Spróbuj przeczytać coś zanim wyślesz :-D

nie ma balansu postaci na expie. Magi i czarodziej moga expic na mobach o 30 lvl wiekszych bez problemu

Witam wszystkich użytkowników forum.

Dzisiaj wpadłem na pomysł żeby napisać opinię na temat wyżej wymienionej gry:

Royal Quest PL gra niby darmowa niby czemu tak uważam?, już odpowiadam krótko Konto Premium.

Tak to Konto premium daje nam za.... przewagę w dropie i expie, i po śmierci mamy debuffa tylko na minutę.

Z tym dropem na premium też jest dosyć fajnie sam grałem z kolegą 2 dni bez premium i w plecy z dropem byliśmy na jakieś 100k, bo praktycznie nic nam nie dropiło.

Tak właśnie w ciągu godziny wydropiło nam tyle co w ciągu 10 min na premium, sami bez premium wytrzymaliśmy 2 dni.

Do tego darmowe teleporty na spoty tak zapisujemy sobie miejsce na spocie a potem się tam teleportujemy.

Druga sprawa w RQ to balans a raczej jego brak na pve bo liczą się tylko dwie klasy mag i łucznik takim szermierzem mamy po expione, krzyżowiec niby tank ale guzik nie tank ma problemy z przytankowaniem 5 mobów które mimo zarzuconego buffa 250% do defa na 6s i tak go ściągają w mgnieniu oka. Nie mówiąc już o panu biegającymi z daggerami. Wtedy kiedy my tymi dwoma klasami ubijemy moba i trzeba potki łykać mag/łucznik rozwalą 3-5 mobów. Na pvp nie mam zastrzeżeń bo tam def się liczy oraz umiejętności gracza. Ale błagam na pve żeby był taki brak balansu.

Nie podoba mi się też zachowanie co nie których guild a raczej pseudo dorosłych tępych bab które nigdy ciężkiej ręki faceta na twarzy nie poczuły. Widać to na jaskiniach tam gdzie dzieje się młócka darcie japy babki która ma rodzinę i dziecko na swojego przeciwnika zdychaj itp.

Do tego dochodzą różne spięcia między guildami My jesteśmy Naj a wy to plebs.

Zostawiam wam ocenę tego tekstu.

Zapraszam też do pisania własnych, spostrzeżeń na temat tej gry.